Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi hover image 76%

Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi

Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi, modern erkekler için tasarlanmış bir tıraş makinesidir. Üç farklı özelliği bir araya getiren bu tıraş makinesi, mükemmel ..

556,67TL 2.305,86TL
Gillette Skinguard Tıraş Makinesi Yedekli hover image 63%

Gillette Skinguard Tıraş Makinesi Yedekli

Gillette Skinguard Tıraş Makinesi Yedekli, mükemmel bir tıraş deneyimi sunan son derece işlevsel bir üründür. Bu tıraş makinesi, cildinizi korumaya odaklanarak tahrişi en aza indir..

251,31TL 684,50TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Tıraş Bıçağı 


Tıraş bıçağı Mondy Shop olarak sunduğumuz özel ürünler arasında bulunuyor. İhtiyaçlarınızı giderebilmek adına hazırladığımız bu kategorimizde en iyi ürünlere yer veriyoruz. Günlük bakım ve hijyen rutinlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olan tıraş bıçağı için size en iyi seçenekleri sunuyoruz. 


Tıraş Bıçağı Çeşitleri 


Mondy Shop olarak size sunduğumuz tıraş bıçağıçeşitlerimizin her biri özel seçeneklere sahiptir. Gillette Mach3 yedek tıraş bıçağı ihtiyacından tıraş bıçağına kadar birçok ürünümüz bulunuyor. Geniş bir kategori içerisinde size en iyi ürünü sunma garantisi veriyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına global markalar ile çalışıyor ve sizin ihtiyaçlarınıza göre tıraş bıçağı çeşitlerine ulaşmanızı sağlıyoruz. Banyo tıraş bıçağı kullanımından sakal tıraşına kadar çok çeşitli ürünlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 


Tıraş Bıçağı Modelleri 


Tıraş bıçağı modelleri farklı özelliklere göre belirlenir. Örneğin çok bıçaklı tıraş bıçakları varken tek bıçaklı tıraş bıçakları da vardır. Tıraş bıçağı hazırlanırken tasarımından kullanım amacına kadar birbirinden farklı faktörler göz önünde bulundurulur. Dolayısıyla en iyi markalar ile çalışıyor ve en iyi tıraş bıçağı modeline ulaşmanıza destek oluyoruz. 

Dünya çapında tanınan markalar ile sizleri buluşturuyor ve hem ekonominize hem de ihtiyacınıza uygun alışveriş yapabilmenize destek oluyoruz. Her marka birbirinden farklı teknolojilere ve tasarım anlayışına sahip, dolayısıyla üretilen modellerin çeşitliliği de son derece fazla oluyor.


Tıraş Bıçağı Kullanma İpuçları 


Tıraş bıçağının nasıl kullanılacağını bilmeyen kişiler öncelikli olarak tıraş bıçağını, vücutlarının hangi bölgesinde kullanmak istediklerine karar vermelidir. Örneğin yüz bölgesi için seçilen tıraş bıçaklarının güçlü bir yapısı olmalı ve aynı zamanda uzun süreli kullanıma dayanıklılık göstermelidir. Bazı tıraş bıçakları suya karşı hassastır. Dolayısıyla paslanma gibi sonuçlarla karşılaşmamak adına suya karşı hassas olan ürünlerin tek kullanımlık seçilmesi gerekir.

Birbirinden farklı özellikleri bulunan tıraş bıçaklarının kullanım ipuçları da modele ve markaya göre değişiklik gösterir. Tıraş bıçağı kullanmanın en önemli ipucu seçeneği cilt tipine uygun hareket edilmesidir. Tıraş sıklığından cilt tipine kadar birbirinden farklı faktörlere göre tercih yapılmalı ve ardından pürüzsüz şekilde kullanıma odaklanmalıdır.


Tıraş Bıçağı Özellikleri


Tıraş bıçakları birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Özellikle kullanım alanlarını ve markalarına göre farklı seçenekler sunulur. En iyi tıraş bıçağı hangisidir diye merak eden kişiler önceliği kendileri için en uygun tıraş bıçağı hangisidirsorusuna vermelidir. Tıraş bıçağının vücutta kullanılacağı alanlar kullanım süresine göre birbirinden farklı faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Böylelikle hem en iyi ürün tercihi yapılırken hem de tıraş bıçağının bütün özelliklerinden daha rahat bir şekilde faydalanılır.

Tıraş bıçaklarını özellikleri, tıraş bıçağının yapısına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin elektrikli tıraş bıçakları daha kolay tıraş imkanı sunmasının yanı sıra şarj edilebilir olması sebebi ile hassas kullanılmalıdır. Bazı tıraş bıçakları seyahat için daha uygunken bazılarının ise taşınması zorlu anlara sebep olabilir. Dolayısıyla tıraş bıçağının özellikleri kullanılacak olan modele göre belirlenir.


