Kerastase  Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri İçin Güzelleştirici Yağ Kremi 200 ml hover image 47%

Kerastase Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri İçin Güzelleştirici Yağ Kremi 200 ml

Kerastase Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri İçin Güzelleştirici Yağ Kremi 200 ml Saçlarımız, kişiliğimizin ve tarzımızın en önemli yansımalarından biridir. Bu nedenle saç bakımı, gün..

902,82TL 1.715,34TL
Kerastase  Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri İçin Güzelleştirici Yağ Kremi 200 ml hover image 47%

Kerastase Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri İçin Güzelleştirici Yağ Kremi 200 ml

Kerastase Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri İçin Güzelleştirici Yağ Kremi 200 ml Saçlarımız, kişiliğimizin ve tarzımızın en önemli yansımalarından biridir. Bu nedenle saç bakımı, gün..

903,00TL 1.715,00TL
Kerastase Blond Absolu Cicaflash Sarı Saçlar için Parlaklık Veren Durulanan Saç Bakım Kremi 250 ml hover image 6%

Kerastase Blond Absolu Cicaflash Sarı Saçlar için Parlaklık Veren Durulanan Saç Bakım Kremi 250 ml

Kerastase Blond Absolu Cicaflash İşlem Görmüş Sarı Röfleli Saçlar İçin Yoğun Bakım Sütü 250ml, saç bakımında uzmanlaşmış bir markanın özel olarak formüle ettiği bir üründür. Bu yoğ..

1.050,00TL 1.122,05TL
Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Sarı Saçlar için Isıya Karşı Koruyucu Bakım Serumu 150 ml hover image 46%

Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Sarı Saçlar için Isıya Karşı Koruyucu Bakım Serumu 150 ml

Kerastase Blond Absolu Cicaplasme, işlem görmüş sarı röfleli saçlar için özel olarak formüle edilmiş ısı koruyucu bir serumdur. Bu etkileyici ürün, saçınızın günlük hasara karşı ko..

1.020,00TL 1.887,17TL
Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Sarı Yansımaları Nötralize Eden Saç Maskesi 200 ml hover image 13%

Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Sarı Yansımaları Nötralize Eden Saç Maskesi 200 ml

Kerastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet, açık soğuk sarı saçlar için özel olarak formüle edilmiş bir mor tonlama maskesidir. Bu ürün, mondyshop.com.tr'de bulunan benzersiz bir s..

1.259,90TL 1.450,00TL
Kerastase Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Güçlendirici Bakım Maskesi 200 ml hover image 24%

Kerastase Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Güçlendirici Bakım Maskesi 200 ml

Kerastase Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Güçlendirici Bakım Maskesi Boyalı saçlar zamanla renklerini kaybeder ve yıpranır, bu durumu engellemek ve saçların canlılığını korumak ..

1.259,90TL 1.650,00TL
Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Saç ve Baş Derisi Canlandırıcı Maske 200 ml hover image 11%

Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Saç ve Baş Derisi Canlandırıcı Maske 200 ml

Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Saç Ve Baş Derisi Canlandırıcı Maske, mondyshop.com.tr'da bulabileceğiniz bir saç bakım ürünüdür. Bu maske, saçınızı ve baş derini..

1.447,00TL 1.624,90TL
Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant Gençleştirici Isı Koruyucu Durulanmayan Fön Öncesi Bakım Sütü 150 ml hover image -11%

Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant Gençleştirici Isı Koruyucu Durulanmayan Fön Öncesi Bakım Sütü 150 ml

Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant Gençleştirici Isı Koruyucu Durulanmayan Fön Öncesi Bakım Sütü 150ml, saç bakımında mükemmelliğin anahtarıdır. Bu ürün, Kerastase'nin ka..

1.244,00TL 1.124,90TL
Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant Gençleştirici Isı Koruyucu Durulanmayan Fön Öncesi Bakım Sütü 150ml hover image 47%

Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant Gençleştirici Isı Koruyucu Durulanmayan Fön Öncesi Bakım Sütü 150ml

Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant Gençleştirici Isı Koruyucu Durulanmayan Fön Öncesi Bakım Sütü 150ml, saç bakımında mükemmelliğin anahtarıdır. Bu ürün, Kerastase'nin ka..

