Avene Cleanance Mat Losyon Matifiante 200 ML Yağlı Ciltler için Bakım Losyonu hover image 27%

Avene Cleanance Mat Losyon Matifiante 200 ML Yağlı Ciltler için Bakım Losyonu

Avene Cleanance serisi, Avene markasının yağlı cilt tipleri için geliştirdiği özel temizleyici ürünlerinden oluşmaktadır. Ürünler bu cilt tiplerinin ihtiyaçları göz önüne alınarak ..

278,00TL 380,00TL
Babe  Oıly Dandruff Shampoo 250 ML Yağlı Saçlar İçin Kepek Önleyici Şampuan hover image 74%

Babe Oıly Dandruff Shampoo 250 ML Yağlı Saçlar İçin Kepek Önleyici Şampuan

Babe  Oıly Dandruff Shampoo 250 ML Yağlı Saçlar İçin Kepek Önleyici Şampuan Çift etkili şampuandır. Kepek oluşumunu önlemeye ve sebum (yağ) salgısını dengelemeye yardımcıdır.&..

293,00TL 1.128,00TL
Babe  Proteoglycan FF Ampul 2 Lİ 2 ml Anti Aging Etkili Konsantre Bakım hover image 69%

Babe Proteoglycan FF Ampul 2 Lİ 2 ml Anti Aging Etkili Konsantre Bakım

Babe  Proteoglycan FF Ampul 2 Lİ 2 ml Anti Aging Etkili Konsantre Bakım Babe Proteoglycan FF Ampul, anti-aging etkili bir konsantre bakım ürünüdür. Bu ampuller, ciltteki yaşla..

120,00TL 387,00TL
Babe 10 Urea Repaırıng Lotıon 100 Ml Yüzde 10 Üre İçeren onarıcı Vücut Losyonu hover image 77%

Babe 10 Urea Repaırıng Lotıon 100 Ml Yüzde 10 Üre İçeren onarıcı Vücut Losyonu

Babe 10 Urea Repaırıng Lotıon 100 Ml Yüzde 10 Üre İçeren onarıcı Vücut Losyonu Babe 10 Urea Repairing Lotion, yüksek oranda üre içeren bir vücut losyonudur. Üre, cildin nem tu..

403,39TL 1.734,41TL
Babe 7  2 ml Healthyaging Multi Defence hover image 68%

Babe 7 2 ml Healthyaging Multi Defence

Babe 7 x 2 ml Healthyaging Multi DefenceBabe 7 2 ml Healthyaging Multi Defence, cilt sağlığını korumak ve yaşlanma etkilerini azaltmak için özel olarak formüle edilmiş bir üründür...

449,00TL 1.415,00TL
Babe Aloe Travel Size 90 ML 64%

Babe Aloe Travel Size 90 ML

Babe Aloe Travel Size 90 ML Cilt Bakımı İçin Mükemmel Bir Seyahat ArkadaşıBabe Aloe Travel Size 90 ML, cilt bakımınızı yolda bile sürdürebilmeniz için tasarlanmış mükemmel bir seya..

165,00TL 458,00TL
Babe Anti Air Loss Lotıon 125 Ml Saç Dökülmesini Önleyici Losyon hover image 89%

Babe Anti Air Loss Lotıon 125 Ml Saç Dökülmesini Önleyici Losyon

Babe Anti Air Loss Lotıon 125 Ml Saç Dökülmesini Önleyici Losyon Saç dökülmesi, birçok insanın karşılaştığı yaygın bir sorundur. Bu durum, saç köklerinin zayıflaması veya hasa..

240,00TL 2.260,00TL
Babe Anti Hair Loss Energising 250 ml Saç Dökülmesi Önleyici Şampuan hover image 81%

Babe Anti Hair Loss Energising 250 ml Saç Dökülmesi Önleyici Şampuan

Babe Anti Hair Loss Energising 250 ml Saç Dökülmesi Önleyici ŞampuanBABE ENERGIZING SHAMPOO 250 ML SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN, saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için öze..

