Avene Dermabsolu Gündüz Kremi 40 ML hover image 28%

Avene Dermabsolu Gündüz Kremi 40 ML

Avene Dermabsolu Gündüz KremiCiltte sarkma, yoğunluk kaybı ve rahatsızlık durumlarında önerilen günlük bakım kremidir.Ciltte ultra rahat bir film bırakarak daha parlak bir görünüm ..

869,00TL 1.210,00TL
Avene Dermabsolu Serum 30 ML Bakım Serumu hover image 15%

Avene Dermabsolu Serum 30 ML Bakım Serumu

Avene Dermabsolu SerumCildi sıkılaştırmak, canlandırmak için yapılandırıcı serum.Yaşlanma belirtileriyle gözle görülür şekilde mücadele etmek için benzersiz bir aktif bileşen kombi..

930,00TL 1.100,00TL
Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML hover image 51%

Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML

Avene Termal Su 150 ML - Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin Doğrudan kaynağından alınan Avene termal suyu, yatıştırıcı, tahriş giderici özelliklerini koruyarak el değmeden ambalajlan..

326,00TL 663,00TL
Avene Fluid SPF 50 50 ML Güneş Kremi hover image 39%

Avene Fluid SPF 50 50 ML Güneş Kremi

Avene Fluide karma ve hassas ciltlere uygun güneş kreminin renkli ve renksiz olmak üzere 2 farklı çeşidi bulunmaktadır.İncelemiş olduğunuz ürün renksiz formdaki güneş koruyucudur. ..

306,00TL 500,00TL
Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML Temizleme Köpüğü hover image 7%

Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML Temizleme Köpüğü

Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML - Temizleme KöpüğüCiltteki kiri ve makyajı nazikçe temizler.Glutamic asid ile sebum üretimini dengelemeye yardımcı olur.Hafif köpük fo..

411,00TL 440,00TL
Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML Temizleme Köpüğü hover image 61%

Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML Temizleme Köpüğü

Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML - Temizleme KöpüğüCiltteki kiri ve makyajı nazikçe temizler.Glutamic asid ile sebum üretimini dengelemeye yardımcı olur.Hafif köpük fo..

411,00TL 1.063,00TL
Avene Physiolift Krem 30 ML Nemlendirici Krem hover image 16%

Avene Physiolift Krem 30 ML Nemlendirici Krem

Avene Physiolift serisi, kırışıklıklıkların giderilmesini, sıkılık kaybının azalmasını amaçlayan ve buna yönelik bakım sağlayan bir seridir.Avene Physiolift Krem 30 ML Gündüz Kremi..

607,00TL 720,00TL
Avene Xera Calm AD Krem 400 ML Nemlendirici Krem hover image 53%

Avene Xera Calm AD Krem 400 ML Nemlendirici Krem

Avene XeraCalm AD Krem 400 MLÇok kuru ve kaşıntı eğilimli atopik ciltlerde nazik temizleme için formüle edilmiştir.Yoğun cilt kuruluğundan kaynaklanan kaşıntı hissini ve cildin aşı..

869,00TL 1.863,00TL
Avene Xera Calm AD Krem 400 ML Nemlendirici Krem

Avene Xera Calm AD Krem 400 ML Nemlendirici Krem

Avene XeraCalm AD Krem 400 MLÇok kuru ve kaşıntı eğilimli atopik ciltlerde nazik temizleme için formüle edilmiştir.Yoğun cilt kuruluğundan kaynaklanan kaşıntı hissini ve cildin aşı..

800,00TL
Avene Xera Calm Ad Soothing Concentrate 50 ML Nemlendirici Krem hover image 18%

Avene Xera Calm Ad Soothing Concentrate 50 ML Nemlendirici Krem

Avene Xera Calm Ad Soothing Concentrate 50 ML Nemlendirici Krem, cildinizi rahatlatarak nemlendirme sağlayan etkili bir üründür. Hassas ve kuru ciltler için özel olarak formüle edi..

