Sebamed Anti Dandruff 400 ml Kepek Önleyici Şampuan hover image 69%

Sebamed Anti Dandruff 400 ml Kepek Önleyici Şampuan

Sebamed Kepek Karşıtı Anti-Dandruff Şampuan 400 MLDüzenli kullanımda kepeğe karşı saçı rahatlatır ve güçlendirir.Kepekli saçları kurutmadan ve yıpratmadan temizler,&..

279,04TL 906,70TL
Sebamed Anti Hairloss 400 ml Saç Dökülmesine Karşıtı Şampuan hover image 71%

Sebamed Anti Hairloss 400 ml Saç Dökülmesine Karşıtı Şampuan

Sebamed Anti Hairloss 400 ml Saç Dökülmesine Karşıtı ŞampuanTüm saç tiplerinin kullanımına uygun, özellikle güçsüz ve dökülen saçlar için formüle edilen güçlendiric..

267,16TL 906,70TL
Sebamed Baby 250 ml Yenidoğan Şampuanı 58%

Sebamed Baby 250 ml Yenidoğan Şampuanı

SEBAMED YENİDOĞAN BEBEK ŞAMPUANI 250 ml Bebek Şampuanı Bebek ve çocukların ince saçlarının ve narin saç derilerinin temizliği ve bakımı için idealdir. Kuruluk ve tahriş riskini en ..

157,00TL 371,00TL
Sebamed Baby 250 ml Yenidoğan Şampuanı 58%

Sebamed Baby 250 ml Yenidoğan Şampuanı

SEBAMED YENİDOĞAN BEBEK ŞAMPUANI 250 ml Bebek Şampuanı Bebek ve çocukların ince saçlarının ve narin saç derilerinin temizliği ve bakımı için idealdir. Kuruluk ve tahriş riskini en ..

156,85TL 370,56TL
Sebamed Bebe Kompakt  100 gr 56%

Sebamed Bebe Kompakt 100 gr

Sebamed Bebe Kompakt - Hassas Ciltler İçin Mükemmel Bir ÜrünSebamed Bebe Kompakt, hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bebeklerin nazik cildi için en iyi ba..

112,46TL 257,44TL
Sebamed Bebe Yağı 150 ml 61%

Sebamed Bebe Yağı 150 ml

Sebamed Bebe Yağı: Hassas ve Sağlıklı Cilt Bakımı için Mükemmel Bir Seçenek Sebamed Bebe Yağı, bebeklerin hassas ve narin cildini korumak ve beslemek için özel olarak formüle edil..

151,81TL 390,06TL
Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem 100 ML 40%

Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem 100 ML

Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem 100ML Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem, hassas bebek cildi için özel olarak formüle edilmiş etkili bir üründür. Bebeklerin hassas cildini korumak..

104,00TL 174,20TL
Sebamed Deo Fresh Alkolsüz 150 Ml hover image 19%

Sebamed Deo Fresh Alkolsüz 150 Ml

  Sebamed Deo Fresh Alkolsüz 150ML Sebamed Deo Fresh alkolsüz deodorant, etkili formülüyle terlemeye karşı koruma sağlarken cildi tahriş etmeyen bir üründür. Alkol içermeyen y..

165,00TL 202,50TL
Sebamed Everyday 400 ml Hergün Kullanım Şampuanı hover image 70%

Sebamed Everyday 400 ml Hergün Kullanım Şampuanı

Sebamed Günlük Kullanım Şampuanı 400 MLKuru, zayıf, ince telli ve sık yıkanan saçlar için geliştirilen günlük kullanım şampuanıdır.Hassas formülü ile saçları ve saç derisini nazikç..

272,00TL 905,00TL
Sebamed Hergün Kullanım Şampuanı 400 Ml hover image 38%

Sebamed Hergün Kullanım Şampuanı 400 Ml

  Sebamed Hergün Kullanım Şampuanı 400ML Sebamed Hergün Kullanım Şampuanı, saç ve saç derisini nazikçe temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. pH değerinin 5.5 olması,..

