Alphascience Alpha Bright Serum hover image

Alphascience Alpha Bright Serum

Özellikleri Alphascience Alpha Bright serum cilt bakımı alanında olup yüz serumları arasında yer alıyor. C vitamini içerikli olan Alphascience Alpha Bright yüz..

2.050,00TL
Alphascience Phytic TC Serum 30 Ml Antioksidan Serum hover image

Alphascience Phytic TC Serum 30 Ml Antioksidan Serum

Kırışıklık ve ince çizgileri azaltmaya yardımcı Kahverengi leke görünümü ile mücadele   Işıltılı bir cilt   Erken cilt yaşlanma karşıtı ..

1.800,00TL
Avene Cicalfate Repair Spray 100 ml Hassas Ciltler İçin Sprey hover image 86%

Avene Cicalfate Repair Spray 100 ml Hassas Ciltler İçin Sprey

Avene Cicalfate Repair Spray 100 ml Hassas Ciltler İçin Sprey Kaşıntı, tahriş nedeniyle cildin kıvrımlı alanlarında oluşabilen ıslaklık ve yüzeysel sızıntıların kurumasına yardımcı..

160,00TL 1.157,00TL
Avene Cleanance Creme Lavanta 200 ML Yüz Yıkama Kremi hover image 86%

Avene Cleanance Creme Lavanta 200 ML Yüz Yıkama Kremi

Avene Cleanance serisi, Avene markasının yağlı cilt tipleri için geliştirdiği özel temizleyici ürünlerinden oluşmaktadır. Ürünler bu cilt tiplerinin ihtiyaçları göz önüne alınarak ..

160,00TL 1.116,00TL
Avene Dermabsolu Gündüz Kremi 40 ML hover image 28%

Avene Dermabsolu Gündüz Kremi 40 ML

Avene Dermabsolu Gündüz KremiCiltte sarkma, yoğunluk kaybı ve rahatsızlık durumlarında önerilen günlük bakım kremidir.Ciltte ultra rahat bir film bırakarak daha parlak bir görünüm ..

869,00TL 1.210,00TL
Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML hover image -28%

Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML

Avene Termal Su 150 ML - Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin Doğrudan kaynağından alınan Avene termal suyu, yatıştırıcı, tahriş giderici özelliklerini koruyarak el değmeden ambalajlan..

513,00TL 400,00TL
Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML hover image 51%

Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML

Avene Termal Su 150 ML - Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin Doğrudan kaynağından alınan Avene termal suyu, yatıştırıcı, tahriş giderici özelliklerini koruyarak el değmeden ambalajlan..

326,00TL 663,00TL
Avene Eau Termal Su Spreyi 50 ML hover image 62%

Avene Eau Termal Su Spreyi 50 ML

Avene Termal Su 50 ML - Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçinDoğrudan kaynağından alınan Avene termal suyu, yatıştırıcı, tahriş giderici özelliklerini koruyarak el değmeden ambalajlanır..

115,00TL 300,00TL
Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML Temizleme Köpüğü hover image 61%

Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML Temizleme Köpüğü

Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML - Temizleme KöpüğüCiltteki kiri ve makyajı nazikçe temizler.Glutamic asid ile sebum üretimini dengelemeye yardımcı olur.Hafif köpük fo..

411,00TL 1.063,00TL
Avene Physiolift Krem 30 ML Nemlendirici Krem hover image 16%

Avene Physiolift Krem 30 ML Nemlendirici Krem

Avene Physiolift serisi, kırışıklıklıkların giderilmesini, sıkılık kaybının azalmasını amaçlayan ve buna yönelik bakım sağlayan bir seridir.Avene Physiolift Krem 30 ML Gündüz Kremi..

607,00TL 720,00TL
Avene Trixera Nutrition Jel 400 ML Temizleme Jeli

Avene Trixera Nutrition Jel 400 ML Temizleme Jeli

Avene TriXera Nutrition Nutri Fluid Temizleyici Jel 400 MLÇok kuru ciltler için günlük temizlik bakımına yardımcı olur.Sabunsuz formülasyon nazikçe temizler.Yoğun lipid takviyesi i..

