O.b Pro Comfort Super Plus 16 Tampon hover image 75%

O.b Pro Comfort Super Plus 16 Tampon

Cilde dost pamuk dokusu ile konforlu bir kullanım deneyimi sunan O.b. Tampon Süper, özel günlerinizde kuru ve ferah hissetmenizi sağlar. Sıkıştırılmış pamuk materyal ile tasarlanan..

94,42TL 382,14TL
O.b. ProComfort Tampon Mini 16’lı 80%

O.b. ProComfort Tampon Mini 16’lı

O.B. ProComfort Tampon Mini 16’lı Mükemmel rahatlık ve güvenli koruma için dynamic fit teknolojisine ve SilkTouch yüzeyine sahip olan o.b ProComfort Ürünün Özellikleri Çok küçük..

94,42TL 474,78TL
O.b. ProComfort Tampon Mini 16’lı hover image 80%

O.b. ProComfort Tampon Mini 16’lı

O.B. ProComfort Tampon Mini 16’lı Mükemmel rahatlık ve güvenli koruma için dynamic fit teknolojisine ve SilkTouch yüzeyine sahip olan o.b ProComfort Ürünün Özellikleri Çok küçük..

94,00TL 475,00TL
Tiens Airiz Hijyenik Günlük Kullanım Kadın Pedi 30 lu hover image

Tiens Airiz Hijyenik Günlük Kullanım Kadın Pedi 30 lu

Tiens Airiz Hijyenik Günlük Kullanım Kadın Pedi 30'lu, hijyenik ve konforlu bir kullanım sunan üstün kaliteli bir kadın pedidir. Mondy Shop tarafından özenle seçilen bu ürün, günlü..

319,57TL
Tiens Airiz Hijyenik Kadın Pedi 6 lı Paket 98 Adet hover image

Tiens Airiz Hijyenik Kadın Pedi 6 lı Paket 98 Adet

Tiens Airiz Hijyenik Kadın Pedi 6'lı Paket 98 Adet (60 Günlük + 30 Gündüz + 8 Gece), kadınların günlük hijyen ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Mon..

1.701,48TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Hijyenik Ped

Hijyenik ped kadınların kişisel bakım ve sağlık ihtiyaçlarını karşılayan önemli ürünlerden biridir. Temel ürünler arasında bulunması sebebiyle her kadının her ay tercih ettiği ve kullanmak zorunda olduğu ürünler arasında bulunur. Adet döngüsü sürecinde kullanılan hijyenik ped seçeneklerinin her biri farklı bileşenlere sahiptir. Adet döngüsü sürecinde kadınların daha rahat hareket edebilmesi ve kendilerini özgüvenli hissedebilmeleri adına birbirinden özel ürünler hazırlanır.

Bu ürünler sadece öz güvenli hissetmeye odaklanmaz, aynı zamanda hijyen koşullarının sağlanmasına, rahat hareket etmelerine ve sağlık ihtiyaçlarını gidermelerine de odaklanır. Dolayısıyla hijyenik ped bir aksesuar değil, ihtiyaçtır. Mondy Shop olarak bu durumun farkındayız ve bütün kadınlara en iyi ürünleri sunmaya devam etmekteyiz. İstediğiniz tüm hijyenik ped seçeneklerine firmamız ile ulaşabilirsiniz.

Hijyenik Ped Özellikleri

Hijyenik pedlerin belirli özellikleri vardır. Bu özellikler arasında öne çıkan bazı maddeler bulunur. Örneğin bir hijyenik pedin emici olması ve konfor sağlaması önemli özellikler arasındadır. Bu özelliklere uygun olarak ürün hazırlayan bütün markalar ile çalışıyor ve size ürün çeşitliliği geniş olan bir yelpaze sunuyoruz. Hijyenik pedlerin özellikleri arasında nefes alabilir olmaları da yer tutmaktadır.

Örneğin bir hijyenik ped nefes alabilir materyalden üretilmediği takdirde alerjik reaksiyona sebep olabilir. Aynı zamanda cildin tahriş olmasına, bakteri ve enfeksiyon oluşumuna destek olur. Bu sebep ile de size sunduğumuz hijyenik pedlerin özellikleri arasında nefes alabilirlik önemli bir seviyede yer almaktadır.

