Epilator 


Epilatör, istenmeyen tüylerden arınma noktasında en etkili sonucu veren yöntemlerden biridir. Vücutta ortaya çıkan ve istenmeyen kılları temizleyebilmek ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilmek adına kullanılan ürünler vardır. Bu ürünler arasında epilatör günümüzün en sık tercih edilen seçenekleri arasında bulunur. Ağda gibi geleneksel yöntemlerin yanı sıra epilatör daha modern seçenekler sunmaktadır. Özel cihazlar kullanılarak tüylerden aranın yapılması mümkündür. 


Bu noktada çalışma prensibini incelemek ve cilt için en pratik ve doğru epilatörü tercih etmek gerekir. Gün içerisinde kullanıldığında adaya göre daha pratik sonuçlar vermesi sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Cinsiyetlerden ve yaştan bağımsız olarak tercih edilebilen epilatör çeşitleri, günümüzün en çok tercih edilen tüy alma yöntemlerinden biridir. Epilatör kullanımı yapılırken en doğru sonuca odaklanmak ve düzenli işlem yapmak gerekir. 


Epilatör Kullanımı 


Epilatör kullanılması basit olan bir üründür. Bu kategori içerisinde birbirinden farklı ürünler yer alır. Sadece makineler değil aynı zamanda lazer cihazlar da artık epilatör sınıfındadır. Epilasyon yöntemleri için kullanılan epilatör cihazlar birbirinden farklı kullanım özelliklerine sahiptir. Çoğunlukla elektrik akımı ile çalışmaları sebebi ile kullanılan alanda mutlaka elektrik ihtiyacı giderilmelidir.


Günümüzde kullanılan epilatör çeşitleri daha modern imkanlara sahiptir. Şarj ile çalışmaları ya da pil gibi ürünler ile kullanılmaları mümkündür. Dolayısıyla elektrik için prize bağlı olma noktasında yeni sonuçlar verir. Temel çalışma prensipleri çok etkili olan ve cilt üzerinde herhangi bir iz bırakmadan çalışan bu ürünler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Epilatör kullanımı epilatörün özelliklerine bağlı olarak değişebileceği gibi ürünün ve markanın belirlediği kriterlere göre de farklı olabilir.


Epilasyon İşlemi 


Epilasyon işlemi çoğunlukla lazer ile yapılan yöntemleri anlatmak adına kullanılır. Profesyonel ortamda enflasyon yaptırabileceği gibi ev ortamında da epilasyon yapılabilmektedir. İstenmeyen tüyleri ve kılları lazer yardımı ile ciltten arındırmak için epilasyon yapılır. Bu durum sonucunda tüy kökleri incelirken ardından yeniden uzama süresi artacaktır. Epilasyon yapmak istenmeyen tüylerden daha acısız yöntemler ile arınmak anlamına gelmektedir. 


Epilasyon yaptıran kişiler farklı cihazları tercih edebilir. Epilatör tercih edilebileceği gibi farklı cihazlar da vardır. Epilasyon yapabilmek adına en çok kullanılan cihazlar arasında lazerler yer alır. Her bir uygulama yöntemi ve uygulama alanı için üretilen birbirinden farklı epilasyon aletleri vardır. Biz Mondy Shop olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere yer veriyor ve kolaylıkla seçim yapabilmenizi sağlıyoruz. 


Epilatör Seçenekleri


Sunduğumuz tüm epilatör seçenekleri size en iyi fırsatları beraberinde getirir. Azaltılmış tahriş özellikleri sebebiyle cildin arınmasını sağlarken tahriş olmasını da önler. Dolayısıyla ev ortamında rahatça kullanılabilen epilatör seçenekleri yine daha pratik ve sağlıklı. Bir kullanım imkanı tanınır epilatör seçenekleri arasında birbirinden farklı ürünler vardır. Her bir ürün farklı şekilde kullanılır ve farklı şekilde muhafaza edilmesi gerekir. 

Islak ve kuru epilatör seçeneklerinin yanı sıra vücudun belirli noktaları için özel olarak üretilen epilatör imkanları da bulunur. Epilatör ürün çeşitliliğimiz son derece geniş olduğu için size her zaman en iyi seçenekler ile hizmet verebiliyoruz. Dolayısı ile istediğiniz tüm epilatör modellerine kolaylıkla ulaşabilir ve vücudunuzun gereksinimlerini karşılayabilirsiniz.Epilatör seçeneklerimiz ile size en güzel ürünlere ulaşma fırsatı sunmaktayız. 


Epilatör Çeşitleri


Epilatör çeşitleri son derece fazladır. Epilatör kullanmak isteyen kişilere sunulan birbirinden farklı seçenekler vardır. Her bir seçenek kullanıcıların hem kullanım alışkanlığına hem de cilt yapılarına göre belirlenebilir. Kablolu epilatör seçenekleri çoğunlukla en güçlü performansı sağlamaya odaklanır. Ancak bağlantısı olmadan çalışmaları çoğunlukla mümkün değildir. Bunun yanı sıra epilatör çeşitleri arasında bulunan kablosuz epilatörler de vardır. Bunlar şarj edilebilir epilatör özelliklerine sahiptir ve farklı yerlere kolaylıkla taşınabilir. 


