Dior Diorskin Forever Bronzer Poudre Pudra hover image 44%

Dior Diorskin Forever Bronzer Poudre Pudra

Dior Forever Natural Bronze pudra ışıltıyla parlayan bir cilt için güneşin cilt üzerindeki dokunuşunu tek adımda yeniden yaratır.Yumuşak ve hafif bronzlaştırıcı doku, doğal, uzun s..

866,00TL 1.535,00TL
Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML Fondöten hover image 43%

Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML Fondöten

Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML FondötenDior Diorskin Forever Natural Nude Foundation, mükemmel bir cilt görünümü elde etmek isteyenler için özel olarak tasarla..

1.084,00TL 1.888,00TL
Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML Fondöten hover image 86%

Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML Fondöten

Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML FondötenDior Diorskin Forever Natural Nude Foundation, mükemmel bir cilt görünümü elde etmek isteyenler için özel olarak tasarla..

859,00TL 6.249,00TL
Dior Diorskin Forever Skin Correct Concealer Kapatıcı hover image 47%

Dior Diorskin Forever Skin Correct Concealer Kapatıcı

Dior Forever Skin Correct, 24 saat cilt bakımı etkili kapatıcı . Tek dokunuşta, bu çok kullanımlı kapatıcı, sabahtan akşama kadar kusursuz bir cilt için çizgilere dolmadan koyu hal..

607,00TL 1.150,00TL
Dior Diorskin Rouge Blush Allık hover image 23%

Dior Diorskin Rouge Blush Allık

Rouge Blush, yanaklara yoğun, uzun süre kalıcı ve yüksek pigmentli renk veriyor. Rouge Blush'un renk tonları efsanevi Rouge Dior renklerinen ilham alınarak tasarlandı. Renk yoğunlu..

1.113,00TL 1.450,00TL
Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10 02 Pale Almond hover image -53%

Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10 02 Pale Almond

 Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10 02 Pale Almond Estee Lauder Double Wear Fondöten, mükemmel kapatıcılığı ve uzun süre dayanıklılığı ile ünlü bir üründür. Bu fondöten..

1.512,00TL 990,00TL
Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10 04 Pebble hover image -48%

Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10 04 Pebble

Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10 04 Pebble15 saat kalıcılık gücü Orta kapatıcılık,Üstüste uygulanabilir,10 koruma faktörü Bu fondöten, uzun süre taze kalan, doğal görünümlü..

1.512,00TL 1.020,00TL
Estee Lauder Double Wear Fondöten Spf 10 12 Desert Beige hover image -45%

Estee Lauder Double Wear Fondöten Spf 10 12 Desert Beige

 Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10 12 Desert Beige Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10, mükemmel bir kapatıcılık sağlayan ve gün boyu kalıcı olan bir fondötendir...

1.512,00TL 1.040,00TL
Estee Lauder Double Wear Fondöten Spf 10 3C3 Sandbar hover image -37%

Estee Lauder Double Wear Fondöten Spf 10 3C3 Sandbar

Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10 3C3 Sandbar5 saatlik kalıcı güç. Endişe etmenize gerek kalmayan bu uzun süre kalıcı fondöten sıcaklığa, neme ve devamlı harekette dahi..

1.512,00TL 1.100,00TL
Estee Lauder Double Wear Fondöten Spf 10 3C3 Sandbar hover image 64%

Estee Lauder Double Wear Fondöten Spf 10 3C3 Sandbar

Estee Lauder Double Wear Fondöten SPF 10 3C3 Sandbar5 saatlik kalıcı güç. Endişe etmenize gerek kalmayan bu uzun süre kalıcı fondöten sıcaklığa, neme ve devamlı harekette dahi..

1.512,00TL 4.208,00TL
Estee Lauder Double Wear Foundation Spf 10 hover image -159%

Estee Lauder Double Wear Foundation Spf 10

Estee Lauder Double Wear Foundation SPF 1015 saat kalıcılık gücü Orta kapatıcılık, üstüste uygulanabilir,10 koruma faktörü Bu fondöten, uzun süre taze kalan, doğal görünümlü ve har..

