Braun Pl5154 Silk Expert Pro 5 Ipl Epilasyon Cihazı hover image 12%

Braun Pl5154 Silk Expert Pro 5 Ipl Epilasyon Cihazı

Braun PL5154 Silk Expert Pro 5 IPL Epilasyon Cihazı, kalıcı ve etkili bir epilasyon çözümü sunan son teknoloji ürünlerden biridir. Bu cihaz, evde profesyonel bir şekilde epilasyon ..

12.655,26TL 14.299,90TL
Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi hover image 76%

Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi

Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi, modern erkekler için tasarlanmış bir tıraş makinesidir. Üç farklı özelliği bir araya getiren bu tıraş makinesi, mükemmel ..

556,67TL 2.305,86TL
Gillette Sea Mist Tıraş Sonrası Losyon 100 Ml hover image 54%

Gillette Sea Mist Tıraş Sonrası Losyon 100 Ml

Gillette Sea Mist Tıraş Sonrası Losyon 100 Ml, mükemmel bir tıraş sonrası deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Bu losyon, cildinizi rahatlatır ve ferahlatıcı&n..

234,43TL 506,83TL
Gillette Series Tıraş Sonrası Losyon Arctic Ice 100 Ml hover image 56%

Gillette Series Tıraş Sonrası Losyon Arctic Ice 100 Ml

Gillette Series Tıraş Sonrası Losyon Arctic Ice 100 Ml, erkeklerin tıraş sonrası bakımını mükemmel bir şeküle edilmiştir. Bu losyon, tıraşın ardından cildi yatıştırırken aynı zaman..

223,95TL 506,83TL
Gillette Skinguard Tıraş Makinesi Yedekli hover image 63%

Gillette Skinguard Tıraş Makinesi Yedekli

Gillette Skinguard Tıraş Makinesi Yedekli, mükemmel bir tıraş deneyimi sunan son derece işlevsel bir üründür. Bu tıraş makinesi, cildinizi korumaya odaklanarak tahrişi en aza indir..

251,31TL 684,50TL
Nivea Men Hassas Yüz ve Kirli Sakal Balsamı 125 Ml hover image -16%

Nivea Men Hassas Yüz ve Kirli Sakal Balsamı 125 Ml

Nivea Men Hassas Yüz ve Kirli Sakal Balsamı, erkekler için özel olarak formüle edilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Bu balsam, hassas cilde sahip olan erkeklerin yüzlerini temizlemek v..

221,22TL 190,15TL
Philips 9000 Serisi SP9872/22 Islak Kuru Tıraş Makinesi hover image -11%

Philips 9000 Serisi SP9872/22 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Philips 9000 Serisi SP9872/22 Islak Kuru Tıraş Makinesi Ürün Açıklaması..

10.118,19TL 9.114,50TL
Wella Contura Tıraş Makinesi hover image 67%

Wella Contura Tıraş Makinesi

Wella Contura Tıraş MakinesiWella Contura Tıraş Makinesi, mükemmel tıraş deneyimi sunan profesyonel bir tıraş makinesidir. Hem ev kullanımı hem de kuaför salonları için ideal olan ..

2.747,59TL 8.253,19TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Epilasyon & Tıraş

Epilasyon & tıraş cilt bakımı denildiğinde akla ilk gelen rutinlerden birisidir. Epilasyon ve tıraş cilt bakımının önemli parçaları arasında bulunur ve insanların daha rahat hareket edebilmesine destek olunur. Bazı dönemlerde ciltte istenmeyen tüyler ile karşılaşılabilir. Bu tüylerden arınmak daha parlak ve canlı bir cilde sahip olunmasını sağlar. Geleneksel tıraş ürünleri kullanılabileceği gibi yeni nesil metotlarla tercih edilebilir.

Epilatör, tıraş bıçağı, tıraş köpüğü ya da tüy dökücü gibi ürünler, günümüzde en sık kullanılan epilasyon ve tıraş ürünleridir. Bu ürünlerin yanı sıra geleneksel olarak kullanılan ağda seçenekleri de her cilde uygun olacak şekilde geliştirilmiştir. Herkes kendi cildine ve tüylerden arınma tercihine bağlı olarak istediği epilasyon ve tıraş ürünlerini tercih edebilir. Son derece geniş bir kategori sunuyor ve her bir ürüne yer veriyoruz. Hassas ciltlerden zor kal yapılarına kadar birbirinden farklı durumlar için özel olarak hazırlanmış ürünlerimiz bulunuyor.