188,00TL 302,90TL
Sebamed Kepek Önleyici 200 ml Şampuan hover image -20%

Sebamed Kepek Önleyici 200 ml Şampuan

  Sebamed Kepek Önleyici 200 ml Şampuan Sebamed kepek önleyici şampuan, saç derisindeki kepeği etkili bir şekilde temizleyerek saçların daha sağlıklı ve parlak görünmesine yar..

188,00TL 156,90TL
Sebamed Repair Şampuan 200 ML Onarıcı Bakım Şampuanı hover image 71%

Sebamed Repair Şampuan 200 ML Onarıcı Bakım Şampuanı

Sebamed Repair Şampuan 200 MLKuru, boyalı, yıpranmış saçlar için bakım şampuanıdır.Eşsiz formülü ile saçları ve saç derisini nazik bir şekilde temizleyerek ferahlık kazan..

178,17TL 624,76TL
Sebamed Saç Dökülme Önleyici 200 ml Şampuan hover image 71%

Sebamed Saç Dökülme Önleyici 200 ml Şampuan

Saç Dökülmesi Sorunlarında Yardımcı ŞampuanTüm saç tiplerinin kullanımına uygun, özellikle güçsüz ve dökülen saçlar için formüle edilen güçlendirici dökülme kar..

178,17TL 624,76TL
Sebamed Sebamed 500 ml Bebek Şampuanı 38%

Sebamed Sebamed 500 ml Bebek Şampuanı

SEBAMED YENİDOĞAN BEBE ŞAMPUANI 500 ml Bebe Şampuanı Bebek ve çocukların ince saçlarının ve narin saç derilerinin temizliği ve bakımı için idealdir. Kuruluk ve tahriş riskini en az..

128,00TL 205,90TL
Sebamed Yıpranma Karşıtı Şampuan 400 ML hover image

Sebamed Yıpranma Karşıtı Şampuan 400 ML

Sebamed Yıpranma Karşıtı Şampuan 400 MLKuru, boyalı, yıpranmış saçlar ve hassas saç derisi için bakım şampuanıdır.Eşsiz formülü ile saçları ve saç derisini nazik bir..

272,00TL 271,90TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)

Sebamed

Sebamed ürünleri özellikle saç bakımına odaklanan ve en iyi sonucu vermeye çalışan ürünlerdir. Sebamed uzun yıllardır üretim yapan ve her zaman kaliteli seçeneklere yer veren özel bir markadır. Kendini kanıtlayan ve klinik onayı bulunan Sebamed, en iyi etkiyi göstermeye odaklanıyor. Sağlıklı saç derisine sahip olunmasını sağlayan marka en iyi formüller ile kişiye özel üretim yapıyor. 

Sebamed ürünlerinin her biri saç tipine göre üretiliyor. Saçtaki sorunlara ve saç tipine göre belirlenen formüller, Sebamed’in önemli özellikleri arasında. Onarıma ve korumaya odaklandığı kadar düzenli kullanımda etkisini %100 göstererek de kullanıcılarda güven oluşturuyor. Sebamed ürünleri saç onarımına odaklanan ve çevresel faktörlerden saçın zarar görmesini önleyen özelliklere sahip. 

Sebamed Ürünleri

Sebamed ürünleri en iyi seçeneklerden oluşuyor. Saç bakım ürünü denildiği zaman öncü markalardan biri olan Sebamed, en iyi seçenekleri sunar. Markanın saç bakım ürünleri farklı kategorilere sahiptir. İçerisinde sadece saç bakım kremleri ya da şampuanlar yer almaz. Saç bakımı için gereken tüm ürünlere yer veren bu marka, günümüzün en popüler markaları arasındadır. Mondy Shop olarak en iyi markalara yer vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını %100 oran ile gidermeye odaklanıyoruz. 