420,00TL
Avene Trixera Nutrition Jel 400 ML Temizleme Jeli hover image 76%

Avene Trixera Nutrition Jel 400 ML Temizleme Jeli

Avene TriXera Nutrition Nutri Fluid Temizleyici Jel 400 MLÇok kuru ciltler için günlük temizlik bakımına yardımcı olur.Sabunsuz formülasyon nazikçe temizler.Yoğun lipid takviyesi i..

236,00TL 974,00TL
Avene XeraCalm AD Ultra Rich Cleansing Bar 100 gr Sabun hover image 20%

Avene XeraCalm AD Ultra Rich Cleansing Bar 100 gr Sabun

Avene XeraCalm Ultra Rich Cleansing Bar 100 grKuruluktan kaynaklı rahatsızlık ve hassasiyeti gidermeye destek olur.Sabun içermez.Cildi temizlerken ciltte oluşabilecek kururluğu aza..

232,00TL 290,00TL
Babe  Proteoglycan FF Ampul 2 Lİ 2 ml Anti Aging Etkili Konsantre Bakım hover image 65%

Babe Proteoglycan FF Ampul 2 Lİ 2 ml Anti Aging Etkili Konsantre Bakım

Babe  Proteoglycan FF Ampul 2 Lİ 2 ml Anti Aging Etkili Konsantre Bakım Babe Proteoglycan FF Ampul, anti-aging etkili bir konsantre bakım ürünüdür. Bu ampuller, ciltteki yaşla..

134,50TL 386,69TL
Babe Bicalm Ampul Yatıştırıcı ve Onarıcı Etkili Konsantre Bakım 10 lu 2 ml set hover image 64%

Babe Bicalm Ampul Yatıştırıcı ve Onarıcı Etkili Konsantre Bakım 10 lu 2 ml set

Babe Bicalm Ampul Yatıştırıcı ve Onarıcı Etkili Konsantre Bakım 10 lu 2 ml set Bicalm Ampul Yatıştırıcı ve Onarıcı Etkili Konsantre Bakım 10 lu 2 ml set, cildinizin ihtiyaç duyduğu..

248,00TL 680,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 393 (27 Sayfa)

Cilt Serumu 


Cilt serumu cilt bakımının önemli ürünleri arasında bulunur. Cilt bakım rutininin önemli parçalarından birisi cilt bakım serumlarıdır. Cilt bakım serumları doğru şekilde kullanıldığında cildin hem nemlenmesini sağlarken hem de daha estetik bir görünüm ortaya çıkarır. Daha parlak, canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen kişiler düzenli olarak cilt serumu kullanmalıdır. 

Nemlendirici özelliği sebebiyle her zaman spesifik olarak ihtiyaçların giderilmesine de odaklanır ve böylelikle cilt her zaman daha parlak görünür. Özellikle kurucu problemi yaşayan kişilerin cilt serumu kullanması son derece önemli konular arasındadır. Özel formüller ile hazırlanan cilt serumların her biri cilde farklı şekillerde etki etmektedir. Dolayısıyla probleme ve cilt tipine uygun olarak cilt serumu tercih edilmelidir. 


Cilt Serumu Önemi 


Cilt serumu özellikle cilt üzerinde lekeler ortaya çıktığında en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Yoğun formüllere sahip olması sebebiyle cildin farklı katmanlardan temizlenmesine yardımcı olur. Cilde doğrudan nüfus eden ve aynı zamanda cilt sağlığını sürdürülebilir kılan nadir ürünler arasındadır. Mondy Shop olarak size sunduğumuz cilt serumu seçeneklerinizin her biri özel ürünlerden oluşur ve adresinize güvenle teslim edilir. 