212,00TL 1.128,00TL
Babe Emollıent Cream 200 Ml Çok Kuru Ve Atopik Ciltler İçin Nemlendirici hover image 52%

Babe Emollıent Cream 200 Ml Çok Kuru Ve Atopik Ciltler İçin Nemlendirici

 Babe Emollıent Cream 200 Ml Çok Kuru Ve Atopik Ciltler İçin NemlendiriciBabe Emollıent Cream, çok kuru ve atopik ciltler için özel olarak formüle edilmiş bir nemlendiricidir...

320,00TL 660,00TL
Babe Facıal Sunscreen Super Fluıd Color Spf 50 50 ML Renkli Güneş Koruyucu Krem hover image -2%

Babe Facıal Sunscreen Super Fluıd Color Spf 50 50 ML Renkli Güneş Koruyucu Krem

Babe Facıal Sunscreen Super Fluıd Color Spf 50 50 ML Renkli Güneş Koruyucu KremBabe Facial Sunscreen Super Fluid Color SPF 50, günlük güneş koruması için mükemmel bir seçenektir. B..

305,00TL 300,00TL
Babe Pediatric Facial Moisturiser Spf 30 50 ML Nemlendirici hover image -19%

Babe Pediatric Facial Moisturiser Spf 30 50 ML Nemlendirici

Babe Pediatric Facial Moisturiser SPF30 50ml Pediyatrik Nemlendirici Yüz Kremi UVA-UVB güneş koruması ile günlük kullanıma uygundur. Bebek ve çocuklar için yumuşaklık ve nemle..

356,00TL 300,00TL
Babe Spf 30 50 ml Healthy Aging Multi Protector Lifting Cream Gündüz Bakım Kremi hover image 8%

Babe Spf 30 50 ml Healthy Aging Multi Protector Lifting Cream Gündüz Bakım Kremi

Babe Healthy Aging Multi Protector Spf 30 Lifting Cream 50 ML24 saat nemlendirme, germe ve detoks etkisi olan güneşe ve günlük kirliliğe karşı koruyucu kremdir.Kırışıklıkları azalt..

554,00TL 600,00TL
Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek Şampuanı hover image 85%

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek Şampuanı

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek ŞampuanıBioderma Node DS Krem Şampuan, kepek sorunu yaşayanlara özel olarak formüle edilmiş etkili bir şampuandır. Kepekli saç derisini t..

308,00TL 1.990,00TL
Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek Şampuanı

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek Şampuanı

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek ŞampuanıBioderma Node DS Krem Şampuan, kepek sorunu yaşayanlara özel olarak formüle edilmiş etkili bir şampuandır. Kepekli saç derisini t..

999,00TL
Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ML Tüm Saç Tipleri İçin Şampuan hover image 87%

Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ML Tüm Saç Tipleri İçin Şampuan

Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ML Tüm Saç Tipleri İçin ŞampuanBioderma Node Fluid Şampuan, tüm saç tipleri için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Saçlarınızı temizlerken ay..

203,00TL 1.621,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 1234 (83 Sayfa)

Kişisel Bakım

Kişisel bakım her insanın önemsemesi gereken konular arasında bulunuyor. Psikolojik olarak insanların kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı olan kişisel bakım her anlamda önemlidir. Sağlıklı yaşamın vazgeçilmez parçalarından birisi olan kişisel bakım herkes tarafından günlük olarak gerçekleştirilir. Kişisel bakımın rutini, içeriği ne kadar sürdüğü, kullanılan malzemeler gibi faktörler ise kişiden kişiye farklılık gösterir.

Kendinize olan özgüveninizi arttırmak istediğinizde ve daha iyi hissetmeye odaklandığınızda kişisel bakımınıza ağırlık vermelisiniz. Hem bedensel hem de zihinsel olarak daha iyi hissetmenize ve iyileşmenin bize yardımcı olurken güçlenmenizi de sağlar. Bu sebepten dolayı kişisel bakım her insan için son derece önemli bir konudur. Mondy Shop olarak bütün müşterilerimizin daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak adına geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz.