Bu sebep ile de çok yönlü ve kaliteli markalar ile çalışıyoruz. Sebamed ürünleri arasında şampuanlar, saç bakım kremler, losyonlar, bebek yağları, koruyucu ve onarı kremler yer alıyor. Her bir ürünü özenle paketliyor ve adresinize ulaştırıyoruz. Sebamed bebek pişik kremi seçeneklerinden her gün kullanım şampuanına kadar tüm ürünlere yer vermekteyiz. Sebamed hem yetişkinlerin hem de bebek ve çocukların ihtiyacını gidermeye odaklanan ve özel formülleri bulunan bir markadır. Çok yönlü olarak kullanılabilen ürünleri en iyi etkiyi göstermeye odaklanır. 

Sebamed Şampuanları

Marka tarafından üretilen bütün şampuanlar farklı saç türlerine göre özel olarak hazırlanmıştır. Sadece saç türlerine ve saç tiplerine değil aynı zamanda ihtiyaçların giderilmesine de odaklanır. Bunun sebeple de çok yönlü ürünler hazırlayarak birbirinden farklı sorunlara çözüm geliştirmektedir. Farklı yaş grupları için hazırladığı özel şampuanlarla dikkat çeken markanın en iyi çalışmaları kullanıcıların sorunlarına odaklanması ile ortaya çıkar. Sebamed bebek şampuanları seçeneklerinden kuru saçlar için özel şampuanlara kadar birçok ürün hazırlamaktadır. 

Her bir ürün kullanıcıların saç tipine ve sorununa odaklanır. Saç türleri ve saçların ihtiyaçları kişiden kişiye değişmektedir. Dolayısıyla üretilen her bir şampuanın kişiye özel olması gerekir. Her insanın saç yapısı farklıdır ve saçın ihtiyaç duyduğu besleyici bileşenlerde değişir. Dolayısıyla çok yönlü bakıma odaklanmak ve saç bakımını gerçekleştirirken mutlaka en uygun ürünü kullanmak gerekir. Sebamed bu noktada hem cildi hem de saç yapısını koruyan özel ürünler hazırlayarak kendisine öne çıkarır.

Sebamed Saç Kremleri 

Cilt ve saç bakımının dünya tarafından tanınan markası, birbirinden özel ürünler ile listemizde yer almakta. Güvenilir markalar arasında bulunan Sebamed, günümüzde tüm cilt ve saç türleri için uygun ürünler hazırlıyor. Hassas ciltler için özellikle geliştirdiği formüller hem cilde hem de saç derisine önemli etkilerde bulunmakta. Etkili çözümler sunmaya odaklanan markanın her bir ürünü saçların daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Saç derisini beslerken saç tellerinin güçlenmesine öncelik veren Sebamed saç kremleri ile en iyi sonuca odaklanılır. 

Saçın daha kolay taranmasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda saçın her zaman canlı görünmesine yardımcı oluyor. Dolayısı ile saç kremi kullanmak sadece saçın güzel görünmesini sağlamaz. Saçın beslenmesine, kırılmalarını, önlenmesine ve onarılmasına odaklanır. Dolayısı ile Sebamedsaç kremleri her zaman en iyi sonuca yer veren ve farklı saç tiplerini onarma noktasında başarılı olan ürünlerdir. 

Sebamed Kullanımı

Sebamed saç bakım ürünlerinin kullanımı ürünün türüne göre farklılık gösterir. Aynı türde olan ürünler dahi farklı şekilde kullanılabilmektedir. Şampuan kullanan kişiler saçlarını mutlaka durulamaya ve masaj yaparak şampuanı saç derisine uygulamaya özen göstermelidir. Bunun yanı sıra. Saç kremi kullanırken saçların durulanması ve kurgulanması farklı şekillerde olabilir. Bazı saç kremleri durulanmayan ihtiyaç duyarken, bazıları saç üzerinde bekletildikten sonra taranmalıdır.

Sebamed onarıcı ürünler kullanılırken yıpranmış saçlar üzerine işlem yapılması gerekir. Yıpranmış saçlara sahip olan kişiler saçlarının yeniden yapılanması adına mutlaka onarıcı ürünleri tercih etmelidir. Saç bakım ürünlerinin her biri saçın ihtiyaç duyduğu bileşenlere yer verir. Dolayısıyla üstün kaliteli saç bakım yapabilmek adına her zaman en uygun ürünleri doğru saç tipleri ile buluşturmak gerekir.