Epilasyon & Tıraş Ürünleri

Epilasyon ve tıraş ürünleri farklı kategorilere ayrılıyor. İçerisinde 5 farklı kategorinin yer aldığı bu hizmetimiz birçok farklı seçenekten oluşur. En iyi ürünlere ulaşmanızı sağlıyor ve her zaman kendi cildiniz için en iyi tercih yapmanıza yardımcı oluyoruz. Epilatör tercihlerinden ağda tercihlerine kadar istediğiniz ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Epilasyon & tıraş ürünlerimiz arasında şu seçenekler yer alır:

·         Ağda

·         Epilatör

·         Tıraş bıçağı

·         Tıraş köpüğü

·         Tüy dökücü

Epilasyon & Tıraş Önemi

Epilasyonun önemi için belirlenen birçok özellik vardır. Epilasyon yaptıran kişiler sadece estetik kaygılar için değil aynı zamanda kişisel bakım için de tıraş ve epilasyonu tercih eder. Epilasyon ve tıraş tercih etmenin önemi şu şekilde sıralanabilir:

·         İstenmeyen tüylerden arınmayı sağlar.

·         Daha estetik ve pürüzsüz bir cilde sahip olunur. Yeni satış, kişisel bakım sağlanır.

·         Daha temiz bir görünüme ulaşılır.

·         Hijyen koşullarına uygun hareket edilir. Kötü koku birikiminin önüne geçilir.

·         Ter ve terin sebep olduğu bakterilerden uzak kalınır.

·         Cildin temiz kalmasına destek olur.

·         Özgüveni arttırır.

·         İstenilen kıyafetlerin daha kolay tercih edilmesini sağlar.

·         Cilt sağlığının bütüncül olmasına neden olur.

Epilasyon & Tıraş için Ağda

İstenmeyen tüylerden arınmanın uzun yolculuğu seçeneklerinden birisi ağda kullanmaktır. Epilasyon ve tıraş seçenekleri arasında bulunan agah tercih edildiğinde kişiler daha rahat hissederler. Uzun süreli koruma sağlaması ve kıl köklerini tamamen arındırması sebebi ile cildin daha pürüzsüz görünmesine sebep olur.

Dolayısıyla epilasyon ve tıraş seçenekleri arasında ağda önemli bir yer tutmaktadır. Sadece kadınlar için değil, erkekler için de yapılabilen bu seçeneklerden herkes rahatlıkla faydalanabilir. İstenmeyen tüyler için kullanılan ağda yöntemi geleneksel yöntemler arasında olmasına karşın en etkili seçenekler arasında bulunur.

Epilasyon & Tıraş için Tıraş Bıçağı Tercihi

Epilasyon ve tıraş için tıraş bıçağı tercihi önemlidir. Her cinsiyet, yaş ve cilt tipinden insan için uygun olan tıraş bıçakları farklı bölgeler için de kullanılabilir. Koltukaltı, genital bölge, bacaklar ve kollar için kullanılabildiği gibi yüz için de kullanılabilen tıraş bıçakları vardır. Tıraş bıçağı tercihi yaparken mutlaka cilde ve kullanılacak alana göre hareket etmek gerekir.

Erkekler kadar kadınlar tarafından da kullanılan tıraş bıçağı tüm cinsiyetler için uygundur. Özellikle kadınlar için yapılan ve günümüzde farklı özellikleri bulunan özel tıraş bıçakları vardır. Bu özel tıraş bıçakları cildin hassasiyetine ve kullanılacak alana göre özel olarak üretilir. Dolayısıyla herkes kendi sağlık durumuna ve tercihine bağlı olarak istediği tıraş bıçağını kolaylıkla seçebilir. Epilasyon & tıraş seçenekleri ile herkes kendisi için en uygun ürüne ve markaya kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Epilasyon & Tıraş için Tıraş Köpüğü

Tıraş köpüğü özellikle erkekler tarafından çok sık kullanılan bir üründür. Yüzlerdeki kızları arındırırken kullanılan tıraş köpüğü aynı zamanda vücudun farklı bölgelerinde de tercih edilebilir. Kadınlar tarafından da kullanılmasına karşın tıraş köpüğü genellikle erkekler için daha uygundur. Tıraş köpüğü kullanımı yapılırken mutlaka cilde özel tercih yapılmalıdır. Hassas ciltler, daha doğal bileşenlere sahip tıraş köpükleri tercih etmelidir.

