Babe Çocukları İçin Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 200 ml hover image 49%

Babe Çocukları İçin Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 200 ml

BABE Çocukları İçin Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 200 ml BABE Çocukları İçin Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı, çocukların cildini nemlendirmek ve korumak için ö..

645,80TL 1.263,28TL
Babe Oil Soap 100 ml Duş Yağı hover image 71%

Babe Oil Soap 100 ml Duş Yağı

Cilt ürünleri arasında kullanılan bakım sabunları da cilde doğal bir bakım sunmaktadır. Eşsiz formülü ile beraber babe travelsize oil soap tüm ciltler için uygun şekilde ..

134,00TL 459,39TL
Babe Oil Soap 100 ml Duş Yağı hover image 13%

Babe Oil Soap 100 ml Duş Yağı

Cilt ürünleri arasında kullanılan bakım sabunları da cilde doğal bir bakım sunmaktadır. Eşsiz formülü ile beraber babe travelsize oil soap tüm ciltler için uygun şekilde geliştiril..

399,00TL 459,00TL
Babe Pediatric Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 100 ml hover image 62%

Babe Pediatric Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 100 ml

Babe Pediatric Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı  Hassas Ciltlere Özel Bakım Babe Pediatric Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı, hassas ciltleri koruyan ve nemlen..

143,51TL 376,54TL
Babe yüzde 10 Urea Repairing Lotion 100 ML hover image 80%

Babe yüzde 10 Urea Repairing Lotion 100 ML

Kuru ve çok kuru ciltler için yoğun nemlendirme sağlar .Ürün Faydaları:Cilde derinlemesine nem verir ve cilde bakım sağlar.Üre ve soya yağının çift etkisi sayesinde cilde yumuşaklı..

180,40TL 897,15TL
Boutique Sg Mistletoe Kisses Duş Jeli 500 Ml hover image 95%

Boutique Sg Mistletoe Kisses Duş Jeli 500 Ml

Boutique SG Mistletoe Kisses Duş Jeli 500 Ml..

31,00TL 606,00TL
Dermoskin Keratolytic Shampoo Body Wash 200 ML Vücut Şampuanı hover image 57%

Dermoskin Keratolytic Shampoo Body Wash 200 ML Vücut Şampuanı

Dermoskin Keratolytic Shampoo Body Wash 200 ML Vücut ŞampuanıDermoskin Keratolytic Shampoo Body Wash 200 ML Vücut Şampuanı, saç ve vücut bakımınız için etkili bir çözüm sunan özel ..

49,00TL 114,51TL
Dior Sauvage Shower Gel 250ML Duş Jeli hover image 39%

Dior Sauvage Shower Gel 250ML Duş Jeli

  Dior Sauvage Duş Jeli Dior Sauvage duş jeli, erkeksi bir kokuyla cildinizi temizlerken ferahlık ve lüks bir deneyim sunar. Bu özel duş jeli, Dior'un imzasını taşıyan eşsiz k..

1.303,00TL 2.121,90TL
Dolce Gabbana Light Blue Male Deodorant Stick 75ml hover image 33%

Dolce Gabbana Light Blue Male Deodorant Stick 75ml

Dolce Gabbana Light Blue Male Deodorant Stick, modern ve şık erkeklere hitap eden bir deodorant seçeneğidir. Dolce & Gabbana markasının özenle tasarlanmış bu ürünü, gün boyu ferah ..

1.102,57TL 1.640,90TL
Eda Taşpınar Amber Body Mıst 200 ml 78%

Eda Taşpınar Amber Body Mıst 200 ml

Eda Taşpınar Amber Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Amber Body Mist, doğal bir kokuya sahip olan ferahlatıcı bir vücut spreyidir. Bu ürün, Eda Taşpınar'ın özel olarak tasarlanmış ve ki..

56,47TL 253,54TL
Eda Taşpınar Aqua Body Mıst 200 ML 78%

Eda Taşpınar Aqua Body Mıst 200 ML

Eda Taşpınar Aqua Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Aqua Body Mist, serinletici ve canlandırıcı bir deneyim sunan bir vücut spreyidir. Bu benzersiz formül, özenle seçilmiş doğal içerikl..

56,47TL 253,54TL
Eda Taşpınar Be My Valentıne Body Mıst 200 ml hover image 78%

Eda Taşpınar Be My Valentıne Body Mıst 200 ml

Eda Taşpınar Be My Valentıne Body Mıst 200 MLGüzel kokan bir parfüm, bir kadının stilini tamamlayabilir ve özgüvenini artırabilir. Eda Taşpınar Be My Valentine Body Mist 200 ML, ro..

52,12TL 234,04TL
Eda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mıst 200 ml hover image 78%

Eda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mıst 200 ml

Eda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mist 200 ML, Eda Taşpınar tarafından tasarlanan ve üretilen bir vücut spreyidir. Bu vücut spreyi, kulla..

60,81TL 273,05TL
Eda Taşpınar Careless Whisper Body Mıst 200 ML 78%

Eda Taşpınar Careless Whisper Body Mıst 200 ML

 Eda Taşpınar Careless Whisper Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Careless Whisper Body Mıst, Eda Taşpınar tarafından tasarlanan ve üretilen bir vücut spreyidir. Bu özel vücut sprey..

