La Roche Posay Anthelios 100 Ka Krem Spf 50 50 ML hover image 69%

La Roche Posay Anthelios 100 Ka Krem Spf 50 50 ML

La Roche Posay Anthelios 100 KA Krem SPF 50 50 ML La Roche Posay Anthelios 100 KA Krem SPF 50 50 ML, güneşe maruz kalan cildinizi etkili bir şekilde koruyan ve aynı zamanda cildin..

766,76TL 2.505,23TL
La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 50 ML Güneş Koruyucusu hover image 68%

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 50 ML Güneş Koruyucusu

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 50 ML - Güneş Koruyucusu La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50, cildinizi hem güneşin zararlı etkilerinden korurken hem de yaşlanm..

1.171,09TL 3.689,19TL
La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 50 ML Güneş Koruyucusu hover image 68%

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 50 ML Güneş Koruyucusu

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 50 ML - Güneş Koruyucusu La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50, cildinizi hem güneşin zararlı etkilerinden korurken hem de yaşlanm..

1.171,00TL 3.689,00TL
La Roche Posay Anthelios Anti Shine Mist Spf 50 75 ML Güneş Kremi hover image 71%

La Roche Posay Anthelios Anti Shine Mist Spf 50 75 ML Güneş Kremi

La Roche Posay Anthelios Anti Shine Mist Spf 50 75 ML Güneş KremiLa Roche Posay Anthelios Anti Shine Mist SPF 50 Güneş Kremi, cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan ve ..

514,89TL 1.750,67TL
La Roche Posay Anthelios Dermo Pediatrics Lait Bebe SPF 50 50 ML Bebek Güneş Kremi hover image 75%

La Roche Posay Anthelios Dermo Pediatrics Lait Bebe SPF 50 50 ML Bebek Güneş Kremi

La Roche Posay Anthelios Dermo Pediatrics Lait Bebe SPF 50 50 ML Bebek Güneş KremiLa Roche Posay Anthelios Dermo Pediatrics Lait Bebe SPF 50 Bebek Güneş Kremi, hassas bebek cildini..

517,46TL 2.107,58TL
La Roche Posay Anthelios Dermo Pediatrics SPF 50 250 ML Güneş Koruyucu Süt hover image 68%

La Roche Posay Anthelios Dermo Pediatrics SPF 50 250 ML Güneş Koruyucu Süt

La Roche Posay Anthelios Dermo Pediatrics SPF 50 Güneş Koruyucu Süt, bebekler ve çocuklar için özel olarak formüle edilmiş bir güneş koruyucu üründür. Bu güneş koruyucu süt, yüksek..

934,14TL 2.952,58TL
La Roche Posay Anthelios Dry Touch Spf 50 50 ML Güneş Kremi hover image 76%

La Roche Posay Anthelios Dry Touch Spf 50 50 ML Güneş Kremi

La Roche Posay Anthelios Dry Touch SPF 50 Güneş Kremi, yağlı ve karma ciltler için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bu güneş kremi, yüksek faktörlü geniş spektrumlu UVA/UVB..

517,46TL 2.157,29TL
La Roche Posay Anthelios Dry Touch Tinted Spf 50 50 ML Renkli Güneş Kremi hover image 80%

La Roche Posay Anthelios Dry Touch Tinted Spf 50 50 ML Renkli Güneş Kremi

La Roche Posay Anthelios Dry Touch Tinted Spf 50 50 ML Renkli Güneş KremiLa Roche Posay Anthelios Dry Touch Tinted SPF 50 50 ML Renkli Güneş Kremi, cilt için mükemmel bir güneş kor..

460,46TL 2.256,70TL
La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Tinted Spf 50 50 ML Light Açık Ton hover image 80%

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Tinted Spf 50 50 ML Light Açık Ton

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Tinted SPF 50, cilt rengini düzeltmeye ve güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olan bir güneş kremidir. Bu ürün, hafif bir to..

754,57TL 3.698,16TL
La Roche Posay Anthelios UVmune Tinted SPF 50 50 ML Renkli Güneş Kremi hover image 71%

La Roche Posay Anthelios UVmune Tinted SPF 50 50 ML Renkli Güneş Kremi

LaRoche-Posay Anthelios UVmune Tinted SPF 50 Renkli Güneş Kremi, cildinizi zararlı güneş ışınlarından korurken aynı zamanda doğal bir renk sağlayan bir üründür. Bu özel formül, gün..

648,05TL 2.216,91TL
La Roche Posay C Vitamini Serum 30 ML hover image 51%

La Roche Posay C Vitamini Serum 30 ML

La Roche-Posay C Vitamini Serum, cildinizi canlandırmak ve aydınlatmak için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bu serum, La Roche-Posay'ın dermatologlar tarafından da önerile..

1.186,63TL 2.438,79TL
La Roche Posay Cicaplast B5 Jel 40 ML Yatıştırıcı Jel hover image 76%

La Roche Posay Cicaplast B5 Jel 40 ML Yatıştırıcı Jel

La Roche Posay Cicaplast B5 Jel 40 ML, ciltteki tahrişleri yatıştırmak ve rahatlatmak için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bu etkili jel, içeriğinde bulunan B5 vitamini ve..

