Babe Facıal Sunscreen Super Fluıd Color Spf 50 50 ML Renkli Güneş Koruyucu Krem hover image -2%

Babe Facıal Sunscreen Super Fluıd Color Spf 50 50 ML Renkli Güneş Koruyucu Krem

Babe Facıal Sunscreen Super Fluıd Color Spf 50 50 ML Renkli Güneş Koruyucu KremBabe Facial Sunscreen Super Fluid Color SPF 50, günlük güneş koruması için mükemmel bir seçenektir. B..

305,00TL 300,00TL
Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek Şampuanı hover image 85%

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek Şampuanı

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek ŞampuanıBioderma Node DS Krem Şampuan, kepek sorunu yaşayanlara özel olarak formüle edilmiş etkili bir şampuandır. Kepekli saç derisini t..

308,00TL 1.990,00TL
Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek Şampuanı

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek Şampuanı

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ML Kepek ŞampuanıBioderma Node DS Krem Şampuan, kepek sorunu yaşayanlara özel olarak formüle edilmiş etkili bir şampuandır. Kepekli saç derisini t..

999,00TL
Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ML Tüm Saç Tipleri İçin Şampuan

Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ML Tüm Saç Tipleri İçin Şampuan

Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ML Tüm Saç Tipleri İçin ŞampuanBioderma Node Fluid Şampuan, tüm saç tipleri için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Saçlarınızı temizlerken ay..

270,00TL
Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ML Tüm Saç Tipleri İçin Şampuan hover image 87%

Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ML Tüm Saç Tipleri İçin Şampuan

Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ML Tüm Saç Tipleri İçin ŞampuanBioderma Node Fluid Şampuan, tüm saç tipleri için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Saçlarınızı temizlerken ay..

203,00TL 1.621,00TL
Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Çok Açık Sarı No 9 hover image 74%

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Çok Açık Sarı No 9

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Çok Açık Sarı No 91 tek kullanımlık 50 ml boyama kremi tüp.1 tek kullanımlık, 75 ml renk ortaya çıkarıcı şişe.1 tek kullanımlık, 20 ml'lik shine on..

215,11TL 822,85TL
Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Koyu Kahve No 3 hover image 74%

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Koyu Kahve No 3

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Koyu Kahve No 31 tek kullanımlık 50 ml boyama kremi tüp.1 tek kullanımlık, 75 ml renk ortaya çıkarıcı şişe.1 tek kullanımlık, 20 ml'lik shine on nu..

215,11TL 822,85TL
Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 7 hover image 74%

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 7

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 71 tek kullanımlık 50 ml boyama kremi tüp.1 tek kullanımlık, 75 ml renk ortaya çıkarıcı şişe.1 tek kullanımlık, 20 ml'lik shine on nutrş'ha..

215,11TL 822,85TL
Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 7 hover image 74%

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 7

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 71 tek kullanımlık 50 ml boyama kremi tüp.1 tek kullanımlık, 75 ml renk ortaya çıkarıcı şişe.1 tek kullanımlık, 20 ml'lik shine on nutrş'ha..

215,00TL 823,00TL
Bioxcin 300 Ml Siyah Sarımsak Şampuanı hover image 68%

Bioxcin 300 Ml Siyah Sarımsak Şampuanı

Bioxcin Siyah Sarımsak ŞampuanıKökleri zayıflamış güçsüz saçlar için siyah sarımsak şampuanıdır.İçerğindeki siyah sarımsak ekstresi,saç dökülme karşıtı bakım sağlar.Yıpranmış saçla..

58,96TL 182,44TL
Cake Beauty Desserted Island Nemlendirici Vücut Kremi 200 ML hover image 87%

Cake Beauty Desserted Island Nemlendirici Vücut Kremi 200 ML

 Tropikal Bir Kaçış: Cake Beauty Desserted Island Nemlendirici Vücut KremiCildimiz, en çok bakıma ihtiyaç duyduğumuz organımızdır ve tüm gün boyunca çeşitli dış etkenlere maru..

116,00TL 888,96TL
Crest 3D White Charcoal Diş Macunu 116 Gr hover image 85%

Crest 3D White Charcoal Diş Macunu 116 Gr

Crest 3D White Charcoal Diş Macunu 116 GrCrest 3D White Whitening Therapy Charcoal 116 gr Crest 3D Beyaz Beyazlatıcı Terapi Kömür Derin Temiz Florür Diş Macunu, Canlandırıcı Nane, ..

231,79TL 1.569,56TL
Crest Cavity Protection Regular Paste Diş Macunu 232 Gr hover image 45%

Crest Cavity Protection Regular Paste Diş Macunu 232 Gr

Crest Cavity Protection Regular Paste Diş Macunu 232GR Boyut: 232GR. Crest Cavity Protection Diş Macunu dişlerinizde zayıf noktaları güçlendirerek diş çürüklerini önlemeye yardımcı..

