Clarins 3 Dot Liner 01 Noir hover image 36%

Clarins 3 Dot Liner 01 Noir

Clarins 3 Dot Liner 01 NoirClarins 3 Dot Liner 01 Noir BEN-18142172100 ile siz değerli bayanlar harika bakışlara her zaman için sahip olacaksınız. Muhteşem olan bir bakım ürünüdür...

478,00TL 745,00TL
Clarins Crayon Yeux Göz Kalemi hover image 44%

Clarins Crayon Yeux Göz Kalemi

Clarins Crayon Yeux Göz Kalemi Clarins Crayon Yeux, göz makyajınıza derinlik ve vurgu katmak için tasarlanmış bir kalem eyelinerdir. Clarins markası tarafından üretilen bu ürü..

337,00TL 604,66TL
Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector hover image 76%

Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector

Clarins Eclat Minute Pinceau PerfectorDaha parlak ve aynı zamanda da taze olan bir cilde sahip olmak için Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 sizlere yeterli olacaktır. Bu öz..

331,27TL 1.353,42TL
Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 Fondöten hover image 76%

Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 Fondöten

Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 FondötenDaha parlak ve aynı zamanda da taze olan bir cilde sahip olmak için Clarins Eclat Minute Pinceau Perfector 03 sizlere yeterli olac..

333,94TL 1.364,34TL
Clarins Hydrating Gentle Foaming Cleanser 125 ml Makyaj Temizleyici hover image 74%

Clarins Hydrating Gentle Foaming Cleanser 125 ml Makyaj Temizleyici

Clarins Hydrating Gentle Foaming Cleanser 125ML Makyaj TemizleyiciHassas bir şekilde temizleyen ve sert suyun kurutucu etkilerine karşı koruyan, doğal köpürtme özelliğine sahip nem..

724,72TL 2.783,25TL
Clarins Instant Light Natural Lip Perfector Dudak Makyajı hover image 76%

Clarins Instant Light Natural Lip Perfector Dudak Makyajı

Dolgun görünümlü dudaklar için! Dudaklar dolgunlaşır, doğal olarak geliştirilir, zarif bir şekilde renklenir, rahatlar ve korunur...

507,59TL 2.073,79TL
Clarins Instant Poreless 20 ml Makyaj Bazı hover image 76%

Clarins Instant Poreless 20 ml Makyaj Bazı

gözeneklerin görünümünü hafifleten matlaştırıcı bazgözeneklerin görünümünü hafifleten matlaştırıcı baz..

782,75TL 3.198,01TL
Clarins Joli Rouge Duo Ruj

Clarins Joli Rouge Duo Ruj

Çift Renkli Ruj Dudakları Daha Dolgun Gösteren Pratık Uygulamalı Ruj..

618,00TL
Clarins Joli Rouge Duo Ruj hover image 67%

Clarins Joli Rouge Duo Ruj

Çift Renkli Ruj Dudakları Daha Dolgun Gösteren Pratık Uygulamalı Ruj..

481,00TL 1.441,00TL
Clarins Joli Rouge Velvet Mat Ruj hover image 67%

Clarins Joli Rouge Velvet Mat Ruj

Kayısı özü içerikli 6 saat nemlendirme etkili mat ruj..

1.022,00TL 3.062,00TL
Clarins Joli Rouge Velvet Mat Ruj

Clarins Joli Rouge Velvet Mat Ruj

Kayısı özü içerikli 6 saat nemlendirme etkili mat ruj..

518,00TL
Clarins Lip Liner 07 Dudak Kalemi hover image 76%

Clarins Lip Liner 07 Dudak Kalemi

jojoba yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudaklara konfor sağlar Kolay sürülebilir, uzun süre kalıcı dudak kalemi..

207,04TL 845,89TL
Dior Addict Lip Max 015 Parlatıcı Gloss hover image 84%

Dior Addict Lip Max 015 Parlatıcı Gloss

Dior Addict Lip Maximizer dudak dolgunlaştırıcı, parlaklık, konfor, ve maksimum hacim için geliştirilmiş dudak bakım ürünüdür...

683,19TL 4.251,28TL
Dior Capture Totale Super Potent Eye Serum 20ML Göz Serumu hover image 83%

Dior Capture Totale Super Potent Eye Serum 20ML Göz Serumu

Göz çevresi bakımı, genç ve canlı bir görünüm için vazgeçilmez bir adımdır. Bu hassas bölgedeki cildimiz, yaşlanma belirtilerini daha erken gösterme eğilimindedir ve bu nedenle öze..

1.484,28TL 8.734,50TL
Dior Dior Lip Contour Dudak Kalemi hover image 84%

Dior Dior Lip Contour Dudak Kalemi

Dior Contour, bulaşma yapmayan, 8 saate* kadar etkili yapısıyla, rujun dudak çizgilerine dolmasına engel olurken pürüzsüz tüm gün süren renk canlılığıyla rujun kalıcılığını 2 saat*..