Sadece yüz bölgesi için hazırlanan yüz epilatörü seçenekleri de doğru kullanım yapıldığı takdirde en iyi sonucu vermektedir. Vücut için kullanılan epilatörler olduğu gibi hassas bölgeler için üretilen özel epilatör seçenekleri de vardır. Bu noktada epilatör çeşitliliğimiz son derece yüksektir ve her bölgeye ve her cilt tipine uygun olarak farklı özelliklere sahip epilatör sunmaya özen gösteririz. Vücudun farklı noktaları için alabileceğiniz farklı epilatör seçenekleri olduğu gibi tek bir epilatörüvücudun farklı noktalarında kullanılması da mümkündür.


Epilatör Markaları


Global anlamda kendisini kanıtlayan ve güvenilir markalar ile çalışmaya özen göstermekteyiz. Firma olarak her zaman en iyi ürünlere ve markalara yöneliyor ve tüketicilerimizin kendisini daha iyi hissetmesine odaklanıyoruz. Müşterilerimiz için belirlediğimiz her bir ürün farklı seçeneklerden oluşuyor. Ürünlerimizin çeşitliliği son derece fazla olmasına karşın çalıştığımız markalar da farklı kriterler ile belirleniyor. Hassas bölgelere özel epilatör üreticilerinden yüz epilatörü üreticilerine kadar birbirinden farklı çalıştığımız markalar mevcut

İstediğiniz tüm epilatör markalarına platformumuz aracılığı ile ulaşabilir ve cildinize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Epilatör markaları ile hem size güvenli sonuçlar veren ürünleri tercih ediyor hem de her zaman istediğiniz etkiyi görebilmenizi sağlıyoruz. Mondy Shop olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için değerlidir. Dolayısıyla sunduğumuz her ürün ve markada her zaman profesyonel seçeneklerden oluşacaktır.


Epilatörün Yararları 


Epilatör kullanmanın birbirinden farklı avantajları vardır. Her bir avantaj kullanıcıların en iyi sonucu odaklanmasını sağlar. Epilatör kullanan kişiler tüylerin kökünden alınmasına destek olabilmektedir. Böylelikle kökler daha yavaş gelişirken kıl uzaması da daha uzun bir süreyi kapsar. Cildin pürüzsüz olmasını ve cilt bakımının doğru koşullar altında yapılabilmesini önemseyen kişiler doğru epilatörü tercih etmelidir. 


Epilatör kullanmanın avantajları arasında tüy çıkışının düzenli olması yer alır. Tüyler daha ince çıkarken bir yandan da tüylerin çıktığı alan daralmaya başlar. 

Böylelikle daha seyrek ve daha ince şekilde uzayan kıllara sahip olunur.


Zaman içerisinde tüyler daha da azalacaktır. Epilatör kullanırken aynı zamanda ekonomik seçenekler ile de karşılaşılır. En önemli özellikler arasında maliyetin zaman içerisinde düşürülmesi yer alır. Alınan ürün için bir kere ödeme yapılmasına karşın profesyonel ağda ya da epilatör kullanımı yapıldığında her seans farklı ücretler ilekarşılaşılabilmektedir. Bu sebep ile de ev ortamında epilatör kullanmak, ekonomik seçenekler arasında bulunduğu için son derece yararlıdır.


Epilatör Kullanmanın Sonuçları 


Epilatör kullanan kişilerin karşılaştığı sonuçlar çoğunlukla benzerdir. Pratik bir kullanım imkanı sağlamasından dolayı vücudun farklı noktalarında rahatlıkla kullanılabilen özellikleri bulunur. Cilt yüzeyine kimyasal madde uygulanmadığı için cildin tahriş olma oranı azalır. 

Aynı zamanda daha pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olunur. Epilatör kullanmanın en önemli sonucu ise epilatörün etki etme süresinin uzun olmasıdır. Ayda bir epilatör kullanmak, kılların daha yavaş uzamasına sebep olabilir. Dolayısıyla daha konforlu ve pratik bir kullanım imkanı yaratılır.


Epilatör Kullanırken Dikkat Edilecekler


Epilatör kullanırken bazı faktörlere dikkat edilmelidir. Tüyler çok kısa olduğunda epilatör kullanılmaması tavsiye edilir. Aynı zamanda tüyler çok uzun olduğunda da epilatör kullanılması çoğunlukla uygun bulunmaz. 


Cildin önceden hazırlanması ve cilt gerginliğinin sağlanması önem taşır. Epilatör kullanırken dikkat edilecek faktörler arasında cildin nemli olması da bulunmaktadır. Özellikle ev ortamında epilatör kullanmak isteyen kişiler, sunduğumuz profesyonel ürünleri tercih ederek istenmeyen tüylerden daha kolay arınabilir.

There are no products to list in this category.