2.458,00TL 950,00TL
Estee Lauder Double Wear Foundation Spf 10 hover image 64%

Estee Lauder Double Wear Foundation Spf 10

Estee Lauder Double Wear Foundation SPF 1015 saat kalıcılık gücü Orta kapatıcılık, üstüste uygulanabilir,10 koruma faktörü Bu fondöten, uzun süre taze kalan, doğal görünümlü ve har..

1.512,00TL 4.208,00TL
Estee Lauder Double Wear Lip Pencil 07 Red Dudak Kalemi hover image 70%

Estee Lauder Double Wear Lip Pencil 07 Red Dudak Kalemi

Estee Lauder Double Wear Lip Pencil 07 Red Dudak KalemiUzun süre dayanıklı, belirginleştirici dudak kalemi. Eşit, düz ve gün boyunca taze bir görünüm yaratır. Saniyede sürülür 12 s..

681,00TL 2.299,00TL
Estee Lauder Double Wear Lip Pencil 08 Spice Dudak Kalemi hover image 70%

Estee Lauder Double Wear Lip Pencil 08 Spice Dudak Kalemi

Estee Lauder Double Wear Lip Pencil 08 Spice Dudak KalemiUzun süre dayanıklı, belirginleştirici dudak kalemi. Eşit, düz ve gün boyunca taze bir görünüm yaratır. Saniyede sürülür 12..

681,00TL 2.299,00TL
Estee Lauder Double Wear Lip Pencil 09 Mocha Dudak Kalemi hover image 70%

Estee Lauder Double Wear Lip Pencil 09 Mocha Dudak Kalemi

Estee Lauder Double Wear Lip Pencil 09 Mocha Dudak KalemiUzun süre dayanıklı, belirginleştirici dudak kalemi. Eşit, düz ve gün boyunca taze bir görünüm yaratır. Saniyede sürülür 12..

681,00TL 2.299,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 86 (6 Sayfa)

Fondöten 

Marka olarak müşterilerimizin en iyi seçeneklere ulaşmasını önemsiyor ve fondöten kategorimizi çok yönlü tutuyoruz. Cildin eşit bir tona sahip olması için kullanılan ve üzerine diğer kozmetik ürünler uygulanabilen bu ürün son derece kıymetlidir. Kozmetik ürünler denildiğinde akla ilk gelen seçenekler arasında bulunur. Çoğunlukla makyaj yapmanın ilk aşamalarından biri olan fondöten seçeneklerimiz ile size birçok ürün sunuyoruz. 

Belirlediğimiz her bir marka özel koleksiyonlar ile hareket ediyor. Cilt tonlarından cilt dokusuna kadar farklı çeşitlilikle göre hazırlanan birbirinden farklı markalar ve bu markaların değerli ürünleri mevcut kategorimizde yer alan seçenekleri inceleyebilir ve kendiniz için en iyisinulaşabilirsiniz.İsterseniz günlük olarak kullanabileceğiniz isterseniz özel günlerde tercih edebileceğiniz değerli fondöten seçeneklerine kolaylıkla erişebilmeniz için çalışmalarımız devam etmekte.

Fondöten Özelikleri

Fondötenler farklı özelliklere sahiptir. Kaplama seçeneklerinden farklı bitiş özelliklerine göre kategoriler değişebilir. Uzun süre kalıcı olan seçenekler olduğu gibi etkisi kısa süren ürünler de vardır. Çeşitli renk seçenekleri ile hazırlanan ve sunulan bu yüzden de renk paleti son derece geniş olan bir üründür. Farklı cilt tipleri için uygun formüllerde üretilen ve her cilt için özel seçenekler ile sunulan fondötenler birbirinden farklı özellikleri bulundurur. 