152,00TL 274,50TL
Crest Pro-Health Pro-Active Defence Tam Koruma Gargara 1lt hover image 73%

Crest Pro-Health Pro-Active Defence Tam Koruma Gargara 1lt

Crest Pro Health Aktif Savunma Florür Kalkanları Ağız Yıkama Gargara (33.8oz .) 1lt    FAYDALARI ,   Crest Pro-Health Pro-Aktif Savunma Tüm Ağız Koruma Gargarası plak asidine, çürü..

201,00TL 742,90TL
Curaprox Perioplus Focus Perio Gel 10 ml 90%

Curaprox Perioplus Focus Perio Gel 10 ml

Klorheksidin konsantrasyonu: %0.5. Ayrıca Hyaluronik Asit içerir. Perio Plus + Focus, nokta atışı doğruluğu ile kolayca uygulanabilen bir jeldir. Dişlere, diş etlerine ve ağız muko..

91,92TL 908,22TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 1082 (73 Sayfa)

Genel Bakım

Genel bakım kategorisinde yer alan her bir ürünümüz en iyi standartlara sahiptir. Genel bakım kategorisi için hazırladığımız bir gün daha sağlıklı olunmasına yardımcı olur. Genel bakım ürünlerinin her biri kişisel bakımın yapılmasını sağlarken, bir yandan da her insanın kendi tarzına ve cilt yapısına uygun ürün seçmesine destek alıyoruz. Tüm ürünlerimiz, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak kapasiteye sahiptir.

Düzenli olarak bakım yapan ve bakım rutini oluşturan kişiler için en uygun ürünlere yer vermeye özen gösteriyoruz. Sadece fiziksel değil, zihinsel sağlığın sağlanabilmesi adına da en güzel ürünleri öneriyoruz.  Cilt bakımından saç bakımına kadar birbirinden farklı alanlarda kullanılabilecek özel hijyen ürünlerine sahibiz kullandığımız ve önerdiğimiz her bir ürün geniş yelpazeye sahip. Birbirinden farklı alanlarda kullanmak üzere en iyi ürünlere yer veriyoruz.

Genel Bakım Önerileri

Genel bakım için birbirinden farklı önerilerimiz bulunuyor. Uzmanlar tarafından tavsiye edilen her ürüne yer veriyor ve her zaman cilt bakım rutininizi uygun seçenekler sunuyoruz. Cilt bakım ürünleri yerine günlük temizlik için de farklı ürünlere ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılarken sağlıklı seçenekleri barındırıyor ve her bir seçeneğin her zaman size uygun olmasını sağlıyoruz. Kendi cilt yapınıza ve sağlık durumunuza uygun olarak seçebileceğiniz önerilerimiz bulunuyor.

Cilt bakımının çok yönlü olmasını nur sürüldü. Bu yüzden de genel bakım kategorisi altında birbirinden farklı kategorilere yer veriyoruz. El ve ayak bakımından duş jeline kadar birbirinden farklı ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri hem günlük rutininizde kullanabileceğiniz ürünler arasındadır hem de dilediğiniz zaman tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Vücut bakım ürünlerinden vücut losyonlarına kadar birçok farklı seçeneğe Mondy Shop güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Genel Bakım Markaları

Günlük bakım rutininizde herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanabileceğiniz ürünlerimiz bulunuyor. Günlük bakım rutininizi desteklemek adına sağladığımız her bir ürün özel markalardan oluşmakta. Belirlediğimiz markalar saç, el, ayak, cilt, vücut ve genel sağlık için önemli içeriklerine sahip. Kişisel bakımınıza önemsiyor ve bunun için güvenilir markaları kullanmaya özen gösteriyorsanız, size özel hazırladığımız ürün yelpazemizi tercih edebilirsiniz. Farklı cilt tipleri için uyumlu olan ürünlerimizin her biri aynı zamanda hassasiyetler için de son derece uygundur.

Genel bakım markaları cilt bakımından saç bakımına kadar birçok farklı noktada kullanılabilen özel seçeneklere yer bulmuştu. Geniş ürün yelpazesiyle çalışmalarımıza devam ederken, her zaman güvenilir markalar ile iş birliği yapmaya özen gösteriyoruz. Organik içeriklere sahip ve doğal bileşenlerden oluşan genel bakım markaları ile çalışıyor ve dünya çapında bilinen markaları tercih ediyoruz. Dolayısıyla genel bakım markalarından herhangi birine ihtiyaç duyduğumuzda güvenilir şekilde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Genel Bakım için Kullanılan Ürünler

Her insanın genel bakım rutini için oluşturduğu düzen ve kullandığı ürünler farklıdır. Genel bakım için kullanılan ürünlerin çok yönlü olmasını sağlıyor ve günlük bakım ürünlerinizin temelini oluştururken size en iyi seçenekleri sunuyoruz. Yaşam tarzınızın vazgeçilmez parçalarından birine dönüşmesini istediğiniz her bir ürün için güvenilir şeklinde sunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz. Cildiniz ve genel sağlığınız için gerekli olan her bir ürüne yer veriyor ve tüm ürünlerin size her zaman en iyi sonucu vermesini sağlıyoruz.