56,47TL 253,54TL
Eda Taşpınar Coco Body Mıst 200 ML hover image 78%

Eda Taşpınar Coco Body Mıst 200 ML

Eda Taşpınar Coco Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Coco Body Mist, cilt bakımında kullanılan bir üründür. Bu mist, cildinizi nemlendirirken aynı zamanda hoş bir koku bırakır. Bu ürünü..

52,12TL 234,04TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 69 (5 Sayfa)

Duş Jeli ve Kremi

Duş alma rutininizi sadece hijyen olarak değil aynı zamanda vücudunuzun ihtiyaçlarınızı gidermek olarak da düşünebilir ve rutininize duş jeli ve kremi ekleyebilirsiniz. Duş jeli ve kremi kullanmak beraberinde birçok yarar getirmektedir. Günlük duş alma rutininizi esnasında sadece saç bakımına odaklanmalısınız. Saçlarınıza önem verdiğiniz kadar vücudunuzda da önem vermeniz gerekir.

Saç bakımınızı en iyi koşullarda gerçekleştirirken vücudunuzun nem ihtiyacını da gidermeniz gerekir. Besleyici, duş jeli ve kremi kullanarak. Cildinizin daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için sizlere en iyi ürünleri sunuyor ve duş deneyiminizin etkili ve sağlıklı bir deneyime dönüşmesine yardımcı oluyoruz.

Duş Jeli Özellikleri

Duş jeli özel ve yararlı özelliklere sahiptir. Duş jeli kullanarak banyo rutininizde daha keyifli ve hijyenik bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Duş esnasında farklı aramalardan, formüllerden ve vitaminlerden oluşan jelleri kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Mondy Shop olarak sizin için özenle hazırladığımız birbirinden farklı ürünlerimiz bulunuyor. Bu kategoriyi oldukça geniş tutuyoruz ve ihtiyacınız olabilecek bütün duş jeli markalarına ve ürünlerine yer veriyoruz.

Duş jelleri, temizlik ve arınmayı sağlamanın yanı sıra cilt dostu formülleri ile de dikkat çekerdi. Cilde herhangi bir zarar vermez ve aynı zamanda cildin beslenmesini sağlar. Duş jeli doğru koşullarda kullanıldığında hem nemlendirici özelliği ile karşılaşılır hem de cildin yumuşamasını sağladığı için daha iyi bir cilde ulaşılmasını destekler.

Duş Kremi Özellikleri

Duş kremleri, duş jelleri gibi farklı özelliklere sahiptir. Duş esnasında duş kremi kullanmak, vücudun ihtiyaç duyduğu yoğun nemlenme senin giderilmesini sağlar. Duş kremi kullanarak cildinizin derinlemesine temizlenmesini ve nemlenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra duş kremleri yüksek oranda doğal yağlar içermektedir. Bu doğal yağlarıyla cildinizin beslenmesini sağlamanız da son derece kolaydır.

Besleyici bileşenlere eşlik eden uzun süreli etkisi de hem vücudumuzun daha iyi kokmasını sağlarken hem de nemli kalmasına destek olur. Duş kremlerinin özellikleri arasında her cilt için farklı ürün hazırlanması da yer alır. Kuru yağlı, hassas, normal, gözenekli ya da enfeksiyonlu ciltlerin her biri için farklı duş kremi seçenekleri vardır. Duş kremi seçeneklerini tercih ederken, özelliklerine göre hareket edildiğinde en doğru sonuç alınır.

Duş Jeli ve Kremi Kullanmanın Yararları

Duş esnasında kullanılan ürünlerin farklı yararları vardır. Duş jeli ve kremi kullanmanın faydaları ise sizin için şu şekilde açıklanabilir:

·        Duş jelleri ve kremleri ciltte biriken kirden arınmayı sağlar. Böylelikle cilt daha iyi koşullarda temizlenir ve hijyen koşullarına daha rahat ulaşılır.

·        Bu ürünler kullanılarak gözenekleri tıkayan unsurlardan uzaklaşılır.

·        Duş jeli ve kreminin bir diğer yararı ise kötü kokuları önlemesidir. Duş jelinin ve kreminin farklı kokuları ve farklı aromaları olabilir. Bu noktada herkes kendi istediği zevke ya da hassasiyete göre istediği kokuyu tercih edebilir.

·        Duş jeli ve kreminin yararları arasında rahatlatıcı etkisi de bulunur. Özellikle stresli geçen günlerin ardından duş jeli ve kremi kullanmak daha sakin hissetmeyi sağlar.

·        Bu ürünler cildin doğal bileşenlerini bozmamakta ve cildin doğal dengesini korumaktadır.

·        Cildin ihtiyaç duyduğu nem ve doğru bileşenlere ulaşılmasını sağlayarak cildi korur.