Fondöten allık kapatıcı gibi ürünler tercih edilirken her zaman özelliklere bakmak gerekir. Her özellik beraberinde cildin daha bakımlı görünmesini de getirmektedir. Etki gücü yüksek olan çeşitli renk seçenekleri sunulan fondötenler birçok kişi tarafından kullanılır. Hem profesyonel makyaj yapmak için kullanılırken hem de ev ortamında makyaj yapmak için tercih edilen ürünlerdir. Bu yüzden de birçok farklı kalitede üretilen birbirinden farklı fondötenler vardır. 

Fondöten Renkleri

En iyi fondöten markası ya da en iyi fondöten rengi kişinin kendi ihtiyacına göre belirlenir. Herkes için farklı renklerde geniş bir yelpazede sunulan özel kategoriler arasındadır. Farklı cilt tonları için özel olarak üretilen renkler herkesin kendi isteğine göre satın alınabilir örneğin. Açık ten rengine sahip olan kişiler açık tonları tercih etmelidir. Orta tonlara sahip olan kişiler orta tonları kullanmalıdır. Bu sebeple de birbirinden farklı fondöten renkleri vardır. Örneğin pembe alt ton gibi renklere sahip olan fondötenler olduğu gibi sarı alt tona sahip fondöten seçenekleri de sunulur.

Pembe alt tonlu fondöten herkes için farklı bir görünüm ortaya çıkarabilir. Her renk her ciltte farklı şekilde görünür işte birinden farklı renkler vardır ve bu ürün için üretilen renk seçenekleri gün geçtikçe artış göstermektedir. Hem cilt tonu için uygun olan hem de trendlere uygun makyaj yapmak isteyen herkes için farklı renk seçenekleri sunulur. Doğal bir görünüm elde etmek isteyenler kendi cilt alt tonuna uygun renk seçimi yapmalı ve renklendirmek için de pembe ya da sarı alt tona sahip fondötenleri tercih etmelidir. 

Fondöten Dokusu

Güvenilir hizmet veren Mondy Shop olarak müşterilerimizin her zaman en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz. Bu yüzden de fondöten açık geldi gibi sorunlar ile karşılaşılmasını önlüyoruz. Güvenilir paketleme yapıyor ve her ürüne en iyi koşullarda ulaşmanızı önemsiyoruz. Dolayısıyla kullandığınız fondötenler her zaman size en iyi şartlarda ulaştırılır. Sipariş verdikten sonra adresinize kısa sürede iletilen fondötenler Mondy Shop güvencesine sahiptir. 

Fondöten altına ne sürülür diye merak edenlere birçok baz, krem ve serum seçeneği de sunuyoruz. Kullanılan tüm kozmetik ürünlerinin birbiri ile uyumlu olması önemsediğimiz konular arasında. Fondöten kullanmak isteyenler kendi cilt tonlarına, kişisel zevklerine ve kullanma amaçlarına göre fondöten dokusu seçebilir. Fondötenler çeşitlerine göre farklı dokulara sahiptir. Her doku farklı özelliklere göre belirlenir ve Mondy Shop ile sizlere sunulur. 

Fondöten Çeşitleri

Fondöten kullanan kişiler için birçok seçenek sunuyoruz. Hem profesyonel hem de amatör makyaj yapımı için sağladığımız ürünlerimiz var. Fondöten çeşitlerimiz son derece kaliteli seçeneklerden oluşur likit fondötenden krem fondötene kadar birçok farklı ürünümüz bulunuyor. Herkes kendi zevkine uygun olarak tercih yapabilir ve istenilen her ürüne kolaylıkla ulaşılabilir. 

Fondöten çeşitleri ile her zaman en iyi makyajı yapabilmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz fondöten alabilir dilerseniz fondöten altı baz tercih edebilirsiniz. Sağlıklı ve güvenli fondöten seçeneklerine yer veren bir firma olarak size her zaman en iyilerini sunmaya özen gösteriyoruz. Dilerseniz kendi ihtiyaçlarınıza ve zevkinize bağlı olarak toz fondöten tercih edebilirsiniz. Dilerseniz jel fondötenler ya da pudra fondötenler ile istediğiniz görünüme ulaşmanız mümkün. 