Emici Hijyenik Ped

Emici hijyenik ped kadınlar için son derece önemlidir. Bu hijyenik pedler hem koku oluşumunu engeller hem de sızıntı yaşanmasının önüne geçerler. Dolayısıyla hijyenik ped seçerken kadınlar için en önemli kriterlerden birisi emicilik oranıdır. Emicilik oranı yüksek olan hijyenik ped özellikleri hem farklı yoğunluklardaki adet döngüsünü desteklerken hem de herkesin kullanabileceği özelliklere sahip olur. Dolayısıyla emici hijyenik ped koku oluşumunu, sızıntıyı, tahrişi önleyen ve önemli özellikleri bulunan güvenilir ped seçenekleri arasındadır.

Alerji Yapmayan Hijyenik Ped

Bazı hijyenik ped seçenekleri içerisinde yer alan bileşenler ve materyaller sebebiyle alerjiye sebep olabilmektedir. Alerji zaman içerisinde tahrişe, enfeksiyona ve bakteriye dönerek uğraşılması gereken hastalıklara zemin hazırlayabilir. Dolayısıyla kadınlar alerji yapmayan ve doğal bileşenlere sahip hijyenik pedleri daha çok tercih etmektedir. Alerji yapmayan hijyenik ped seçeneklerine ulaşabilmeniz için size en iyi ürünleri sunuyoruz. Cildiniz için dost seçeneklerden oluşan ürünlerimiz bulunmaktadır.

Kadınlar için Tampon

Tampon kullanımı kadınlar için önemli bir konudur. Özellikle hijyenik ped kullanmak yerine tampon kullanmayı tercih eden kadınlar, konforlu bir deneyim ararlar. Cildinize zarar vermeyecek olan tampon seçeneklerini Mondy Shop güvencesi ile ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Özel günlerinizde hem ferah hissetmenizi sağlayan hem de herhangi bir sızıntıya ve koku oluşumuna izin vermeyen tampon seçeneklerimiz bulunuyor. Tamponların özellikleri boyut, materyal ve koku gibi özellikler ile birbirinden ayrılır. Her tampon farklı boyutlara sahiptir ve kadınlar kendilerini rahat hissedecekleri boyutu tercih ederek tampon kullanabilir.

Günlük Hijyenik Ped

Günlük ped kullanmak kadınların özellikle enfeksiyon, alerjik reaksiyon, bakteri ya da akıntı gibi sorunlar ile karşılaştıklarında tercih ettikleri bir seçenektir. Günlük ped kullanarak hem konforlu hareket edilebilir hem de regl öncesi ve sonrası yaşanan akıntılara karşı önlem alınabilir. Günlük ped kullanan kadınlar, gün içerisinde kendi zevk ve ihtiyaçlarına uygun olarak istedikleri pedi tercih edebilir. Günlük pedler farklı boyut, model, bileşen ve özellikler ile hazırlanan ve kadınların günlük yaşamını kolaylaştırmayı hedefleyen hijyenik ped ürünleridir.

Normal Hijyenik Ped

Hijyenik pedler boyutlarına ve özelliklerine göre farklı sınıflara ayrılır. Normal hijyenik ped kategorisi ise standart boyda üretilen ve her kadın tarafından kullanılabilen pedleri anlatır. Bu kategoride yer alan normal pedler, orta yoğunluktaki adet kanamalarının sızıntı yapmasını önler. Koku oluşumunun önüne geçer ve tahriş ile karşılaştırılmasını da engeller. Normal hijyenik pedler çoğunlukla standart boyutlarda üretilir ancak bileşenlerin markaya göre değişiklik gösterir.

Gece Hijyenik Ped

Hijyenik pedler hem boyutlarını hem de işlevlerine göre ayrılmaktadır. Gece hijyenik pedi olarak bilinen bu ped seçenekleri ise özellikle maksimum koruma sağlamasıyla ön plana çıkar. Yoğun miktardaki adet kanamalarının sızıntı yapmasını önlemesi en önemli özelliklerinden birisidir. Gece hijyenik pedleri sadece geceleri kullanılmaz. Gün içerisinde yoğun akıntıya ya da kanamaya maruz kalan kadınlar tarafından da tercih edilir.