721,37TL 3.059,73TL
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 100 ML Nemlendirici Krem hover image 77%

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 100 ML Nemlendirici Krem

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Nemlendirici Krem, cildinizi derinlemesine nemlendirmek ve onarmak için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Çeşitli cilt sorunlarının tedavis..

751,33TL 3.335,87TL
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 15 ML Yatıştırıcı Bakım Kremi hover image 74%

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 15 ML Yatıştırıcı Bakım Kremi

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı Bakım Kremi, cildinizi yatıştırmak ve onarmak için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bu krem, La Roche-Posay'ın dermatologlar t..

309,84TL 1.181,96TL
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 40 ML Nemlendirici Bakım Kremi hover image 75%

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 40 ML Nemlendirici Bakım Kremi

La Roche Posay Cicaplast Baume B5, 40 ML boyutunda sunulan bir nemlendirici bakım kremidir. Bu ürün, cildi derinlemesine nemlendirirken aynı zamanda onarmaya yardımcı olur. Cicapl..

547,26TL 2.176,08TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 93 (7 Sayfa)

La Roche Posay 

La Roche Posay dünya lideri olan markalar arasındadır. Fransa çıkışlı olan bu marka birbirinden farklı ürünleriyle dikkat çeker. Kullanıcıları için özel formüller ile hazırladığı farklı ürünleri vardır. Kişisel bakım ve cilt bakım denildiği zaman akla ilk gelen markalar arasında bulunur. Cilt sağlığını ön planda tutmak isteyenler için birbirinden özel seçenekler sunan bu ürün. Farklı kriterleri de beraberinde getirmektedir. Birçok ürüne göre son derece kaliteli olması sebebi ile her ürün kısa sürede tükenmektedir. 

Mondy Shop olarak müşterilerimize özen gösteriyor ve bunun için en iyi markalar ile çalışıyoruz. Markanın misyonu hem bütün cilt tipleri için güvenli ürün üretmekken hem de yenilikçi çözümler sunmak. Müşterilerimiz için özel olarak belirlediğimiz tüm ürünlerimiz ve markalarımız her zaman en iyi sonuçlara odaklanır. Yenilikçi çözüm geliştirmeye odaklanan ve aynı zamanda en iyi markalardan biri olan La Roche Posay ürünleri ile dikkat çekmektedir. 

La Roche Posay Özellikleri 

Her ürünün farklı bir formülü vardır. Her bir ürün farklı şekilde etki etmekte ve farklı kullanım özellikleri bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı marka tarafından üretilen her bir ürün farklı özelliklere sahiptir. Geniş bir ürün yelpazesi olan ve birbirinden farklı ürünleriyle dikkat çeken markanın en önemli özelliği tüm cilt tipleri için uygun ürünler hazırlanmasıdır. Hassas ciltler için hazırladığı seçeneklerin yanı sıra bebekler için de özel ürünler hazırlar. Marka birbirinden popüler ve etki odaklı ürünler hazırlamakta ve özellikleriyle dikkatleri üzerine toplamaktadır. 

Her cilt tipine ve cilt ihtiyacına uygun olarak özel ürünler hazırlayan ve formülleriyle dikkat çeken bir markadır. Güneş kremi seçeneklerinden şampuanlara kadar çok yönlü ürün kategorisinin olması sebebiyle tek bir özellikten bahsedilemez. Ancak marka ile ilgili bahsedilmesi gereken en önemli özelliklerden biri her zaman müşterileri için oluşturduğu vizyona uyumlu ürünler hazırlanmasıdır. Mondy Shop olarak müşterilerimize en iyi ürünleri sunuyor ve her zaman onları desteklemeye devam ediyoruz.

La Roche Posay Yüz Bakım Kremi 

Tüm cilt tiplerine uygun yüz bakım kremleri hazırlayan marka uygun çözümler sunmaktadır. Yüz bakım kremlerinin her biri farklı cilt tiplerine uygun olarak hazırlanır. Özel formüle edilen kremler cilde bakım yapmakla kalmaz, aynı zamanda cildin daha nemli görünmesine de yardımcı olur. Cildin yüzeyinde yer alan gözeneklerin açılmasına, kırışıklıkların giderilmesini ve yaşa göre bakım yapılmasını destek olan ürünler hazırlanır. 

Marka kaliteli ürünleri ile öne çıkarken bir yandan da ürün çeşitliliğine önem göstermektedir. Hassas ciltler için, kuru ciltler için ya da akne eğilimi olan ciltler için birbirinden farklı formülleri vardır. Her cilt türü için özenle hazırladıkları ve termal suyla zenginleştirilen yüz bakım kremlerinin her biri etkiye odaklıdır. Cildin esnekliğini artırmanın yanı sıra daha sıkı bir görünüm verirken, bir yandan da kırışıklıkları azaltır.