Tıraş köpüğü tercihi esnasında mutlaka kişiler kendi ciltlerine ve ihtiyaçlarına göre hareket ederek seçim yapmalıdır. En uygun ürünlere yer veren Mondy Shop olarak kaliteli seçenekler ile çalışıyoruz. Epilasyon ve tıraş kategorisinin önemli ürünleri arasında bulunan tıraş köpüğü tıraş öncesinde kullanıldığında cildin tahriş olmasını önler. Daha rahat ve konforlu bir süreç yaşanmasını sağlarken, tıraş bıçağının cilt üzerinde hasara sebep olmasının da önüne geçer.

Erkekler için Epilasyon & Tıraş

Erkekler için epilasyon seçenekleri arasında birçok faktör vardır. Epilasyon ve tıraş seçenekleri hem kadınlar hem de erkekler için günümüzde artmıştır. Ev ortamında uygulanabilen lazer ürünlerine kadar birbirinden farklı seçenekler sunulur. Kaliteli seçenekleri barındıran bir firma olarak her zaman en iyi ve sağlıklı ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz. Tıraş bıçaklarından kaliteli ve uygun fiyatlar ile yararlanırken, bir yandan da kendi cildinize ve isteklerinize uygun ürünlere ulaşabilirsiniz.

Erkekler için özellikle belirlenmiş olan farklılığı ürünler vardır. Bu ürünler erkeklerin tıraş esnasında zorluk yaşamasının önüne geçer. Özellikle kullanılan tıraş köpüğü ve tıraş bıçağı gibi ürünler kullanıcıların cildine özel olarak hazırlanır. Farklı cilt yapıları olduğunun farkındayız ve bu sebeple de markaların farklı ürünlerine yer veriyoruz. Tek bir marka ya da tek bir ürünle çalışmıyor ve ürün yelpazemizle son derece genişletiyoruz. Uygun fiyatlar ile erkekler için hazırlanan epilasyon ve tıraş ürünlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Kadınlar için Epilasyon & Tıraş

Günümüzde teknolojik gelişmelerin de desteğiyle sağlık sektöründe yaşanan birçok farklı gelişme söz konusudur. Bu gelişmeler arasında kişisel bakım ürünleri de yer alır. Kadınlar için epilasyon ve tıraş seçenekleri son derece avantajlı bir hale gelmiştir. Birbirinden farklı seçenekler sunulur ve her bir seçenek ile kadınların kendisini daha rahat hissetmesine odaklanılır. Özel epilasyon ve tıraş ürünlerini kullanarak istenilen sonuca daha kısa sürede ulaşılması günümüzde son derece kolay.

Mondy Shop olarak her zaman en iyi ürünleri sunuyor ve sizlere her zaman en güzel kalitedeki ürünlere ulaşma garantisi veriyoruz. Farklı markalar ile çalışarak cildinize ve hassasiyetlerine uygun ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Her bir ürünümüz sizin için son derece farklı avantajlara sahip. Ağdayı tercih etmeyen kadınlar için epilatör, epilatör kullanmak istemeyenler için ise tüy dökücü seçeneklerimiz bulunuyor. Her tercihe uygun sunduğumuz ürünlerimiz ile en iyisine odaklanıyoruz.

Epilasyon & Tıraş için Tüy Dökücü Ürünleri

Tüy dökücülerimiz tüm ciltler için uygundur. Farklı cilt tipleri için tercih ettiğimiz farklı ürünlerimiz bulunuyor. Geniş bir ürün yelpazesi ile hareket ediliyor ve tüy dökücülerin özellikle herkes için uygun olmasını sağlıyoruz.

Kaliteli malzemelerden elde edilen ve doğal bileşenlere sahip seçenekleri kullanmaktayız. Cinsiyet fark etmeksizin herkes tarafından kullanılan tüy dökücü ürünler günümüzde birçok farklı kolaylık sağlar. Doğru tüy dökücü kullanıldığında da epilatör ya da ağda gibi yöntemlerin kullanılmasına gerek kalmaz. Epilasyon & tıraş ürünleri ile her zaman istediğiniz görünüme ulaşıp kişisel hijyeninizi koruyabilirsiniz.