Doğru Duş Jeli ve Kremini Seçmek

Her cilt için farklı ürün hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı markalar, farklı ürünler ile kullanıcılara birçok seçenek sunar. Mondy Shop olarak sizin için özenle hazırladığımız bu kategorimizde çok fazla ürün yer alıyor. İhtiyaçlarınızı ve işlerinizi edebilmek adına esnek koşullarda hazırladığımız kategorimiz birbirinden özel seçeneklere yer verir. Duş jeli ve kremi seçerken belirlenecek kriterler şu şekilde sıralanabilir:

·        Cilt Tipi: Herkes kendi cilt tipine uygun, duş jeli ve kremi seçmelidir. Duş jeli ve kremler cildi uygun seçildiği zaman daha iyi etkisi görülür.

·        Bileşen: Ürünlerin bileşenleri ve içerikleri farklıdır. Özellikle hassas cilt yapısına sahip olan kişiler içerisinde paraben, sülfat ve bunlara benzer zararlı malzemeler içeren ürünleri kullanmamalıdır.

·        Koku: Duş jeli ve kremi kokuları birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Herkes kendi istediği kokuya göre tercih yapabilir.

Duş Jeli ve Kreminin Etkileri

Duş jelinin ve duş kreminin etkileri ne için kullanıldığına göre de değişebilir. Örneğin ferahlık sağlaması için duş jeli ve kremi kullanılabileceği gibi besleyici bakım yapılabilmesi adına da duş jeli ve kremi tercih edilebilir. Bu noktada müşterilerimizin ihtiyaçlarını kapsayacak doğru ürünlere yer vermeye çalışıyoruz. Mondy Shop olarak her zaman en güvenli markaları tercih ediyor ve size etki oranı yüksek olan duş jeli ve kremlerini sunuyoruz.

Duş jelleri ve kremleri faydaları ile benzer etkiler göstermektedir. Örneğin cildin tazelenmesine, daha ferah kokmasını ve temizlenmesini sağlarlar. İçerisinde badem yağı ve kakao yağı gibi bileşenlerin yer aldığı duş kremleri vardır. Bu bileşenler aracılığı ile duş jeli ve kremlerin etkisi daha yararlı olmaktadır. Cildin onarılması ve cilt bakımının korunabilmesi adına da olumlu etkiler gösterirler.

Kuru ve Atopik Ciltler için Duş Ürünleri

Firma olarak her zaman size en iyi seçenekleri sunmaya özen gösteriyoruz. Hem yetişkinler ve gençler hem de çocuklar için en doğru duş ürünlerine yer vermekteyiz. Kuru ve atopik cilde sahip olan çocuklardan yetişkinlere kadar her biri için özel olarak hazırlanmış ürünlerimiz bulunuyor. Kuru ve atopik cilde sahip olan kişilerin kullanması gereken duş ürünleri son derece farklıdır.

Karma ciltler ya da yağlı ciltler için üretilen ürünleri tercih etmemeleri gerekir. Kuru ve atopik ciltler için duş jeli tercih edilmeli ve duş kreminin de aynı özellikleri taşıması gerekmektedir. Kuru ve atopik cilde sahip olan müşterilerimiz için özellikle hazırladığımız duş ürünlerimiz yoğun nemlendirici özelliklere sahiptir. Vücudun ihtiyaç duyduğu PH dengesini korumakla kalmaz, aynı zamanda özel formülüyle alerjik reaksiyon gösterilmesini de önler.

Duş Jeli ve Kremi Markaları

Firma olarak yer verdiğimiz duş jeli ve kremlerinin markaları birbirinden farklıdır. Dünya çapında tanınan ve global başarılar elde etmiş markalar ile çalışmaya özen gösteriyoruz. En ideal cilt bakım ürünlerini kullanıyor ve kişisel bakımınızı desteklemek adına bu kategorimizde en başarılı markalara yer veriyoruz. Duş jeli markaları ve duş kremi markalarının her biri sizin için özenle seçiliyor ve kategorimize ekleniyor.

En çok tercih edilen duş jeli ve kremi markalarımız şu şekilde sıralanabilir:

·        Babe

·        Dior

·        DOlce Gabbana

·        Eda Taşpınar

·        Dermoskin

·        K By Dolce & Gabbana

·        Kokina

·        Nivea

·        Seranem

·        Wella System Professional

·        Caudalie

·        Cetaphil

·        Nuxe

·        Palmolive

Duş Jeli ve Krem Çeşitleri

Duş jeli ve krem çeşitleri birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Nemlendirici duş jelleri olduğu kadar aromaterapi etkisi gösteren duş üyelerimiz de bulunur. Besleyici duş kremlerinin yanı sıra hassas ciltler için duş kremleri seçeneklerini de size sunmaktayız.

Duş jeli ve kremlerini çeşitlerine göre tercih edebilir ya da özelliklerine bakabilirsiniz. Yoğun nemlendirici ürünlere ihtiyacınız olduğu zaman yoğun nemlendirici özelliği bulunan duş jeli ve kremlerimiz ile yanınızda oluyoruz. Bunun yanı sıra vanilya, lavanta gibi aromalarla zenginleştirilen ve banyo deneyiminiz esnasında size konforlu bir alan sağlayan duş jeli ve kremi seçeneklerine de sahibiz.