La Roche Posay Şampuanları  

La Roche Posay şampuan üretimi yapan bir markadır. Birbirinden farklı ürünleri ev sahipliği yapması ve her birinin son derece kaliteli olması dikkat çekicidir. Ürünleri ile dikkat çeken ve hassas çözüm önerileri sunan bu marka, saç derisini ve saç tellerini korumaya odaklanır. Özellikle hassas saç derisi için birbirinden farklı ürünler hazırlamıştır. Saç bakımını yaparken en iyi ürüne ulaşmak isteyen kişiler, saç bakım markaları arasından La Roche Posay’i tercih edebilir. 

La Roche Posay Güneş Kremi 

Güneş koruyucu üretimi yapan ve farklı yaş grupları ve cilt tiplerine göre özel formüllere sahip olan marka, en iyi ürünleri hazırlarlar. La Roche Posay güneş kremi kullanarak kişiler kısa süre içerisinde istedikleri sonuca alabilmektedir. UVA ve UVB ışınlarına karşı korunmak isteyen kişiler. Doğrudan bu markanın özel güneş koruyucularını tercih edebilir. Nasıl bir güneş koruyucu alması gerektiğine karar veremeyen kişiler dilerlerse günlük kullanım dilerlerse yoğun kullanım için özel seçeneklere marka ile ulaşabilir.

La Roche Posay C Vitamini Serumu 

C vitamini serumu markanın özel ürünleri arasında bulunur. Cilt üzerinde birbirinden farklı yararları vardır. Cildin daha genç görünmesini sağlarken bir yandan da aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı oldu. Saf C vitamini içeren formülleri olduğu gibi diğer vitamin ve mineraller ile birleşen ürünleri de bulunur. Bu vitamin serumu kullanıldığında cildin daha sağlıklı görünmesi mümkündür. Cildini canlandırmak ve aynı zamanda cilt tonunu dengelemek isteyen kişiler marka tarafından özel olarak üretilen c vitamini serumunu tercih edebilir.

Cildi için hangi ürünü kullanması gerektiğine karar veremeyen kişiler, kendi ciltlerinin özelliklerine göre hareket etmelidir. Cildin ihtiyacı son derece karakteristik bir konudur. Herkesin cilt ihtiyacı aynı olmasına karşın cilt tipi farklı olabilir. Dolayısıyla c vitamini serumu, özellikle kırışıklıkları azaltması ve cilde elastikiyet kazandırması gibi özellikleri ile öne çıkar. Saf C vitamini içeren bir ürün arıyorsanız cilt bakım rutininizin içerisinde La Roche Posay C vitamini serumuna yer verebilirsiniz. 

La Roche Posay Ürünlerinin Yararları 

Marka tarafından üretilen her bir ürün birbirinden farklı yararlara sahiptir. Örneğin markanın güvenilir olması en önemli özellikleri arasındadır. Dermatologlar tarafından önerilen ve klinik olarak onaylanmış ürünler ile kendisini kanıtlamış bir firmadır. La Roche Posay ürünlerinin her biri etki odaklı çözümler sunar. Örneğin cilt problemleriyle karşılaşılıyor ise özel cilt problemleri için özel ürünler hazırlamaktadır, insanların kendisini daha iyi hissetmesine odaklanan ve hem sağlık hem de estetik gibi faktörler ile yola çıkan marka birbirinden farklı yararlara sahiptir.

La Roche Posay faydaları arasında ürünlerin çeşitliliği de yer alır. Ürünler son derece geniş bir yelpazeye sahip olduğu için çeşitlilik ve dahil edicilik önem kazanmıştır. Marka tarafından her cilt tipine ve her cilt ihtiyacına uygun ürün hazırlanmaktadır. Bu da onun en önemli yararları sunar bilmesine destek olur.

La Roche Posay Nemlendirici

Nemlendirici krem, jel ve serum gibi birbirinden farklı ürünleri bulunan marka dikkat çekicidir. Marka tarafından üretilen her ürün etkiye odaklanarak en iyi sonucu verir. Güneş kremlerinden c vitamini serumu ana kadar her bir ürün içerisinde nemlendirici öğeler bulundurmaktadır. 

La Roche Posay nemlendirici kremler ile hem yüzünüzün ihtiyaçlarını giderebilir hem de vücudunuzun daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Vücudun farklı noktaları için özel ürünler hazırlayan La Roche Posay, en iyi ürüne ulaşmanızı sağlar. 

La Roche Posay Fiyatları

Üretilen tüm ürünler farklı fiyatlara satışa çıkarılır. Mondy Shop olarak her zaman en iyi fiyatları sunmaya özen gösteren bir firmayız. Bu sebeple de size sağladığımız ürün çeşitliliğini esnek ödeme imkanları ile birleştiriyoruz. La Roche Posay ürün fiyatları birçok kritere göre belirlenmektedir. Etki gücü yüksek olan ve faydaları ile insanların dikkatini çeken markanın ürünleri farklı fiyat aralıklarına sahiptir.

Müşterilerimiz için esnek ödeme yöntemleri sunuyor ve her zaman kendi bütçelerine göre hareket edebilmelerini önemsiyoruz. Bu yüzden de hazırladığımız her bir ürün uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor. La Roche Posay ürünlerini uygun fiyatlı almak istediğiniz zaman Mondy Shop güvencesine sırtınızı yaslayabilirsiniz.