Sebamed ile Saç Onarımı 

Markanın özellikle odaklandığı konular arasında saçın onarılması yer alır. Özellikle yıpranmış saçların onarılmasıçoğu zaman zor olmaktadır. Düzenli olarak bakım yapılması, periyodik aralıklar ile profesyonel ürünlerin tercih edilmesi ve saçın dikkatli kullanılması gerekir. Yüksek oranda boya ya da işleme maruz kalan saçlarda kırılmaların meydana gelmesi son derece normaldir. Kimse istemese dahi saçlarda meydana gelen bu yıpranmalar zaman içerisinde farklı sorunlara da sebep olur. 

Yıpranmalar onarılmasını müddetçe saç dökülmesi artacak saçlar hacim kaybına uğrayacak ve istenilen görünüm kaybolacaktır. Sebamed yıpranmış saçlar için şampuan ve bakım kremleri ile bu sorunların ilerlemesine dur demeyi başarıyor. Mondy Shop olarak yer verdiğimiz tüm Sebamed ürünleri her zaman etki odaklıdır. Bu sebep ile de saç onarımı yapılırken saçın ihtiyaç duyduğu bileşenler, vitamin ve mineraller de sürece dahil edilir ve saçın hacim kaybetmesi önlenir. 

Sebamed Çeşitleri 

Sebamed tarafından üretilen ürünlerin çeşitliliği son derece fazladır. Sadece şampuan ya da saç kremi üretmekle kalmaz ve her bir ürününü alt kategorilere ayırır. Örneğin şampuan kategorisinin içerisinde kepek karşıtı şampuanlar, onarıcı, şampuanlar, dökülme karşıtı şampuanlar olmak üzere birbirinden farklı seçenekler bulunur. Sebamed çeşitlerinin fazla olması sebebi ile her kullanıcı kendi ihtiyacına ve saç tipine uygun ürüne kolaylıkla erişebilir. 

Sebamed ürün çeşitleri farklı kullanım alanlarına sahiptir. Örneğin şampuan ve saç bakım kremleri birbirinidesteklerken bebekler için üretilen ürünler de birbirinin tamamlayıcısı olmaktadır. Bebek yağlarından onarıcı bakım yağlarına kadar birçok farklı ürün bulunur. Yetişkinler için ayrı kategorisi çocuklar için ayrı bir kategorisi olan Sebamed başarılı ürünlere imza atmaktadır. Herkesi kapsayan ve kimseyi dışarıda bırakmayan ürünleri ile Sebamed ürün çeşitliliği son derece yüksek bir hacme sahiptir. 

Sebamed Yararları 

Sebamed ürünlerinin birbirinden farklı yararları mevcuttur. Saç bakım ürünleri üreticisi olan bu marka kullanıcılarının fayda ile karşılaşmasını önemser. Bu sebep ile de formüllerinin etki gücünü her zaman yüksek tutmaktadır. Sağlıklı saç derisine sahip olunmasından güçlü ve parlak saçlara ulaşılmasına kadar birçok etkisi bulunur. 

Sebamed ürünlerinin yararları doğru kullanıldığında ortaya çıkmaktadır. Örneğin kuru saçlar, kuru saçlar için olan şampuanları tercih ettiğinde daha etki odaklı bir sonuç ile karşılaşırlar. 

Sebamed Fiyatları 

Sebamed ürün fiyatları ürünün türüne, hacmine, ölçüsüne ve içeriğine göre belirlenmektedir. Her bir ürünün fiyatı farklı olabilmektedir. Marka tarafından belirlenen fiyatların yanı sıra bizler Mondy Shop olarak her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeye odaklanıyoruz. Böylelikle her bir kullanıcımız Sebamed ürünlerine uygun fiyatlar ile erişebiliyor ve ihtiyaçlarını giderebiliyor.