Kişisel Bakımın Önemi

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak her zaman kişisel bakımın önemini vurguluyoruz. Kişisel bakım, bedenin ve ruhun daha sağlıklı olmasını sağlayan önemli bir ritüeldir. Dengeli beslenmek ve sağlıklı yaşam stillerini benimsemek tek başına yeterli değildir. Bunların yanı sıra daha iyi kişisel bakım önerilerine uymak gerekir. Günlük kişisel bakım rutininden haftalık ve aylık rutinlere kadar birbirinden geniş rutinler bulunur. Kişiler cilt bakımlarını, saç bakımlarını, vücut bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirdikleri takdirde her zaman daha sağlıklı görünürler.

Stres yönetiminin sağlanması, anksiyetenin azalması ve negatif düşüncelerden arınmak için de kişisel bakım önemlidir. İnsanlar kendilerini iyi hissetmek ve özgüvenlerini arttırmak istediklerini de kişisel bakıma yönelirler. Kişisel bakım sadece makyaj ve cilt bakımı ile kısıtlanmamalıdır. İstenmeyen tüylerden arınmak, cilt sağlığına uygun ürünler tercih etmek ve nemlendiriciler de kişisel bakımın içinde bulunur. Böylelikle insanların genel yaşam kalitesi yükselirken daha sağlıklı bir cilde sahip olurlar.

Kişisel Bakım Tüyoları

Her cinsiyet ve yaş için özel kişisel bakım tüyoları vardır. Erkek kişisel bakım seti ve kadın kişisel bakım seti gibi ürünler de bu yüzden hazırlanır. Kişisel bakım herkesin kolayca uygulayabileceği basit rutinlerden oluşabilir. Etkili yöntemler kullanıldığında cilt, saç, vücut ve diğer bütün bölgeler arınmaya ve sağlıklı olmaya başlar. Sağlıklı beslenmek yeterli miktarda su içmek düzenli olarak egzersiz yapmak gibi birbirinden farklı bakım önerileri vardır.

Bu bakım önerilerine eşlik eden en önemli unsur ise hiç kişisel bakım rutininin geliştirilmesidir. Mondy Shop olarak bütün müşterilerimizin kişisel bakım konusunda kendilerini önemsemelerine destek oluyoruz. Onlar için belirlediğimiz en iyi tüyolar ile daha sağlıklı olmalarını sağlıyoruz. Daha sağlıklı, daha genç ve daha parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız kendiniz için en uygun kişisel bakım tüyoları ile hareket etmelisiniz.

Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel bakım sadece daha estetik ve güzel görünmek için yapılan bir rutin değildir. Kişisel bakım ürünleri daha sağlıklı olmanıza yardımcı olurken, güzel görünmenizi de sağlar. Cilt bakımı, saç bakımı, vücut bakımı, güzel kokular ve diğer bakım önerileri ile kendinizi daha özel hissedebilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri farklı kategorilerden oluşur. Bütün kategorilerde her zaman en mantıklı, en sağlıklı ve dünya tarafından tanınmış markalara yer veririz.

Kaliteli içerikler ile hazırlanan dermatolojik olarak onaylanmış ürünleri de cilt bakımınızın daha sağlıklı ve doğal olmasını sağlayabilirsiniz. Mondy Shop olarak müşterilerimizin en iyi kişisel bakım ürünleri ile buluşmasını sağlıyor ve bu esnada en uygun fiyatlar ile hareket ediyoruz. Daha mutlu bir yaşam için mutlaka herkes kendi kişisel bakımını önemsemeli ve cilt tiplerine, yaşlarına, hassasiyetlerine uygun olarak ürün tercih yapmalıdır.

Ağda ve Epilasyon Markaları

Ağda ve epilasyon seçenekleri kişisel bakımın önemli bir parçasıdır. Bu ürünlerin doğru şekilde tercih edilmesi sadece istenmeyen tüylerden arınmayı sağlamaz. Daha sağlıklı bir cilde sahip olmayı kolaylaştıran ağda ve epilasyon ürünlerini sizler ile buluşturuyoruz. Pürüzsüz cilde sahip olmak sadece kadınlar için geçerli olan bir algı değildir. Cinsiyetlerden bağımsız olarak pürüzsüz bir cilde sahip olmak, gözeneklerin daha iyi temizlenmesine yardımcı olur. İstenmeyen tüylerden aranırken sadece kıllar azaltılmaz.

