Babe Roll On Deodorant 50 ml hover image 72%

Babe Roll On Deodorant 50 ml

24 saat boyunca terlemeyi ve kokuyu en aza indirmeye yardımcı olur.Ürün Faydaları:Günlük terleme ve koku karşıtı bakım sağlar.Leke bırakmaz.Aşırı hassas ciltler için uygundur.İçeri..

257,95TL 925,91TL
Clarins Men Roll On Anti Perspirant hover image 3%

Clarins Men Roll On Anti Perspirant

Uzun süreli koku ve ter kontrolü sağlarken yapışkan olmayan ve alko içermeyen yapısı ile cilde konfor sağlar.En özel olan ürünler arasında yer alan Clarins Men Roll-On Anti Perspir..

528,00TL 542,90TL
Deotak 35 ml Invisible Roll On hover image 31%

Deotak 35 ml Invisible Roll On

DEOTAK INVİSİBLE FOR MEN ROLL-ON DEODORANT 35 MLDEOTAK INVİSİBLE FOR MEN ROLL ON DEODORANT 35 ML, Mondy Shop'un özel olarak tasarlanmış bir erkek roll-on deodorantıdır. Bu ürün, gi..

68,00TL 98,50TL
Deotak Invısıble Roll On Deodorant 35 ML 31%

Deotak Invısıble Roll On Deodorant 35 ML

Deotak Invisible Roll On Deodorant 35 ML Deotak Invisible Roll On Deodorant, gün boyu ferahlık ve koruma sağlayan etkili bir deodoranttır. Özellikle hassas ciltler için geliştirile..

68,00TL 98,50TL
Deotak Krem Deodorant Classic 31%

Deotak Krem Deodorant Classic

  Deotak Krem Deodorant Classic Deotak Krem Deodorant Classic, günlük kullanım için mükemmel bir seçenektir. Özellikle hassas ciltler için formüle edilen bu deodorant krem, fe..

83,00TL 119,90TL
Deotak Krem Deodorant Fresh 44%

Deotak Krem Deodorant Fresh

  Deotak Krem Deodorant FreshDeotak Krem Deodorant Fresh, günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış bir deodorant kremdir. Özellikle doğal ve ferah kokusuyla ön plana çıkan..

67,00TL 119,90TL
Deotak Krem Deodorant Plus 48%

Deotak Krem Deodorant Plus

  Deotak Krem Deodorant Plus: Ekstra Koruma ve Canlılık Deotak Krem Deodorant Plus, yoğun koruma sağlayan özel bir formüle sahip olan deodorant kremdir. Günlük kullanım için i..

62,00TL 119,90TL
Deotak Krem Deodorant Soft 46%

Deotak Krem Deodorant Soft

Deotak Krem Deodorant SoftDeotak Krem Deodorant Soft, koltuk altı bakımınıza doğal ve etkili bir yaklaşım sunar. Hassas cildiniz için özel olarak formüle edilmiş olan bu deodorant ..

65,00TL 119,90TL
Deotak Orıgınal For Men Roll On Deodorant 35 ML 50%

Deotak Orıgınal For Men Roll On Deodorant 35 ML

  Deotak Orıgınal For Men Roll On Deodorant 35 ML Deotak Original For Men Roll On Deodorant, erkeklerin günlük hayatta tazelik ve ferahlık hissetmelerine yardımcı olan etkili ..

60,00TL 119,90TL
Deotak Original Roll On Deodorant 35 ML 81%

Deotak Original Roll On Deodorant 35 ML

Deotak Original Roll On Deodorant 35 MLDeotak Original Roll On Deodorant, günlük olarak kullanılan bir vücut kokusu önleyici üründür. Bu deodorant, etkili kokulara karşı koruma sağ..

65,02TL 336,87TL
Dolce Gabbana Light Blue Male Deodorant Stick 75ml hover image 33%

Dolce Gabbana Light Blue Male Deodorant Stick 75ml

Dolce Gabbana Light Blue Male Deodorant Stick, modern ve şık erkeklere hitap eden bir deodorant seçeneğidir. Dolce & Gabbana markasının özenle tasarlanmış bu ürünü, gün boyu ferah ..

1.102,57TL 1.640,90TL
Garnier Lekesiz Koruma Roll-On Deodorant 50ml hover image 51%

Garnier Lekesiz Koruma Roll-On Deodorant 50ml

GARNİER MİNERAL TERMAL KORUMA Roll-on Deodorant 0/5 (0 Yorum) Anti-perspirant Deodorant SATIN AL Ürün Özellikleri Ürün Özellikleri Yüksek ısı değişikliklerinde, stresli anlarda ..

200,15TL 407,79TL
Garnier Magnezyum Roll On Ultra Kuru hover image 71%

Garnier Magnezyum Roll On Ultra Kuru

Garnier Mineral Magnezyum** Ultra Kuru, kötü kokuya karşı 72 saat* aralıksız koruma sağlar. Cildinize nefes aldırır. Formülü doğal kayalardan elde edilen ve Talk'a göre ıslaklığı 4..