Ultra Hijyenik Ped Çeşitleri

Ultra hijyenik ped seçenekleri özellikle kadınlar yoğun kanamayla karşılaştıklarında tercih ettikleri seçenekler arasındadır. Ultra hijyenik pedler hem üst düzey malzemelerden oluşurken hem de uzunluğu ile dikkat çeker. Sızıntıyı, koku oluşumunu ve tahrişe engellemesiyle en önemli avantajları arasındadır. Özellikle yoğun bir şekilde adet döngüsü geçiren kadınlar ultra hijyenik ped kullanarak kendilerini daha konforlu ve sağlıklı hissedebilir.

Organik Hijyenik Ped Seçenekleri

Hijyenik pedlerin ana materyalleri, markalara ve ürünlere göre birbirinden ayrılır. Organik hijyenik pedler kadınlar için daha sağlıklıdır. Pamuklu dokuya sahip olurlar ve çoğunlukla cilt üzerinde herhangi bir zarara sebep olmazlar. Bu sebep ile de günümüzde birçok kadın organik hijyenik pedleri tercih etmektedir.

Organik pedler hem doğal yapılarıyla dikkat çekerken hem de cildin tahriş olmaması adına özel tasarıma sahiptir. Bu sebep ile de doğal pedler, doğada çözünmesinden hijyen koşullarına kadar birbirinden farklı noktalarda ön plana çıkar. Hassas cilt yapısı olan kadınlar için en iyi ped seçenekleri arasında organik pedler yer alır.

Hijyenik Pedin Önemi

Hijyenik ped kullanmanın önemi farklı maddelere göre birbirinden ayrılır. Örneğin hijyenik ped kullanımı kadınların daha sağlıklı bir yaşama sahip olmalarını sağlar. Bunun yanı sıra hem psikolojik hem de fiziksel olarak kendilerini daha iyi hissetmelerine olanak yaratır. Hijyenik ped aksesuar değildir ve aynı zamanda estetik ihtiyaçlardan dolayı kullanılmaz.

Hijyenik ped kullanılması zorunlu olan ve kadınların temel ihtiyaçları arasında bulunan bir üründür. Bu sebeple de son derece önemlidir. Enfeksiyon oluşumunun önlenmesinde cildin korunmasına kadar birbirinden farklı yararları vardır. Hijyen koşullarının sağlanması ve kadınların farklı hastalıklardan korunabilmesi adına hijyenik ped son derece önemlidir.

Hijyenik Ped Seçimi

Hijyenik ped seçerken kişiler kendi ihtiyaçlarına göre hareket etmelidir. Her vücut yapısı ve adet döngüsü farklıdır. Özellikle adet kanamasının yoğunluğuna göre hijyenik ve seçimi yapılmalıdır. Cildin alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceğine veya tahriş olup olmayacağına bağlı olarak da hijyenik ped seçimi yapılabilir.

Hijyenik ped seçimi yapılırken boyut ve şekil materyal ya da kanatlı ya da kanatsız gibi seçenekler göz önünde bulundurulabilir, hijyenik ped seçimi tamamen kişiye özel bir konudur ve herkes kendi rahatlığını ve sağlığını düşünerek hareket etmelidir.

Hijyenik Ped Fiyatları

Mondy Shop olarak sunduğumuz bütün ürünlerin uygun fiyatlar ile size ulaştırılmasını önemsiyoruz. Kadınların temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hijyenik ped yelpazemizde düzenli olarak indirimler ve kampanyalar düzenliyoruz. Temel ihtiyaçlarınızı gidermek istediğiniz zaman hem çevre hem de cilt dostu olan ped seçeneklerimizle kolaylıkla ulaşabilir ve uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz. Hijyenik ped fiyatlarımız son derece bütçe dostudur ve farklı ödeme seçeneklerinden oluşur.