Aynı zamanda cildin daha rahat hareket etmesi, nefes alabilmesi ve nemlendirilmesi sağlanır. Ağda ve epilasyon için belirlenen belirli ürünler vardır. Bu ürünler kullanıldığı takdirde kişiler daha iyi hareket edebilir. Günlük konforları anı ve yaşam kalitelerini arttırabilirler. Mondy Shop olarak en seçkin ağda ve epilasyon markaları eşliğinde geniş bir ürün yelpazesiyle ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin alındığı ve pürüzsüz cilde ulaşma noktasında en iyi sonuçları veren ürünler ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ağız ve Diş Bakım Seçenekleri

Ağız ve diş bakım seçenekleri çoğunlukla kişilerin kendi ihtiyaçlarından ortaya çıkar. Ağız ve diş bakımı her insanın mutlaka edinmesi gereken bir alışkanlıktır. Sağlıklı ve güzel bir gülümsemeyi elde edebilmek adına ağız ve diş bakımının yapılması önem taşır. Diş macunu, diş fırçası, gargara, diş ipi ve birçok ağız bakım ürünleri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ağız sağlığımızın korunması için en iyi ürünleri kullanıyor ve nefesinizin tazeliğini sağlayan seçenekleri değerlendiriyoruz.

Kaliteli ve güvenilir markalar ile çalışarak Mondy Shop olarak güvenli hizmet vermeye özen gösteren bir firmayız. Daha iyi ve sağlıklı bir gülüşe ulaşabilmenizin yanı sıra her zaman kendinizi mutlu hissedebilmeniz için ağız ve diş bakım ürünlerine önem gösteriyoruz. Sitemizde yer alan ağız ve diş bakım ürünleri ile size en iyi markaları sunuyoruz. Bu markalar eşliğinde ağız bakımınızı ve diş bakımınızı sürdürülebilir kılarken organik ürünlere ulaşmaya devam edebilirsiniz.

Banyo ve Duş Bakım Ürünleri

Bir rutin olarak değerlendirilmemesine karşın banyo ve duş aktiviteleri herkesin uyguladığı bir rutindir. Kişisel bakımın önemli noktalarından birisi olan banyo ve duş bakımı önemli özelliklere sahiptir. Seçilen banyo ve duş bakım ürünlerinin her birinin kaliteli olması gerekir. Cildinizin ve saçlarınızın temizlenmesinden nemlenmesine kadar birçok farklı aşamalı banyo ve duş bakım ürünleri kullanılır. Duş jeli, şampuan, saç kremleri, vücut için üretilen özel losyonlar, sabunlar, banyo ürünleri ile kişiler kendilerini temizleyebilirler.

Banyo ve duş bakımı esnasında sadece temizlenmeye odaklı anılmaz, aynı zamanda cildin beslenmesine ve nemlendirilmesi yine de ihtiyaç duyulur. Dolayısıyla kullanılan her bir ürünün cildin ihtiyaç duyduğu neme ve besleyici öğelere yer vermesi gerekir. Mondy Shop olarak en kaliteli banyo ve duş bakım ürünleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Cilt Bakım Ürünleri

Kişisel bakımın önemli noktalarından birisi de cilt bakımında kullanılan ürünlerdir. Sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmanın en önemli anahtarı cilt bakımının doğru ürünleriyle yapılmasıdır. Temizleyicilerden toniklere kadar her bir ürün doğru şekilde tercih edilmelidir. Cilt bakım ürünü tercih ederken mutlaka cilt tipine ve cildin ihtiyaçlarına uygun olanlar tercih edilmelidir.

Saç Bakım Ürünleri

Saç bakımının doğru şekilde yapılması daha özgüvenli bir görüntü edilmesini sağlar. Kullanılan bütün saç bakım ürünleri, kişilerin kendisini iyi hissetmesine odaklanır. Bunun yanı sıra kişisel bakım rutininiz için size özenle sunduğumuz saç bakım markaları ile saçlarınızın daha konforlu ve sağlıklı olmasını sağlıyoruz.