609,00TL 740,00TL
Clarins Mask Sos Hydra Retail 75 ML Maske hover image 26%

Clarins Mask Sos Hydra Retail 75 ML Maske

Clarins Mask Sos Hydra Retail 75ML Maske Cilt Bakımının Nemlendirici Sihri Günümüzde cilt bakımı, kadın ve erkekler arasında giderek daha popüler hale gelen bir konu haline geldi...

814,00TL 1.097,00TL
Clarins Mask Sos Purete Retail 75ML Maske hover image 37%

Clarins Mask Sos Purete Retail 75ML Maske

Clarins Mask Sos Purete Retail 75ML MaskeClarins Mask Sos Purete, cilt bakımında uzmanlaşmış bir marka olan Clarins tarafından üretilen bir yüz maskesidir. Bu maske, cildinizi temi..

814,00TL 1.295,00TL
Clarins Milky BB 45ML BB Krem Yüz Kremi hover image 33%

Clarins Milky BB 45ML BB Krem Yüz Kremi

Fondöten kullanmayı sevmeyen fakat cilde ışıltı, nem, rahatlık ve koruma sağlarken eşit ve daha güzel görünen bir cildi destekleyebilecek hepsi bir arada bir ürün arayan tüm kadınl..

668,00TL 999,00TL
Clarins Multi Active Day Cream Gel 50ML Gündüz Kremi hover image -13%

Clarins Multi Active Day Cream Gel 50ML Gündüz Kremi

Clarins Multi Active Day Cream Gel 50ML Gündüz KremiNormalden karmaya dönük ciltler için ince çizgileri hedef alan, antioksidan etkili gündüz kremi..İlk çizgileri, matlaşmış cilt t..

2.526,00TL 2.228,00TL
Clarins SR Serum Mask Sheet 5 Maske hover image 71%

Clarins SR Serum Mask Sheet 5 Maske

 Clarins SR Serum Mask Sheet: Cilt Bakımında İleri Bir AdımGünümüzde cilt bakımı, herkesin daha sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak istediği bir konu haline geldi. İyi bi..

1.200,00TL 4.130,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 162 (11 Sayfa)

Yüz Maskesi 


Cildin ihtiyacı olan tüm nem dengesini yüz maskesi ilesağlayabilirsiniz. Cilt bakım rutininin vazgeçilmez parçalarından birisi olan yüz maskeleri ile hem daha parlak bir cilde sahip olurken hem de kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün. Cildinizin hem parlak görünmesini hem de sağlıklı olmasını sağlayan yüz maskeleri size her zaman en iyi seçenekler ile ulaştırılır. Yüzünüzü nemlendirmenin yanı sıra daha taze bir görünüm kazanmak isterseniz yüz maskesi tercih edebilirsiniz. 

Belirli aralıklar ile uygulayacağınız yüz maskelerinin her biri farklı şekillerde kullanılmaktadır. Her yüz maskesinin bileşeni, içeriği, markası ve kalitesi farklı olmaktadır. Sizin için geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor ve istediğiniz tüm ürünlere kolaylıkla ulaşabilmenizi önemsiyoruz. Piyasada bulunan tüm yüz maskesi çeşitlerine Mondy Shop güvencesi ile ulaşabilir ve istediğiniz yüz maskesini kolaylıkla tercih edebilirsiniz


Yüz Maskesinin Yararları 


Maske kullanmanın birbirinden farklı yararları vardır. Özellikle cildin derinlemesine temizlenmesini sağladığı için gözeneklerin de açılmasına yardımcı olur. Yüz maskesi kullanmanın yararları özellikle cilt için doğru ürünü tercih edildiğinde daha çok ön plana çıkmaktadır. Yüz maskesinin bazı faydalarını sizin için şu şekilde sıralayabiliriz:

• Nem Dengesi: Cildin ihtiyaç duyduğun nem dengesinin sağlanması noktasında yüz maskesi önemli roller üstlenir. Yoğun nemlendirme özelliği bulunduğu için cildin ihtiyacı olan nem dengesini kolaylıkla sağlayabilmektedir.
• Cilt Problemlerine Çözüm: Maske kullanmanın bir diğer yararı ise cilt problemlerinin iyileştirilmesidir. Özellikle akne ya da leke gibi problemler ile karşılaşılıyor ise cilt sorunlarının iyileşmesini sağlamak adına yüz maskesi kullanımı doğru olacaktır. 
• Cilt Tonu: Cilt tonunun eşitlenmesi için kullanılan farklı maskeler vardır. Bu maskeler tercih edildiğinde düzenli olarak kullanılmaları gerekir ve düzenli kullanımın sonunda yüz maskesinin yararı olan cilt tonunun eşitlenmesi ve daha aydınlık bir görünüm kazanılması ortaya çıkar.
• Sıkılaştırma: Bazı yüz maskelerinin sıkılaştırma özelliği vardır. Özellikle sarkmış ciltlerin hem kırışıklık oranının azaltılması hem de sarkmanın önlenmesi adına maske kullanılabilir. Sıkılaştıran yüz maskesi uzun süre kullanılarak istenilen sonuç alınabilir.


Yüz Maskesi Çeşitleri 

Yüz maskesi için kullanılan birbirinden farklı ürünler vardır. Her bir ürün ve marka farklı çeşitlere sahiptir. Yüz maskesi çeşitleri arasında birçok kullanıcı özellikle nem maskelerini tercih eder. Nem maskesi kullanmak kuru ciltlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Yoğun nemlendirici özelliğinin olması ve doğal bileşenlerden oluşması sebebiyle nem maskeleri popüler tercihlerden biridir. 


Bunun yanı sıra yüz için kil maskesi de tercih edilebilir.Kelime maskesi doğal bileşenlere sahiptir ve özellikle yağlı ciltlerin iyileştirilmesi noktasında en iyi sonucu verir. Akne problemi içinde çoğunlukla kil maskeleri önerilmektedir. Bu çeşitliliğin yanı sıra gece maskelerinden yaprak maskelere kadar birbirinden farklı seçeneklerimiz bulunuyor. Tek kullanımlık yüz maskesi arayanlar için en iyi seçeneklere yer veriyoruz. Uzun süreli kullanabileceğiniz maskelerimiz kadarkısa süreli kullanabileceğiniz ürünlerimiz de mevcut.


Yüz Maskesi Seçimi 


Yüz maskesi seçimi için dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Özellikle kullanıcılar kendileri için yüzmaskesi alıyor ise mutlaka ciltlerini tanımaları gerekir. Yağlı ciltler, kuru ciltler için üretilen maskeleri tercih etmemelidir. Karma ciltler ise hassas ciltler için olan maskeleri kullanmamalıdır. Bu sebeple de kullanıcılar mutlaka kendi cilt tiplerini tanıyarak seçim yapmalıdır. 


Bunun yanı sıra farklı alerjik reaksiyonlar ile karşılaşmamak adına seçilen yüz maskesinin içeriğine dikkat edilmelidir. Yüz maskesi içeriği doğal bileşenlerden oluşmalı ve zarar veren kimyasal maddelere yer vermemelidir. Yüz maskesi seçimi yaparken bu faktörlere dikkat edilebilir. Yüz maskesi seçiminde aynı zamanda koku, hassasiyet, içeriğe dikkat edilebileceği gibi sorun odaklı da hareket edilebilir. 


Yüz Maskesi Kullanımı 


Yüz maskesi kullanımı esnasında uygun şekilde hareket edilmesi gerekir. Maskeyi uygulamadan önce mutlaka yüz bölgesi temizlenmeli ve kirlerden arınması sağlanmalıdır. Kirlerinden arınan ve temizlenen yüz bölgesine maske uygulaması yapılabilir. Kullanılan maskenin türüne bağlı olarak uygulama yöntemi değişiklik gösterir. Örneğin kil maskeler ile yaprak maskeler arasında uygulama farklılığı vardır.

Maskenin cilt yüzeyinde bekleme süresi de farklıdır. Dolayısıyla tercih edilen ürün çeşitliliğine bağlı olarak bekletme süresine dikkat edilmelidir. Bazı maskelerin durulanması gerekirken bazı maskelerin doğrulanmasına gerek yoktur. Örneğin yüze uygulanan jel maskeler durulanması gereken maskeler arasındadır. Ancak tek kullanımlık yaprak maskelerin durulanmasına gerek yoktur.