104,30TL 354,60TL
Garnier Mineral  Magnezyum Spary hover image 51%

Garnier Mineral Magnezyum Spary

Garnier Mineral Magnezyum Spary, terlemeyi önlemek ve taze bir his sağlamak için özel olarak formüle edilmiş etkili bir vücut spreyidir. Bu benzersiz ürün, günlük hayatta aktif ola..

261,06TL 531,90TL
Garnier Mineral Hyaluronik Bakım Aerosol 150 ml hover image 51%

Garnier Mineral Hyaluronik Bakım Aerosol 150 ml

Garnier Mineral Hyaluronik Bakım Aerosol 150 mlGarnier Mineral Hyaluronik Bakım Aerosol 150 mlc sprey deodorant, Garnier tarafından geliştirilen bir kişisel bakım ürünüdür. Bu deod..

174,04TL 354,60TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 105 (7 Sayfa)

Deodorant Roll On 

Deodorant roll – on günümüzün en temel kişisel bakım ürünleri arasına bulunuyor. Günlük bakım denildiğinde mutlaka her insanın kullanması gereken bu ürünler kötü kokulara karşı mücadele ediyor. Günlük kişisel bakımrutininin en güzel ürünleri arasında bulunduğu için sık sık tercih edilen ürünler arasında hem evinizde hem dışarıda hem zorlu aktiviteler esnasında. Güvenle roll on kullanabilir vekendinizi gün boyu ferah hissedebilirsiniz. 

Firma olarak sizlere sunduğumuz bu çok çeşitli koleksiyonun içerisinde birbirinden farklı ürünler yer almaktadır. Her cilt tipine ve ihtiyacına uygun olarak belirlediğimiz özel markalar ile çalışıyor ve size en iyi deodorant ve roll seçeneklerini sunuyoruz. Ihtiyaçlarınızı gidermek üzere doğrudanseçeneklerimiz arasından seçim yaparak en iyi deodorant ve roll – on ürünlerine ulaşabilirsiniz. 

Deodorant ve Roll On Kullanmanın Avantajları

Deodorant ve roll – on kullanmak birbirinden farklı yararlara sahiptir. Kişiler roll – on kullandıkları takdirde hem kendilerini daha temiz hissederler hem de bir yandan hijyen koşullarına uymuş olurlar. Bütün bunların yanı sıra gün boyu güzel kokmak ve kıyafetlerde ter izi gibi lekelerin oluşmasını önlemek için de deodorant ve roll – on kullanılması önemlidir.Uzun süreli koruma sağladığı için bu tarz ürünler sadece insanların ter kokmasını önlemez. 

Uzun süreli koruma sağlayarak gün boyu ter kokusuna sebep olan faktörlerden arınmayı da sağlar. Daha ferah bir hisse ulaşmak için gün içerisinde kişisel bakımı sağlayabilmek adına deodorant ve roll – on gibi ürünler tercih edilir. Gün boyu ferah kalmak denildiği zaman akla ilk gelen ürünler arasında deodorantlar vardır. Hem hassas ciltler için uygun seçeneklerinin olması hem de kuru ve temiz kullanım imkanı sunulabilmesi nedeni ile bu ürünler birbirinden farklı avantajlar yaratır.

Günlük Deodorant Kullanımı 

Deodorant kullanırken belirli ipuçlarına uyum sağlanabilir. Örneğin deodorantı doğrudan kıyafetin üzerine değil, tene nüfus edecek şekilde uygulamak her zaman çok daha doğru bir yöntemdir. Temiz ve kuru uygulama yapılması özellikle ter oluşumunun önlenmesi adına önerilir. Deodorant kullanırken önemli faktörlerden birisi de kullanıcıların kendi kişisel zevklerine göre hareket etmesidir. Koku tercihi herkese göre değişebilir. Bunun yanı sıra bazı deodorantlar sadece spor salonunda kullanılırken, bazıları gün boyu etki yaratabilmektedir. 

Kişiler ne için deodorantı ihtiyaç duyduklarını bildikleri takdirde kullanımları daha kolay olacak ve en doğru ürüne daha kolay ulaşacaklardır. Deodorant kullanmak bu sebep ile kişinin kendi tercihine göre yönetmesi gereken bir konudur. Kişisel bakımı sağlamak adına kullanılan deodorantlar günlük olarak kullanılabilir. Bazı ürünler 48 saat etkili deodorant özellikleri taşır. Bu sebep ile de bu ürünler her 48 saatte bir olacak şekilde de kullanılabilir. İnsanların günlük yaşam alışkanlıkları, pratikleri ve terleme oranlarına göre tercih etmeleri gereken deodorantlar ve kullanım sıklığı değişiklik göstermektedir. 