513,05TL 3.192,56TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 221 (15 Sayfa)

Makyaj

Günümüzün güzellik standartlarının yanı sıra daha sağlıklı görünmek için de makyaj ürünleri tercih ediliyor. Her geçen gün makyaj ürünleri yöntemleri ve markaları gelişmeye devam ederken, sizlere en iyi seçenekler ile hizmet veriyoruz. Makyaj malzemelerimizin yanı sıra ürünlerimizin her biri son derece kalitelidir. Nemlendiricilerden bakım kremlerine kadar her bir seçeneğe özen gösteriyor ve müşterilerimiz için en iyi markalar ile çalışıyoruz.

Çeşitli makyaj ürünlerine yer veriyor ve tüm ihtiyaçları ve zevkleri karşılayabilecek seçeneklerimiz bulunuyor. Makyaj herkes için özel konular arasında bulunur. Her cilt için farklı ürünler kullanılması gerekirken bir yandan da her zevke hitap eden kapsayıcı ürünlere yer vermek gerekir. Mondy Shop olarak tüm ihtiyaçları önemsiyor ve bunun için müşterilerimizin ihtiyaçlarına, zevklerine ve taleplerine uygun makyaj ürünlerine yer veriyoruz.

Makyaj Ürünleri

Firma olarak yer verdiğimiz makyaj ürünleri kategorimiz son derece esnektir. Her ihtiyaca ve zevke uygun olarak tasarlanan makyaj ürünlerine yer veriyoruz. Yeni nesil makyaj ürünleri ile kullanıcılarımızı buluşturuyor ve her zaman istedikleri görünüme ulaşmalarını destekliyoruz. Makyaj ürünleri cilde uygun şekilde tercih edildiğinde herhangi bir rahatsızlık ile de karşılaşılıyor.

Makyaj ürünlerimiz arasında dudak makyajı ürünlerinden göz makyajı ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazemiz var. Dileyen müşterilerimiz ten makyajı için gereken ürünleri kolaylıkla ulaşırken, dileyen müşterilerimiz ise oje ve aseton gibi ihtiyaçlarını giderebilir. Hem zevke hem de ihtiyaca odaklanarak sunduğumuz ürünlerimiz kişisel bakımın daha iyi koşullarda yapılabilmesine de odaklanır.

Makyaj Çeşitleri

Makyaj çeşitleri makyajın yapılacağı bölgeye göre alt kategorilere ayrılır. Örneğin dudak makyajı denildiği zaman sadece rujdan bahsedilmez. Dudak kaleminden şekillendiricilere kadar birbirinden farklı ürünler bu kategoride yer alır. Dolayısıyla makyaj tek yönlü değildir. Makyaj dediğimiz konu çok yönlü olarak düşünülür. Fonksiyonu ve estetik zevke odaklanılır. Kullanılan ürünlerin sayısı da makyaj zevkine ve tarzına uygun olarak değişiklik gösterir.

Örneğin bazı kişiler daha stabil ürünleri kullanırken, bazı kişiler yeni nesil ürünleri kullanmayı tercih eder. Dolayısıyla tek ürün yeteceği gibi birbirinden farklı ürünler de rahatlıkla kullanılabilir. Burada önemli olan unsur müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak. Bu sebep ile de her zaman en iyi ürünlere yer veriyor ve en sağlıklı markalar ile çalışıyoruz. Makyaj çeşitleri arasında istediğiniz tüm ürünlere ulaşabilir ve yapmak istediğiniz makyajı kolaylıkla ürünlerimizden satın alarak yapabilirsiniz.

Makyaj Markaları

Dünya çapında kendini kanıtlamış birçok farklı makyaj ürünü üreticisi bulunuyor. Bu markalar ile çalışarak her zaman en iyi markaya ekonomik koşullar ile ulaşmanızı sağlıyoruz. Kategorimizden içerisinde bulunan birbirinden farklı seçenekler var. Herkes kendi zevkine ya da ihtiyacına göre marka tercihi yapabilir.

Bazı kullanıcılarımız bütçe dostu seçenekleri değerlendirirken bazı kullanıcılarımız ise sadece sevdikleri markaya göre hareket ediyor. Dünya üzerinde bulunan tüm markalara yer veriyor ve geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz. Makyaj kategorimizde bulunan bazı önemli markaları sizin için şu şekilde sıralayabiliriz:

·         Estee Lauder

·         Clarins

·         Cerave

·         Dior

·         Lancome

·         Loreal Paris

·         Vichy

·         Lierac

Makyaj ürünleri markaları arasında bulunan çok yönlü markalardır. Dünya markalarına ulaşmak ve en iyi ürünü almak için tek yapmanız gereken kategorimizi incelemek. Mondy Shop olarak en iyi ürüne kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dudak Makyajı

Dudak makyajı dediğimiz alan birbirinden önemli ürünlere ve markalara ev sahipliği yapar. Dudak makyajı yaptırmak isteyenler mutlaka özenli bir şekilde ürünlerini tercih etmelidir. Her ürün farklı kullanım amacına sahip olduğu gibi farklı renk ve kullanım yelpazesine sahiptir. Dolayısıyla farklı fiyat aralıklarında bulunan dudak makyajı ürünleri sizlere en iyi şekillerde iletilir.