Yüz Maskesi Markaları 


Mondy Shop olarak en iyi ürünlere yer vermeye özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına onlara en güzel yüz maskeleri seçeneklerini sunuyoruz. Yüz maskeleri kullanılarak hem daha ışıltılı bir cilt elde edilebilir hem de istenen sonuca daha kolay ulaşılabilir. Kuru ciltler için maskeler olduğu kadar yağlı ciltler için maskelerde bulunmaktadır. Dolayısıyla yüz maskesi markalarımızın her biri en iyi seçeneklerden oluşur. 


Dünya çapında tanınan ve güvenilirliğini kanıtlanmış markalara yer veriyoruz. En iyi yüz maskesi markalarına ulaşabilmeniz için ürün ve marka çeşitliliğimizi son derece geniş tutmaktayız. Avene yüz maskelerinden Clarins yüz maskelerine kadar istediğiniz tüm markalara ulaşabilirsiniz. C vitaminli yüz maskesi gibi vitamin içeren seçeneklerimiz de bulunmakta ve SVR gibi kaliteli markalar aracılığı ile size sunulmaktadır. 


Cilde Göre Yüz Maskeleri 

Yüz maskesi seçmenin en önemli kriterlerinden birisi cilde uygun olmasıdır. Cilde uygun olan ürünler tercih edildiğinde en iyi sonuçlarıyla karşılaşılır. Kuru ciltler için tercih edilmesi gereken maskelerin nemlendirici özelliği olması önemlidir. Bunun yanı sıra yağlı cilde sahip olan kişiler, bitkisel maskeleri ya da kil maskelerini tercih edebilir. 

İçerisinde bentonit bulunan maskeler yağlı ciltler için son derece uygun olacaktır. Hassas ciltler ise sakinleştirici ürünleri kullanmalıdır. Alerjik reaksiyon gösterilmesinin önüne geçen ve hassas ciltler için özenle hazırlanan yüz maskeleri vardır. Hassas cilde sahip olan kişiler özellikle aloevera gibi maddelere sahip olan maskeleri kullanmalıdır. 


Soruna Göre Yüz Maskeleri 


Her cildin farklı bir problemi olabilmektedir. Örneğin bazı ciltler akne ve sivilce problemi ile mücadele ederler. Bazı ciltler ise leke ile mücadele etmektedir. Dolayısıyla karşılaşılan soruna göre uygun tercih yapılmadığı takdirde tercih edilecek olan maskeden verim alınamayacaktır. Soruna göre yüz maskesi tercih etmek sorunun iyileşmesini sağlayabilir. Spesifik olarak sorunu odaklandığında cilt üzerinde ortaya çıkan semptomların azaltılmasına yardımcı olunabilir. 


Örneğin kırışıklık gidermek için anti-agent maskeler; akne ve sivilce problemleri için kil ve çamur maskeler tercih edilmelidir. Burada önemli olan faktörler, kişilerin hem ciltlerini tanımaları hem de var olan sorunlara göre hareket etmeleridir. Dermatolojik olarak onaylanmış olan ve sorunlara göre hazırlanan maske çeşitleri en iyi sonucu verecektir.


Yüz Maskesi Fiyatları 

Yüz maskesi satın almak isteyen kişiler mutlaka kendileri için en uygun tercihi yapmalıdır. Yüz maskelerinin her biri farklı fiyatlardan oluşur. Cilt tipine, ihtiyaçlara, bileşenlere, markaya ve birbirinden farklı kategorilere göre yüz maskesi fiyatları belirlenir. Doğru yüz maskesi seçildiği takdirde fiyattan çok faydalı etki ortaya çıkacaktır. Kullanıcılarımıza her zaman esnek ödeme seçenekleri sunuyor ve istedikleri ürüne ulaşmalarını kolaylaştırıyoruz. Mondy Shop olarak sunduğumuz yüz maskesi seçeneklerimizi esnek ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.