Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector hover image 76%

Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector

Clarins Eclat Minute Pinceau PerfectorDaha parlak ve aynı zamanda da taze olan bir cilde sahip olmak için Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 sizlere yeterli olacaktır. Bu öz..

331,27TL 1.353,42TL
Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 Fondöten hover image 76%

Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 Fondöten

Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 FondötenDaha parlak ve aynı zamanda da taze olan bir cilde sahip olmak için Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 sizlere yeterli olac..

333,94TL 1.364,34TL
Clarins Instant Poreless 20 ml Makyaj Bazı hover image 76%

Clarins Instant Poreless 20 ml Makyaj Bazı

gözeneklerin görünümünü hafifleten matlaştırıcı bazgözeneklerin görünümünü hafifleten matlaştırıcı baz..

782,75TL 3.198,01TL
Clarins Perfect Skin 02 30ML Fondöten hover image 79%

Clarins Perfect Skin 02 30ML Fondöten

Clarins Perfect Skin 02 30ML Fondöten, kusursuz bir cilt görünümü elde etmek için tasarlanmış yüksek kaliteli bir fondötendir. Bu ürün, cildinizi pürüzsüzleştirmek, renk düzensizli..

284,27TL 1.364,34TL
Clarins Perfect Skin 03 30ML Fondöten hover image 90%

Clarins Perfect Skin 03 30ML Fondöten

Clarins Perfect Skin 03 30ML Fondöten, mükemmel bir cilt görünümü elde etmek isteyenler için tasarlanmış yüksek kaliteli bir fondötendir. Bu ürün, cildinizi pürüzsüzleştirmek, renk..

135,15TL 1.364,34TL
Clarins Perfect Skin 04 30ML Fondöten hover image 90%

Clarins Perfect Skin 04 30ML Fondöten

Yağlı ciltler için mat bitiş sağlayan fondötenGözenekleri sıkılaştırır, orta düzeyde kapatıcılık sağlar, gün boyu ciltte parlamayı önler..

135,00TL 1.364,00TL
Clarins Perfect Skin 04 30ML Fondöten 90%

Clarins Perfect Skin 04 30ML Fondöten

Yağlı ciltler için mat bitiş sağlayan fondötenGözenekleri sıkılaştırır, orta düzeyde kapatıcılık sağlar, gün boyu ciltte parlamayı önler..

135,15TL 1.364,34TL
Clarins Perfect Skin 05 30ML Fondöten hover image 90%

Clarins Perfect Skin 05 30ML Fondöten

Yağlı ciltler için mat bitiş sağlayan fondötenGözenekleri sıkılaştırır, orta düzeyde kapatıcılık sağlar, gün boyu ciltte parlamayı önler..

135,00TL 1.364,00TL
Clarins Perfect Skin 05 30ML Fondöten hover image 90%

Clarins Perfect Skin 05 30ML Fondöten

Yağlı ciltler için mat bitiş sağlayan fondötenGözenekleri sıkılaştırır, orta düzeyde kapatıcılık sağlar, gün boyu ciltte parlamayı önler..

135,15TL 1.364,34TL
Dior Diorskin Forever Bronzer Poudre Pudra hover image 44%

Dior Diorskin Forever Bronzer Poudre Pudra

Dior Forever Natural Bronze pudra ışıltıyla parlayan bir cilt için güneşin cilt üzerindeki dokunuşunu tek adımda yeniden yaratır.Yumuşak ve hafif bronzlaştırıcı doku, doğal, uzun s..

866,00TL 1.535,00TL
Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML Fondöten hover image 43%

Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML Fondöten

Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML FondötenDior Diorskin Forever Natural Nude Foundation, mükemmel bir cilt görünümü elde etmek isteyenler için özel olarak tasarla..

1.084,00TL 1.888,00TL
Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML Fondöten hover image 86%

Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML Fondöten

Dior Diorskin Forever Natural Nude Foundation 30 ML FondötenDior Diorskin Forever Natural Nude Foundation, mükemmel bir cilt görünümü elde etmek isteyenler için özel olarak tasarla..

859,00TL 6.249,00TL
Dior Diorskin Forever Perfect Fix Mist 001 Makyaj Sabitleyici hover image 55%

Dior Diorskin Forever Perfect Fix Mist 001 Makyaj Sabitleyici

Dior Forever Perfect Fix, ilk Dior üç etkili yüz mistidir: kalıcılık sağlar, makyajı sabitler ve anında nemlendirme sağlar.Mikro difüzyonu, ciltte şeffaf bir tazelik perdesi oluştu..

801,00TL 1.770,00TL
Dior Diorskin Forever Skin Correct Concealer Kapatıcı hover image 47%

Dior Diorskin Forever Skin Correct Concealer Kapatıcı

Dior Forever Skin Correct, 24 saat cilt bakımı etkili kapatıcı . Tek dokunuşta, bu çok kullanımlı kapatıcı, sabahtan akşama kadar kusursuz bir cilt için çizgilere dolmadan koyu hal..