Fondöten Ürünleri

Fondöten için belirlenen ürünler markalara göre değişiklik gösterir. Örneğin bazı markalar sadece likit fondöten üretmeyi tercih ederken, bazıları tüm formüllerde fondöten üretimi yapmaktadır. Dolayısıyla kategori son derece çeşitli ve avantajlıdır. Fondöten ürünleri kullanılarak hem makyajın temeli daha sağlam oluşturulur hem de kişiler istedikleri görünüme ulaşabilir.

Fondöten beyaz ten için tercih edilebileceği gibi koyu renk tene sahip olan insanlar için de kullanılabilir. Birbirinden farklı renkleri olan ve bu sebep ile de ürün çeşitliliği yüksek ürünlerimiz bulunuyor. Fondöten ürünlerimizin her biri özel numaralara sahiptir. Örneğin ürünlerden hangisini almanız gerektiğine karar veremiyorsanız hem ten renginize hem markaya hem de numarasına göre seçim yapabilirsiniz. Örneğin buğday ten fondöten numaraları açık tenlerde bulunmaz ve böylelikle istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Fondöten Markaları 

Maybelline fondöten seçeneklerinden Vichy’e kadar birçok markaya yer veriyoruz. Her bir fondöten markamız özel ürünlere sahip. Dilediğiniz her markaya ulaşabilmenizi önemsiyoruz. O yüzden de en iyi fondöten seçenekleriyle çalışmalarınıza devam ediyoruz. Farklı markaların farklı ürünlerine ulaşabilir ve aynı zamanda cildiniz için en iyi tercihi yapabilirsiniz.

• Dior Dİorskin
• Estee Lauder
• Loreal Paris 
• Lancaster Sun Beauty 
• Lancome Teint
• Maybelline New York 
• Sensai Cellular PErformance Cream Foundation 
• Vichy Dermablend

Fondöten Seçimi 

Fondöten seçimi yaparken cilde özel tercih yapmak gerekir. Mutlaka cildin hassasiyetlerini ve cildin tipine uygun seçim yapılmalıdır. Örneğin yağlı ciltler, karma ciltler için yapılan fondötenleri tercih etmemelidir ya da normal ciltler kuru ciltler için olan ürünleri kullanmamalıdır. Bu yüzden de cilt tipine uygun özel formüllere göre hazırlanan formül zaten seçimi yapılması önem taşır. Bunun yanı sıra renk uyumu da önemli bir konudur. 

Hangi fondötenalacağına karar veremeyen kişiler hem ihtiyaçlarına hem de renk uyumuna göre tercih yapabilir. Formülleri, güneş koruma faktörleri ve uygulama yöntemi gibi faktörlere bağlı kalarak kişiler fondöten tercihlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Bunun için dilerseniz Estee Lauderfondöten seçeneklerini inceleyebilir dilerseniz Lancome’ninözel ürünlerine bakabilirsiniz. 

Fondöten Kullanmanın Yararları 

Fondöten kullanmanın farklı yararları vardır. Fondöten kullanan kişiler cilt tonlarını rahatlıkla eşit dileyebilir ve cilt yüzeyinde yer alan kusurları kapatabilirler. Ciltlerini korumak ve aynı zamanda güneş ışınlarının leke oluşturmasını önlemek için de fondöten kullanılabilmektedir. Fondöten kullanmanın yararları şunlardır: 

• Cildi nemlendirir. 
• Cilt için birçok farklı türde üretilir. 
• Cilt özellikle hava kirliliği ve negatif ışınlardan korunur. 
• Cildin kusurları kapatılır. 
• Cildin daha parlak ve kusursuz görünmesi sağlanır. 
• Cildin tonu eşitlenir. 
• Uzun süre kalıcı etki bırakır.