Ruj çeşitlerinden parlatıcı seçeneklerine kadar birbirinden farklı ürünlerimiz bulunuyor. İsterseniz kalemleri tercih edebilir isterseniz kendi zevkinize uygun dudak makyajı ürünlerini bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile çalışmalarımıza devam ettiğimiz için her markaya ve her ürüne yer veriyoruz. Dudak kalemi çeşitlerimizden parlatıcı çeşitlerimize kadar her biri son derece kaliteli ürünlerden oluşuyor.

Göz Makyajı

Göz makyajı denildiği zaman kullanılan her bir ürün son derece özeldir. Göz makyajı yaparken mutlaka sağlığa odaklanmak ve her zaman kaliteli ürünleri tercih etmek gerekir. Gözlerin hassas yapısını koruyan ve aynı zamanda estetik faktörleri göz önünde bulunduran ürünler her zaman daha uygundur. Bunun için sizlere birbirinden farklı binlerce ürün sunuyor ve çeşitliliğe özen gösteriyoruz. Göz makyajı yaptırmak isteyen kişiler için her zaman en iyi ürünlerimiz bulunuyor.

Uygun fiyatlar ile alışveriş deneyimi kazanırken, bir yandan da kaliteli ürünlere daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz ergonomik makyaj seçenekleri ile birçok ürünü uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Maskara çeşitlerinden kaş kalemine kadar birbirinden farklı ürünlerimiz bulunuyor. Her ihtiyaca ve zevke uygun olarak hazırladığımız göz makyajı kategorimiz aracılığı ile en iyi göz makyajı ürünleri hemen adresinize teslim edilir.

Makyaj Seti

Kozmetik seçeneklerimiz arasında bulunan makyaj ürünlerinin içerisinde makyaj setlerimizde bulunur. Makyaj seti ile hem geniş bir ürün yelpazesini size sunarken hem de ihtiyaçlarınıza odaklanmanızı sağlarız. Birden fazla ürünü bir arada sunan makyaj setlerimiz aracılığı ile hem kolaylıkla alışveriş yapabilir hem de ihtiyaçlarınızı bütüncül şekilde giderebilirsiniz. Sunduğumuz kaliteli ürünleri bir araya getiriyor ve sizin için özel setler hazırlıyoruz.

Dilerseniz göz makyajınız için dilerseniz ten makyajınız için en uygun setlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha ekonomik fiyatlar ile sunduğumuz makyaj setlerimiz hem farklı kampanyalardan yararlanır hem de sizlere en iyi imkanlar ile sunulur. Makyaj seti ürünlerimiz ile daha iyisine ve çok yönlü olan sürpriz seçeneklere ulaşmanızı sağlarız.

Makyaj Yapımı

Makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken birçok farklı faktör vardır. Profesyonel makyaj kadar evde yapılan makyaj seçeneklerinin de yapımı son derece önemlidir. Örneğin cilt tonuna uygun renklerin tercih edilmesi ve aynı zamanda cildin hassasiyetlerine göre makyaj ürünü kullanılması önem taşır. Makyaj yapan kişiler mutlaka kendi ciltlerine uygun ürün seçmelidir.

Hijyene ve kişisel bakıma ve makyaj ürününün kalitesine önem verildiği takdirde makyaj yapımı zorlayıcı olmayacaktır. Daha iyi sonuçlara ulaşmak ve kendi cildi için en iyi yöntemleri kullanmak isteyen kişilere hassas ürünler sunuyoruz. Dünya çapında bilinen güvenilir markalar ile çalışıyor ve ürün çeşitliliğimizi geniş bir yelpaze ile belirliyoruz. Dolayısıyla makyaj yapımı için gereken bütün ürünlere Mondy Shop olarak sunduğumuz kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Makyaj Temizleme

Makyaj yapımı kadar makyaj temizleme süreci de önemlidir. Yapılan makyajın ciltten arındırılması esnasında cildin tahriş olması mümkündür. Cildin tahriş olmasını ve farklı sorunlarıyla karşılaşmasını önlemek adına doğru ürünler kullanılmalıdır. Makyaj temizleme için kullanılan birbirinden farklı ürünler vardır. Bu ürünler aracılığı ile hem makyajdan daha kolay cilt arındırılır hem de cilde zarar verilmez.

Cildini korumak isteyen kişilere önerdiğimiz birçok farklı makyaj temizleme ürünümüz bulunuyor. Makyaj temizleme ürünlerimizden yararlanarak hem cildinizi arındırabilir hem de daha sağlıklı bir cilde ulaşabilirsiniz. Makyaj yaptıktan sonra gün sonunda makyajınızı çıkarmak istediğinizde en iyi makyaj temizleme ürünlerine ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.