Bakım yağlarının yanı sıra anti-aging ürünler ile de rutininizin güvenilir olmasına destek oluyoruz. Saç bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz özel duş jeli ve şampuan seçeneklerinden saç maskelerine kadar birçok farklı seçeneğimiz bulunuyor. Her bir seçeneğin bizden özenle yararlanırken, genel bakım için en iyi rutin oluşturmanızı sağlıyoruz. Vücut losyonlarınızı dilerseniz kendi hassasiyetlerine göre tercih edebilir. Dilerseniz içeriklerini inceledikten sonra satın alabilirsiniz.

Genel Bakım Çeşitleri

Cilt ve genel sağlığı için bakım yapmak isteyen kişilere en iyi yöntemleri sunmaktayız. Cilt bakımı ve saç bakımı gibi birbirinden farklı yöntemler ve alanlar içinin ürünler kullanabilirsiniz. Farklı çeşitlere yer verdiğimiz kategorilerimiz çok farklı ürünlere ev sahipliği yapar. Genel bakım çeşitleri denildiği zaman akla gelen birçok kişisel bakım alanı vardır. Genel bakım içerisinde vücudun birçok noktasına yer veren geniş bir konudur.

Genel bakımın içerisinde cilt bakımı, cilt temizleyicileri, bakım yağları, duş jelleri ve duş kremleri gibi birçok seçenek yer alır. Saçınızdan ayak sağlığınıza kadar birçok konunun yer aldığı bu kategorimiz içerisinde kapsamlı ürünler yer alır. Bütüncül sağlığınızı düşünerek hareket ediyor ve en iyi ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Genel bakım için tercih ettiğiniz ya da arayıp bulamadığınız her bir ürüne Mondy Shop güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

Bakım Yağları Çeşitleri

Cilt bakımı denildiği zaman altına ilk gelen ürünlerden birisi bakım yağlardır. Bakım yağları doğru şekilde kullanıldığında cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. Bakım yağları sadece cilt için değil aynı zamanda saç için de tercih edilebilir. Cildin nemlenmesini sağlamasının yanı sıra cildin daha parlak görünmesine yardımcı olur. Dolayısıyla birbirinden farklı yararları vardır.

Cildinin daha parlak görünmesini isteyen kişiler için özenle hazırladığımız bakım yağlarını farklı seçeneklerden oluşur argan yağı, jojoba yağı ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Doğal bileşenlere sahip yağların yanı sıra cilt tipine uygun olarak belirlenen özel kremler de vardır. Örneğin çok kuru ciltler için krem ve yağ seçeneklerimiz de bulunur. Her cildin ihtiyacı farklıdır ve bu sebep ile de her zaman en iyisini sunmaya özen gösteririz.

Genel Bakım için Duş Jeli ve Kremleri

Genel bakım tavsiyeleri arasında her zaman saç faktörü de yer alır. Saçların daha sağlıklı olması ve parlak görünmesi adına kullanılan ürünlere dikkat edilmelidir. Hacim kaybına uğramamak ve saçların daha canlı görünmesini sağlamak için birçok farklı ürüne yer veriyoruz. Her bir ürünümüz birbirinden farklı içeriklere sahip bu içeriklerden yararlanırken bir yandan da saç kırılması, saç dökülmesi ve kepek gibi sorunların önlenmesine destek olmaktayız.

El ve Ayak Bakımı Ürünleri

Zaman içerisinde el ve ayaklarda farklı problemler meydana gelebilir. Vücudun belki de en çok kullanılan yerleri arasında el ve ayaklar vardır. Ayaklar gün boyu strese maruz kalır ve bu yüzden stresten arındırılması gerekir. Eller ise vücudun en çok kullanılan bölgelerinden biridir. Dolayısı ile ellerin ve ayakların bakımı önemsenmeli ve cildin nem dengesinin korunması sağlanmalıdır. El ve ayak bakımı kategorimizde tüm sorunlara ve cilt tiplerine uygun ürünler yer alıyor. El ve ayak bakımı için gereken losyonlar, nemlendiriciler ve daha fazlasına uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Hijyenik Ped Markaları

Kadınlar için son derece önemli olan hijyenik ped her zaman en iyi bileşenlere sahip olmalıdır. Koku yapmayan kaşıntıya sebep olmayan ve kolay kullanılabilen hijyenik ped seçeneklerimiz bulunuyor. Her bir markaya yer veriyor ve güvenilir seçenekleri sizlere sunuyoruz. Her kadının ihtiyacını anlıyor ve hassasiyetlere uygun olarak üretilen her bir hijyenik ped markasına yer veriyoruz.

Genel bakımın önemli bileşenlerinden biri olan hijyenik ped, son derece kaliteli olmak zorunda. Hastalıklara ve enfeksiyon oluşumuna karşı kadınları korumalı ve vajinal yapının genel hassasiyetini bozmamalıdır. Bu sebep ile dünya markaları ile çalışarak genel bakım rutinlerinin daha iyi olmasına odaklanıyoruz.