1.136,00TL 2.150,00TL
Kerastase Curl Manifesto Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Bukle Belirginleştirici Besleyici Maske 200 ml hover image 28%

Kerastase Curl Manifesto Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Bukle Belirginleştirici Besleyici Maske 200 ml

KERASTASE Curl Manifesto Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Bukle Belirginleştirici Besleyici Maske, sahip olduğunuz kıvırcık veya dalgalı saçların güzelliğini ortaya çıkarmak için öz..

1.117,00TL 1.560,00TL
Kerastase Curl Manifesto Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Durulanmayan Bukle Belirginleştirici Jel Krem 150ml hover image 50%

Kerastase Curl Manifesto Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Durulanmayan Bukle Belirginleştirici Jel Krem 150ml

Mondyshop.com.tr'da bulabileceğiniz Kerastase Curl Manifesto Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Durulanmayan Bukle Belirginleştirici Jel Krem, kıvırcık ve dalgalı saçlara özel olarak ..

832,76TL 1.673,82TL
Kerastase Densifique Bain Densite Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan 1000ml hover image 37%

Kerastase Densifique Bain Densite Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan 1000ml

KERASTASE Densifique Bain Densite Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan, saç bakımında öncü bir üründür. Bu şampuan, dökülen saçları güçlendirmek ve yoğunlaştırmak için özel ..

3.487,00TL 5.567,00TL
Kerastase Densifique Bain Densite Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan 250ml hover image 25%

Kerastase Densifique Bain Densite Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan 250ml

Mondyshop.com.tr'da bulabileceğiniz Kerastase Densifique Bain Densite Şampuan, dökülen saçlar için özel olarak formüle edilmiş bir yoğunlaştırıcı şampuandır. Bu ürün, saçlarınızı..

986,00TL 1.311,00TL
Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan 250 ml hover image 16%

Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan 250 ml

KERASTASE Densifique Bain Densite Homme, erkeklere özel olarak formüle edilmiş bir şampuandır. Bu yoğunlaştırıcı şampuan, dökülen saçlarla mücadele etmek ve saçların daha gür görü..

827,90TL 984,50TL
Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan 250ml hover image 50%

Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan 250ml

KERASTASE Densifique Bain Densite Homme, erkeklere özel olarak formüle edilmiş bir şampuandır. Bu yoğunlaştırıcı şampuan, dökülen saçlarla mücadele etmek ve saçların daha gür görü..

657,00TL 1.311,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 75 (5 Sayfa)

Kerastase 

Kerastase en iyi saç bakım ürünlerini sunan kaliteli markalar arasında bulunur. Saç bakımı için gereken yenilikçi çözümlerin yanı sıra lüks ve kaliteli ürünler sunması ile de bilinen markalardan biridir. Kerastase saç tellerinin ve saç derisinin ihtiyaç duyduğu bileşenleri karşılayan özel markalar arasındadır. Saç tipine ve saçın ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilerek hazırlanan ve geniş bir ürün yelpazesi sunan bu marka değerli markalar arasında yer alır.

Saçları için en iyisine ulaşmak isteyen ve en iyi ürünleri kullanmaya özen gösteren müşterilerimize her zaman bu markayı öneririz. Yaptığı yenilikçi araştırmalar sonucunda hem teknolojiden hem de sağlık sektöründeki gelişmelerden yararlanarak elde ettiği saç bakım ürünlerini en iyi şekilde sunmayı başaran bir markadır. Saç bakım ürünleri denildiği zaman akla ilk gelen bazı markalar vardır. Kerastase akla ilk gelen markalar arasında bulunur.