Bu ürünlerimizden yararlandığınız da hem aktif bileşenler ile karşılaşır hem de cilt bakım ürünleriniz arasında kullanmaya devam edebilirsiniz. Cilt bakımı için oluşturacağınız rutinin içerisine cilt serumunu eklemeniz daha parlak, daha canlı ve daha lekesiz bir cilde sahip olmanızı kolaylaştıracaktır. Cilt serumunun önemi cilde daha iyi etki eden ürünlerden biri olması, sonuçlarının sürdürülebilir olması ve cildin ihtiyaçlarını gidermesi gibi özellikler ile ortaya çıkar. 


Cilt Serumu Yararları


Yoğun nemlendirme ihtiyacı ortaya çıktığında en iyi ürünlerden birisi cilt serumlarıdır. Cilt serumu kullanarak birbirinden farklı ve yararlı etkiler ile karşılaşılması son derece mümkündür. Yoğun nemlendirme yapıldığında hem antioksidan etkisi ile karşılaşılır hem de cildin kolajen üretimi arttırılır. Böylelikle cilt daha genç görünür ve aynı zamanda yaşlanma karşıtı çözümler tercih edilir. 

Yaşlanma esnasında ortaya çıkan çizgiler, izler ve kırışıklıklar cilt serumu kullanılarak iyileştirilebilir. Daha sıkı ve bir o kadar da daha esnek ve yumuşak bir cilde sahip olmak adına cilt serumunun kullanılması önem taşır. Cilt serumunun yararları arasında şu faktörler yer alır:

• Cilt serumu ile cildin ihtiyacı olan nem dengesi korunur. 
• Cilt serumu yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir. Böylelikle istenilen genç görünüm elde edilebilir.
• Cilt serumu cildin daha parlak ve bebeksi görünmesini sağlar.
• Cildin tonunu eşitleme noktasında hem aydınlatıcı olarak kullanılabilir hem de cilt yüzeyinde yer alan lekeleri temizler.
• Cilt yüzeyinde akneler var ise aknelerin giderilmesi için akne karşıtı serumlar tercih edilebilir.
• Her sorun ve cilt türü için özel olarak üretilmiş cilt serumları vardır. Bu cilt serumunun yararlarından daha iyi yanıt alınır. 


Cilt Serumu Kullanım Nedenleri

Cilt serumunu kullanılmasının birbirinden farklı sebepleri olabilir. Herkes aynı sebepten dolayı cilt serumu tercih etmemektedir. Bazı kişiler hedefledikleri bakım sürecine girebilmek adına cilt serumu kullanmayı tercih eder. Örneğin cilt yüzeyinde spesifik problemler var ise bu problemlerin giderilmesi için cilt serumu kullanılabilir. Örneğin akne ile mücadele etmek ya da cilt tonunu eşitlemek için cilt serumu sık sık kullanılan ürünler arasında. 

Cilt serumunu kullanım nedenleri arasında ayrıca yüksek konsantrasyonlu aktif bileşenlere sahip olması yer alır. Böylelikle cildin ihtiyaç duyduğu bileşen, vitamin ve mineralleri tek yönlü olarak değil çok yönlü olarak karşılar. Çok yönlü olma özelliği sebebiyle cilt serumu diğer ürünlere göre cilt bakımının daha kolay ve pratik yapılabilmesine yardımcı olur. Cilt serumu kullanım nedenlerinden birisi de bazı krem ve jellere göre vücut tarafından daha kolay emilmesidir. 