607,00TL 1.150,00TL
Dior Diorskin Rouge Blush Allık hover image 23%

Dior Diorskin Rouge Blush Allık

Rouge Blush, yanaklara yoğun, uzun süre kalıcı ve yüksek pigmentli renk veriyor. Rouge Blush'un renk tonları efsanevi Rouge Dior renklerinen ilham alınarak tasarlandı. Renk yoğunlu..

1.113,00TL 1.450,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 114 (8 Sayfa)

Ten Makyajı 

Cilt tonunu dengelemek için sık sık tercih edilen ten makyajı hem estetik görünmeyi sağlarken hem de cilde iyi gelen bir bakımdır. Kozmetik ürünler ile yapılan ten makyajı için özel markalar bulunur. Farklı cilt tiplerine ve her cilt tipine uygun olarak sunduğumuz ürün çeşitliliği ile benzersiz görünümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Mondy Shop olarak sizlerle buluşturduğumuz her ürün son trendleri yakalamanızı da önemsiyor. 

Modaya ve trendlere uygun makyaj yapmak istediğiniz zaman en iyi ten makyajı ürünleri ile buluşmanızı sağlıyoruz. Her cildin ihtiyacı, özellikleri, bakım rutini ve kullanılan ürünleri farklı olabilir. Bunun için her zaman en iyi seçimleri yapmanızı sağlıyor ve kendinize uygun ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Ten makyajına önem veren herkes, en iyi markalara bizimle ulaşabilir. 

Ten Makyajının Önemi 

Ten makyajı birçok sebepten dolayı yapabilmektedir. Sadece estetik kaygılar olarak düşünmemek son derece önemli bir konudur. Ciltte meydana gelen sorunların iyileştirilmesi, daha iyi bir görünüm verilmesi ve özgüvenin artması için de ten makyajı yapılabilir. Ten makyajı özellikle cildinde sorunlar olan ve bu sorunlardan dolayı zorbalığa, ötekileştirmeye ve psikolojik baskıya maruz kalan bireyler için de önemlidir. Kendilerini daha iyi hissedebilmeleri ve topluma karışırken özgüvenlerini arttırmaları sosyal yaşamlarını da olumlu yönde etkiler. 

Bu sebep ile de sadece trend ya da moda olduğu için değil zorunluluklar ve ihtiyaçlar için de tek makyajı yapılabilir. Ten makyajı yapmak isteyenler bazen sadece sivilcelerini kapatmak, bazen daha canlı görünmek bazen de kendilerini daha iyi hissetmek için makyaj yapmayı tercih eder. Ten makyajı için birbirinden özel formüller ile hazırlanmış ürünlere yer veriyor ve geniş ürün çeşitliliğimiz ile tüm amaçlara ve kişilere uygun ürünlere ulaşılmasını sağlıyoruz. 

Ten Makyajı Markaları

Ten makyajı ürünlerinin markaları son derece farklı seçeneklere sahiptir. Birbirinden iyi markalar ile çalışıyor ve ürün yelpazemizin kapsayıcı olmasına odaklanıyoruz. Sizin için yer verdiğimiz başlıca ten makyajı markaları şu şekilde sıralanabilir: 

• Estee Lauder
• Clarins
• Dior Diorskin
• L’Oreal Paris 
• Lancome Teint
• Lierac Teint
• Sensai
• Vichy 

En iyilere ulaşmanızı ve cildinizin tam da istediğiniz gibi görünmesini önemsiyoruz. Bu sebep ile de sizin için kaliteli ve güvenilir markalara yer veriyoruz. Ten makyajı yapılırken herkes mutlaka en iyi markaları ve kendileri için en uygun ürünleri tercih etmeli. Mondy Shop olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılıyor ve ihtiyaçlarına yanıt vermeyi önemsiyoruz. 

Ten Makyajı Çeşitleri

Ten makyajı denildiği zaman tek bir marka, ürün, makyaj yöntemi ile karşılaşılmaz. Kapatıcılardan allıklara kadar birçok farklı ten makyajı ürün çeşitliliği ile ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Cilt tonunu eşitlemek, ciltteki kusurları kapatmak ve lekeleri gidermek için en özel yöntemleri sunuyoruz. Ten makyajı için oluşturduğumuz özel kategorimizde her zaman müşterilerimize uygun ürünler ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Ten makyajı fondöten çeşitleri ile başlamakta aydınlatıcı ve makyaj bazları ile devam etmektedir. Yüzünüzde ışıltı istiyorsanız aydınlatıcı, yanaklarınıza renk vermek istiyorsanız allık, daha bronz bir cilt elde etmek istiyorsanız bronzlaştırıcı öneriyoruz. BB ve CC kremler aracılığı ile cildinizi nemlendirebilir ve renk tonunuzu dengeleyebilirsiniz. Özellikle gençler ve kadınlar tarafından sık sık tercih edilen ten makyajı, günümüzün en önemli konuları arasında bulunuyor. Güzellik denildiği zaman akla ilk gelen ürünlerden biri de ten makyajıdır. Fondötenlerden allıklara kadar birçok ürün bu kategoride bulunur. 