Kerastase Kullanma Sebepleri

Kerastase markasının kullanılmasına sebep olan birçok etken var. Başarılı ürünlere imza atmış olması ve dünya çapında tanınan popüler bir markaya dönüşmesi tercih edilmesinin önemli sebepleri arasında. Bunların yanı sıra Kerastase verimli ve sonuç odaklı ürünler hazırladığı için saç bakımının erişilebilir lüks ürünler ile yapılmasını sağlıyor. Lüks ve kaliteli bakım denildiğinde tercih edilen ilk markalardan biri olan Kerastese, saçların sağlıklı olmasına odaklanır. 

Mondy Shop olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyor ve en iyi ürünleri sunuyoruz. Saçların havalı, hacimli ve parlak görünmesine destek olan ürünleri ile sadece estetik görünüşe odaklanmıyor. Aynı zamanda saç tellerinin ve saç derisinin de beslenmesini sağlayarak saç yapısının bütüncül olarak iyileşmesini sağlar. Mondy Shop olarak Kerastase Türkiye için belirlenen tüm ürünlere yer veriyor ve global çapta alışveriş yapılmasına imkan yaratıyoruz. 

Kerastase Yararları 

Kerastase saçlarçok iyi gelen formüllere sahip bir markadır. Saçların beslenmesini sağlarken saç derisinin her zaman sağlıklı kalmasını sağlar. Olumlu özellikleri ile etki gösterirken kimyasal maddeler yerine doğal bileşenler ile saça destek olur. Saç güçlenirken kırıklar düzelir ve yıpranma payı azalır. Saçın parlaklığını arttırmak isteyen birçok kişi Kerastase ürünlerini tercih eder. 

Kerastase özellikle yararları ile öne çıkan bir markadır. Dünya çapında bilinen bir marka olması yararlarından kaynaklanır. Doğru bileşenler ile doğru saç tiplerini bir araya getiren ve bu yüzden de verimli sonuçlar alınmasına yardımcı olan birçok ürünü vardır. Her gün ürünü ile en doğru sonuca ve verimliliğe odaklanan Kerastase, Mondy Shop olarak önemsediğimiz markalar arasında yer alıyor. Kerastase saç maskesi seçeneklerinden saç yağına kadar onlarca ürünü özel formüller ile hazırlayarak daha yararlı olmaya odaklanıyor. 

Kerastase Ürünleri 

Kerastese ürünleri arasında birçok seçenek yer alır. Kerastase serum seçenekleri özenle hazırlanırken saç bakım kremleri ve şampuanlarına da gereken özen gösterilir. Tüm saç tiplerinde kullanılabilen ortak bakım ürünlerinden özel bakım ürünlerine kadar birçok seçenek sunuyoruz. Kerastese’nin her bir ürünü özenle belirlenir ve tüm ihtiyaçların karşılanmasına odaklanılır. Kerastase hair oil seçenekleri de son derece gelişmiştir. Birçok farklı ürüne, bileşene ve formüle ev sahipliği yapan Kerastase, en iyi saç yağını da ürünleri arasında eklemiştir. 

Saç için gereken tüm bileşenleri barındıran özel formülleri ile saç derisinin nefes almasını sağlar. Gereken vitamin ve minerallerden bileşenlere kadar birçok maddeyi barındıran özel bakım ürünleri ile saçların daha sağlıklı ve hacimli olmasına destek olur. Kullanılan Kerastase saç yağı çeşitleri ile saçlar daha parlak görünürken kırılmaların da önüne geçilebilir. Mondy Shop olarak her zaman en kaliteli seçenekleri sunuyor ve Kerastase’nin tüm ürünlerine yer veriyoruz. 

Kerastase Markası 

Her bir ürünü ile yıllardır dikkat çekmeyi başaran bu marka, özel formülleri ile de dikkatleri üzerine toplar. Özel bileşenlere sahip ve özel olarak zenginleştirilen ürünleri ile her zaman en yararlı ve efektif sonuçlara odaklanır. Yıpranmış ve zarar görmüş saçların onarılmasında saçlardaki hasarların giderilmesine kadar çok yönlü ürünleri bulunur. Müşteri memnuniyetine odaklanarak hazırladığı her bir ürün ile markasını daha değerli kılmayı başarmıştır. Hem güzel vekonforlu hem de sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen herkes Kerastase markası tarafından üretilen ürünleri tercih eder. 