Günlük Roll On Kullanımı 

Roll – on kullanmak herkesin tercih ettiği seçenekler arasında bulunur. Temiz ve kuru bir cilde sahip olabilmek adına roll – on kullanılması istenilen sonuca ulaşılmasını kolaylaştırır. Uygun dozda uygulama yapıldığı takdirde istenilen etki ile karşılaşılması mümkündür. Cilt tipine göre seçim yapılması kolay olduğu gibi kullanılacak olan alana göre de seçim yapılabilir. Örneğin tercih edilen kıyafetin renginden kumaşına kadar birbirinden farklı roll – on seçenekleri vardır. Roll – on üretimi sadece ter kokusunu önlemeye ve hijyen koşullarını sağlamaya odaklanmaz. Aynı zamanda kullanıcıların konforlu bir şekilde ürünü kullanmalarına odaklanır. Farklı kıyafetlere göre değiştirilebilen roll – on seçenekleri olduğu gibi her kıyafete uyum sağlayan ve leke bırakmayan roll – on çeşitleri de bulunur. 

Bu sebep ile kullanılacak olan roll – on’un nasıl olduğu ve gün içerisinde ne kadar sıklıkla kullanılması gerektiği, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Her marka farklı özelliklere sahip ürünler hazırlamaktadır. Dolayısı ile kullanılan ürünlerin sıklığı, kullanım yöntemi ve aynı zamanda bıraktığı his farklı olacaktır. Bizler firma olarak her zaman kullanıcılarımıza en uygun ürünü sunuyor ve bunun sonucunda en iyi sonucu almalarını sağlıyoruz. 

Deodorant ve Roll On Çeşitleri 

Deodorant ve roll on çeşitleri birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Global markalar ile çalışıyor ve her bir ürün çeşidine yer veriyoruz. Bu sebep ile de ürün yelpazemiz son derece geniş ve kapsamlı oluyor. Deodorant ve roll – on kullanmak isteyen kişiler için belirlediğimiz birbirinden farklı ürünlerimiz mevcut. Hassas ciltlerden doğal içerikli çeşitlere kadar birbirinden farklı ürünler bulunuyor.

Hassas ciltler için deodorant almak isteyenler için en iyi ürünleri sunuyoruz. Cilt tipine ve kişisel ihtiyaçlara bağlı olarak ürünlerin özellikleri değişebilmektedir. Bu noktada ürün yelpazemizde her zaman kapsamlı tutuyoruz. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en uygun seçeneğe ulaşmalarına destek olmaktayız. Dilerseniz klasik ve şık kokulardan oluşan seçenekleri kullanabilirdilerseniz ferahlatıcı kokulara odaklanabilirsiniz. Bunların yanı sıra koku hassasiyeti olan kişiler için kokusuz deodorant ve roll on seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Deodorant ve Roll On Seçimi 

Kişisel hijyeni sağlamak için kullanılan ürünlerin çeşitliliğine ve vücut için uygun olup olmadığına dikkat etmek gerekir. Her bir ürünün farklı sorunlardan dolayı üretilmiştir. Bu sebep ile de özellikle ter kokusunu önlemek adına kullanılan deodorant ve roll seçiminde mutlaka en doğru tercih yapılmalıdır. Ürünler incelenmeli ve kişilerin hassasiyetlerine göre ürün seçimi yapılması en doğru yöntemdir. En iyi deodorant markası her zaman kişi için en uygun olandır. 

Bu sebep ile de Mondy Shop olarak ürün çeşitliliğimizi yüksek tutuyor ve bütün seçimlere ve kriterlere uygun seçenekler sunuyoruz. Ürün yelpazemiz son derece kapsamlıdır ve uzun süreli koruma sağlayan birbirinden farklı ürünlerimiz vardır. Kullanım süresi ne cilt tipine, koku tercihine ve bunlardan farklı diğer özelliklere göre tercih edilebilecek. Birçok deodorant ve roll – on seçeneğimiz bulunuyor. 

Deodorant ve Roll On Etki Süresi 

Her bir ürünün etkisi süresi farklıdır. Bazı ürünler 48 saat, bazı ürünler 72 saat boyunca etkisini göstermektedir. Bazı ürünler ise 12 saat ila 24 saat arasında etkisini yitirmektedir. Dolayısıile istenilen ürünün etki süresi önemli ise etki süresine göre tercih yapılmalıdır. Marka, kalite ya da cilt tipi gibi unsurlar da göz önünde bulundurulmalı ancak önemli olan etki süresi ise etki süresi yüksek olan ürünler tercih edilmelidir.

Deodorant etkisi çoğunlukla uzun süre kendisini göstermektedir. Roll – on için de aynı durum geçerli olup kullanılan doza, kaliteye ve markaya bağlı olarak her ürünün etki süresi değişebilir. Mondy Shop olarak sizin için en uygun ürünlere yer veriyor ve etki süresi uzun seçeneklerimizi arttırıyoruz. 

Deodorant ve Roll – On Markaları 

Deodorant ve roll – on markaları arasında size birçok seçenek sunuyoruz. Babe Roll On Deodorant markasından DolceGabbana’ya kadar birçok seçeneğimiz bulunuyor. Her cilt tipine ve ihtiyaca yönelik hazırladığımız bu özel kategori size en iyi fırsatları sunuyor. Uygun fiyatlar ile deodorant ve roll on alabilir, kişisel hijyeninizi korumaya Mondy Shop ile ve ferah bir şekilde devam edebilirsiniz.