Cilt Serumu Markaları


Cilt serumunu ihtiyaç duyan herkes için birbirinden farklı markalara yer vermekteyiz. Ürün ve marka kataloğumuz son derece geniştir ve birbirinden farklı seçenekler sunulur. Farklı formülasyon seçeneklerine sahip cilt serumları undan cilt tipine göre kategorize edilmiş ürünlere kadar çok yönlü hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Dilerseniz. Cilt sorunlarına odaklanarak tercih yapabilir dilerseniz doğrudan markaya göre istediğiniz ürünü alabilirsiniz


Cilt serumu için hangi markayı almanız gerektiğine karar veremiyorsanız Mondy Shop olarak sunduğumuz bu kategoriyi inceleyebilirsiniz. Alphascience Alpha BrightSerum seçeneğinden Avena A cilt serumlarına kadar istediğiniz tüm markalara ulaşabilirsiniz. Dünya çapında güven kazanan ve popüler olan markalara yer veriyor ve cilt ihtiyaçlarınızı gidermeye odaklanıyoruz. 


Cilt Serumu Çeşitleri


Cilt serumunu birbirinden farklı çeşitleri vardır. Her çeşit farklı bileşenlere ve formüllere sahipleri bu sebeple de serumun kullanım yönünden aynı zamanda özelliklerine kadar birbirinden farklı kriterler ile karşılaşılırCilt serumu çeşitleri içerisinde birbirinden farklı ürünlerin olmasının sebebi farklı cilt tiplerine ve sorunlarına uygun ürün hazırlanmasıdır. Mondy Shop olarak ürün çeşitliliğine özen gösteriyor ve çeşitli formlarda hazırlanan cilt serumları da yer veriyoruz. 

Müşterilerimizin memnun olmasını ve her zaman ihtiyaçlarını giderecek en iyi ürünlere bizlerle ulaşmalarını önemsiyoruz. Bu sebeple de cilt serumu çeşitlerimizi birbirinden farklı seçenekler ile birleştiriyor ve geniş bir yelpaze ile sizlere sunuyoruz. Cilt serumu çeşitleri arasında anti-aging serum olduğu kadar akne karşıtı serumlar da bulunuyor. Cildin sorununa ve ihtiyacına göre özel çeşitlerde hazırlanmış birçok cilt serumu üretilmektedir. 


Cilt Serumu Seçimi 


Cilt serumu seçmek isteyen kişiler cilt tipine uygun olarak ürün seçimi yapmalıdır. Yağlı ciltler, kuru ciltler, karma ciltler ya da hassas ciltlerin her biri için birbirinden farklı serum seçenekleri vardır. Herkes kendi cildine uygun ürünü tercih ettiğinde etkisinden daha kolay yararlanır. Bunun yanı sıra cilt tipi için uygun ürün tercihinin ardından seçilen ürünün cilt sorunu ile de eşleşmesi gerekir. 

Örneğin kuru cilt problemi varsa nemlendirici özelliği olan cilt serumları kullanılmalıdır. Aktif bileşenlere sahip olan cilt serumları cilt üzerinde önemli etkiye sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmeleri sebebiyle hem güvenilir markalar ile çalışıyor hem de size en iyi seçimi yapabilme garantisini veriyoruz. Cilt serumu seçimi esnasında cilt sorunlarına ve ihtiyaçlarına odaklanarak seçim yapıldığında daha sürdürülebilir sonuçlar alınır. 


Cilt Serumu Fiyatları


Mondy Shop olarak satışa çıkardığımız cilt serumların fiyatlarını özel olarak belirliyoruz. Cilt serumu fiyatları ne kadar diye merak eden kişilere her zaman birbirinden farklı seçenekler sunmaktayız. Bütün müşterilerimiz kendi bütçelerine göre hareket edebilir ve istedikleri bütün ürünleri esnek ödeme imkanı ile alabilir. Farklı ödeme seçeneklerimiz bulunuyor ve güvenli alışveriş yapılabilmesini sağlıyoruz. 

Müşterilerimizin gerçekleştirdikleri alışverişten memnun olmalarını son derece önemsemekteyiz. Bu sebeple de her zaman cilde uygun ürünler sunuyor ve cilt serumu yelpazesini geniş tutuyoruz. Daha ışıltılı ve sağlıklı bir cilt elde etmek isteyen kişiler uygun fiyatlar ile sunduğumuz cilt serumuseçeneklerini değerlendirebilir.