Mondy Shop olarak Kerastase’ye ait tüm ürünlere yer veriyor ve saç bakımının profesyonel koşullar altında gerçekleşmesini sağlıyoruz. Saçlarınızda lüks bir etki hissetmek istiyorsanız hem kendinizi şımartmak hem de en iyisine ulaşmak için Kerastase’yi tercih edebilirsiniz. Profesyonel saç bakımı için gereken tüm bileşenlere ve özelliklere sahip olan Kerastese en iyi seçenekleri sunan güvenilir bir markadır. 

Kerastase Fiyatları 

Kerastase markası, farklı fiyatlardan oluşan ürünlere sahip lüks bir marka olmasının yanı sıra bütçe dostu fiyatları ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Her tüketici için özel olarak hazırladığı ürünleri ve bu ürünler için belirlediği fiyatlar her zaman adil seçeneklerden oluşuyor. Mondy Shop olarak sunduğumuz tüm ürünler her zaman en iyi fiyatlar ile sizlere iletilir

Ürünlerin çeşitliliğinden kalitesine kadar birbirinden farklı faktörler Kerastase tarafından üretilen ürünlerin fiyatını belirler. Uygun fiyatlar ile lüks ürünleri almak isteyen kişilere en iyi seçenekleri sunmaya özen gösteriyoruz. Farklı fiyat aralıklarına sahip olan bu markamız aracılığı ile en iyi saç bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz. Kerastase fiyatları için düzenlediğimiz farklı indirim ve kampanyalardan dönem dönem yararlanabilirsiniz. 

Kerastase Kalitesi 

En kaliteli saç bakım ürünlerine ulaşmak isteyen kişiler Kerastase markasını tercih edebilir. Saç bakımında lüks ve yenilikçi çözümler sunmasının yanı sıra öncü bir markaya dönüşmesi de başarılı çalışmalarına dayanıyor. Yıllardır elde ettiği tüm deneyimi daha kaliteli ve daha üst düzey ürünler hazırlamak için kullanan Kerastase, her zaman başarılı ürünler hazırlamakta. Mondy Shop olarak satışa sunduğumuz Kerastase ürünleri yüksek kalite içerir. 

Kerastase aşırı yıpranmış saçlar için set oluşturan ve özel formüllere yer veren bir marka. Son derece kaliteli olan bu marka sunduğu her bir ürün ile dikkat çekmeyi başarmakta. Hazırlanan her ürün farklı sorunlara ve ihtiyaçlara odaklanıyor ve tüm cilt tipleri için kullanılabiliyor. Örneğin aşırı yıpranmış saçlar için oluşturulan özel setlerden kuru saçların ihtiyaçlarına kadar çok yönlü ve geniş bir skala sunuyor. 

Kerastase Şampuan Çeşitleri 

Kerastase farklı saç bakım ürünleri hazırlayan bir markadır. Saç bakım ürünleri arasında sürdürülebilir özellikleri barındırması ve düzenli olarak bakıma eklenebilmesi sebebiyle şampuanları dikkat çeker. Kerastase şampuançeşitleri her zaman başarılı sonuçlar veren ve en idealformüllerden oluşturulan ürünlerdir. Kerastase, saç bakımının uzman markalarından biri olarak her zaman en iyi ürünlere yönelir.

Saçların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için özenle hazırlanan her bir şampuan türü farklı ayrıcalıklara sahiptir. Özel sorunlar için oluşturduğu kıymetli setlerinin yanı sıra tekil kullanım için de birçok şampuan ürünü bulunuyor. Kerastase 3’lü ve 4’lü setlerinin yanı sıra boyalı saçlar, yıpranmış saçlar, kepekli saçlar ve daha fazlası için birçok seçenek sunuyor. Mondy Shop olarak sunduğumuz tüm Kerastase ürünleri tüm cilt ve saç tiplerine uygun olarak sunulan seçeneklere yer veriyor.