Ten Makyajı Ürünleri 

Ten makyajı için birçok farklı ürün vardır. Bu ürünler farklı amaçlara hizmet eder. Örneğin cildin daha parlak görülmesi ışıltılı bir renk elde etmesi ve birbirinden farklı amaçlar için kullanılan ürünler mevcuttur. Mondy Shop olarak her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. O yüzden de sunduğumuz her bir kategori en iyi seçeneklerden oluşuyor. Cilt tonunu eşitlemek, cildi nemlendirmek ya da sadece cilt yapısını koruyabilmek için bile ten makyajı yapılabilir.

Gün boyu kalıcı etkiyi gösteren makyaj ürünlerimiz ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Makyajın kalıcılığını artırmanız için belirlediğiniz birçok farklı ürün var. Örneğin kullanabileceğiniz aydınlatıcı seçeneklerinden makyaj bazına kadar çok farklı ürünler ile çalışmalarımızı devam ediyoruz. Daha pürüzsüz bir cilt elde etmek ve aynı zamanda yanaklarınıza renk vermek için uygun tercihleri kolaylıkla yapabilirsin.

Ten Makyajı için Ürün Seçimi 

Ten makyajı yapan kişilerin mutlaka uygun ürünleri tercih etmesi gerekir. Ten makyajı ürün tercihlerinde hem amaca hem de cilt tipine uygun tercih yapmak önemlidir. Her cilt tipi için her makyaj ürünü kesinlikle uygun değildir. Bu yüzden de hassasiyetlere, alerjen etkilere ve ihtiyaçlara göre seçim yapılmalıdır. Ten makyajı için ürün seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken koşulları sizin için şu şekilde açıklayabiliriz:

• Cilt tipinize uyan ürünleri tercih etmeniz gerekir. 
• Cilt tipleri kuru ciltler, yağlı ciltler, karma ciltler, atopik ciltler ve yağlı ciltler gibi sınıflara ayrılır. Her cilt için uygun ürün kullanılmalıdır. Yağlı ciltler, kuru ciltler için olan ürünleri kullanmamalıdır. 
• Cilt tonu belirlenmeli ve ardından cilt tonuna uygun makyaj ürünleri seçilmelidir. 
• Dayanıklı ve güvenilir ürünler tercih edilmelidir. 
• Pudra, allık ve fondöten gibi seçimler yapılırken mutlaka cilt önceliklendirilmeli ve doğru ürünler tercih edilmeli. 
• Tercihlere ve zevke uygun makyaj ürünleri tercih edilmelidir. Ağır makyaj sevmeyen ya da cildi yoğun makyajı kaldıramayacak olan kişiler hafif ve doğal ürünleri seçmelidir. 

Ten Makyajında Allık Kullanımı 

Ten makyajı yaparken allık seçimi yapılması önemlidir. Sadece kapatıcı, fondöten ya da aydınlatıcı gibi ürünleri tercih etmek bazı zamanlarda makyajın tamamlanmamasına sebep olabilir. Cildin daha canlı ve pembe bir görünüm elde etmesi istendiğinde ten makyajı için allık kullanmak gerekir. Ten makyajının önemli parçalarından biri olan allıklar, doğru tonda seçildiğinde ve uygulama yönüne dikkat edildiğinde en iyi sonuç alınır. 

Allık yaparken mutlaka doğru ekipmanlar kullanılmalı. Mondy Shop olarak ten makyajını önemsiyor ve en iyi ürünleri sunuyoruz. Yüz şekline uygun makyaj yapmanın en önemli unsurlarından birisi kaliteli ürünleri, kaliteli ve uygun yöntemler ile uygulamaktır. Allık yaparken fırça ve sünger gibi dağıtıcılardan yararlanıldığında daha iyi sonuç alınır. Bu konuyu önemsiyor ve geniş ürün yelpazesi ile size uygun ürünleri sunuyoruz. 

Ten Makyajı için Fondöten Özellikleri 

Ten makyajı doğal görünümü sağlayan bir makyaj türüdür. Makyajın asıl başlangıç noktası ve temeli olan ten makyajında fondöten tercihi önem taşır. Uygulaması kolay olan ve kalıcı ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Böylelikle makyaj hem uzun süre etkisini gösterirken hem de cilt kusurlarını kapatmak mümkün hale gelir. Mondy Shop olarak sunduğumuz tüm ten makyajı ürünlerinin her zaman en iyi imkanları yaratmasına odaklanıyoruz. 

Ten makyajı için fondöten tercihi yaparken hem cilde hem de fondöten özelliklerine göre hareket etmek gerekir. Doğal görünümü önemseyen kişilerden ciltlerinde alerji olan kişilere kadar her bir kişiye uygun ürün sunuyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz sayesinde hem uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilir hem de cildiniz için en iyi tercihlere yer veriyoruz.