Tıraş Bıçağı Markaları 


Tıraş bıçağı birbirinden farklı markalar ile çalışıyoruz. Her bir marka farklı özelliklere sahip ürün hazırlıyor. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünler birbirinden farklı kullanım özelliklerine sahip olmakla birlikte farklı alanlar için de kullanılabiliyor. Tıraş bıçağı sadece belirli alanlarda kullanılan bir ürün değil, vücudun farklı noktalarında ve farklı sebepler için kullanılabilen ürünler arasında. Dolayısıyla çeşitliliğe önem veriyor ve en uygun tıraş bıçağı markasına ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dünya tarafından tanınan ve en iyi ürünleri ile öne çıkan Gillete ürünlerine yer vermekteyiz. Çalıştığımız markaların her zaman en iyi sonucu vermesine odaklanıyoruz. Bu sebeple de isterseniz tek kullanımlık isterseniz sürdürülebilir kullanım imkanına sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Markalar elektrikli seçeneklerden geleneksel anlamda kullanılan tıraş bıçaklarını. Kadar birbirinden farklı ürünler hazırlıyor. Her bir ürün kendinizi daha iyi hissetmeniz ve hijyen koşullarınızı sağlayabilmeniz için özenle hazırlanıyor.


Tıraş Bıçağı Kullanım Alanları 


Tıraş bıçağının birbirinden farklı kullanım alanları vardır. Genellikle erkekler tarafından 100 bölgelerinde kullanılmasına karşın kadınlar tarafından bacaklar için kullanılabilir. Dolayısıyla her tıraş bıçağı aynı yere kullanılacaktır diye bir kural bulunmamaktadır. Tıraş bıçağının kullanım alanları çok yönlü bir şekilde planlanır. Kişiler vücutlarındaki tüylerden arınmak istedikleri noktada tıraş bıçağını bir kişisel bakımyöntemi olarak tercih edebilir. İstenmeyen tüylerden arınma söz konusu olduğu zaman kullanılan birbirinden farklı yöntemler vardır. 

Bu yöntemler arasında ağda, epilatör ve bunlara benzer seçenekler bulunur. Tıraş bıçağı da aynı kategori içerisinde yer almaktadır. Vücut tıraşı için kullanılabileceği gibi vücudun farklı bölgeler için kullanılabilen özel tıraş bıçakları da vardır. Özel tıraş bıçağı kullanılırken öncelikli olan hangi bölge için hangi ürünün kullanılacağını bilmektir. Dolayısı ile örneğin bacaklardaki kılları almak isteyen kişiler bunun için uygun tıraş bıçaklarını tercih ederken genital bölge için farklı ürünler alınmalıdır. Vücut için tıraş bıçağı tercihleri uzun süreli kullanıma uygun olan modellerden yana olmalıdır. 


Tıraş Bıçağı Seçimi 


Tıraş bıçağı seçimi yaparken en doğru ürünü kullanmak her zaman önemlidir. Doğru ürün kullanıldığı zaman hem cilt tahriş olmaz hem de farklı problemler ile karşılaşılmaz. Bu sebep ile de tıraş bıçağı seçimi farklı kriterler göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Örneğin cilt tipi en önemli konulardan biridir. Tıraş bıçağı seçimi yaparken kullanıcılar mutlaka. Ciltlerine göre tercih yapmalıdır. Hassas ciltler için özellikle nemlendirici özelliği bulunan ve cildin nefes almasını sağlayan tıraş bıçakları tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra hassas ciltler için çok bıçaklı modeller de en uygun seçenekleri arasında bulunur.

Tıraş bıçağının kullanılma sıklığı da önemli kriterlerden biridir. Günlük olarak tıraş yapan kişiler için çok daha dayanıklı ürünler tercih edilmelidir. Ancak ayda bir ya da daha nadir şekilde tıraş bıçağı kullanan kişiler için daha esnek seçim yapılabilir. Dolayısıyla kullanma sıklığı yoğun olduğunda dayanıklı ve güçlü ürünler kullanılmalıdır. Aynı zamanda paslanma karşıtı ve en iyi malzemeden üretilmiş olan tıraş bıçakları daha sağlıklı seçeneklerdir. Hassas ciltler için tıraş bıçağı seçimi yapılabileceği gibi konfor ve kullanım alanına göre de seçim yapılabilir. 

Tıraş Bıçağı Fiyatları

Tıraş bıçağı fiyatı markaya ve aynı zamanda ürünün kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Klasik anlamda üretilen tıraş bıçakları olduğu kadar günümüzde yeni nesil kullanım imkanı tanıyan tıraş bıçakları da vardır. Her bir tıraş bıçağı seçeneğinin fiyatları da bu sebeple değişir. Tek kullanımlık tıraş bıçakları çoğunlukla daha uygun fiyatlara satılmaktadır ancak sürdürülebilir şekilde kullanılabilen ve yapısı değiştirilebilen ürünler genellikle daha yüksek fiyatlara satışa sunulur. 

Bizler firma olarak her zaman uygun fiyatlar ile hareket etmeyi önemsiyor ve bu sebeple de bütün tüketicilerimize en iyi fiyatları sunuyoruz. Tıraş bıçağı seçeneklerinizin arasında birbirinden farklı ürünler yer alıyor. Çok bıçaklı tıraş bıçakları olduğu gibi elektrikli modellerimiz de mevcut. Dolayısıyla istenilen ürüne ve ürünün özelliklerine göre farklı fiyatlar ile karşılaşılması son derece normal. Dönem dönem düzenlediğimiz özel kampanya ve indirimler ile uygun fiyatlara alışveriş yapabilir tıraş bıçağı ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.