Beaver Marula Oil Saç Bakım Yağı 100 ML Besleyici Bakım Yağı hover image 57%

Beaver Marula Oil Saç Bakım Yağı 100 ML Besleyici Bakım Yağı

Beaver Marula Oil Saç Bakım Yağı 100 ML Besleyici Bakım YağıBeaver Marula Oil Saç Bakım Yağı 100 ML, saçlarınızı beslemek ve onarmak için harika bir seçenektir. Bu ürün, saçların ..

133,00TL 309,90TL
Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Çok Açık Sarı No 9 hover image 74%

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Çok Açık Sarı No 9

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Çok Açık Sarı No 91 tek kullanımlık 50 ml boyama kremi tüp.1 tek kullanımlık, 75 ml renk ortaya çıkarıcı şişe.1 tek kullanımlık, 20 ml'lik shine on..

215,11TL 822,85TL
Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Koyu Kahve No 3 hover image 74%

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Koyu Kahve No 3

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Koyu Kahve No 31 tek kullanımlık 50 ml boyama kremi tüp.1 tek kullanımlık, 75 ml renk ortaya çıkarıcı şişe.1 tek kullanımlık, 20 ml'lik shine on nu..

215,11TL 822,85TL
Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 7 hover image 74%

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 7

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 71 tek kullanımlık 50 ml boyama kremi tüp.1 tek kullanımlık, 75 ml renk ortaya çıkarıcı şişe.1 tek kullanımlık, 20 ml'lik shine on nutrş'ha..

215,11TL 822,85TL
Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 7 hover image 74%

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 7

Bionike Shine On Saç Boyama Kiti Sarı No 71 tek kullanımlık 50 ml boyama kremi tüp.1 tek kullanımlık, 75 ml renk ortaya çıkarıcı şişe.1 tek kullanımlık, 20 ml'lik shine on nutrş'ha..

215,00TL 823,00TL
Hair Forte Erkek Sprey  Procapil 60 ML Dökülme Karşıtı Sprey hover image 60%

Hair Forte Erkek Sprey Procapil 60 ML Dökülme Karşıtı Sprey

Hair Forte Erkek Sprey %3 Procapil 60 ML Erkekler İçin Saç Dökülme Karşıtı Spreyİçindekiler:Procapil % 3Biotin % 0.5PanaxGingsengExtract % 3Pyridoxine HCL % 0.5AngelicaPolymor..

271,68TL 673,68TL
Kerastase Genesis Homme Şekillendirici Wax 75ML hover image 26%

Kerastase Genesis Homme Şekillendirici Wax 75ML

Kerastase Genesis Homme Şekillendirici Wax, saç bakımı için üretilmiş yüksek kaliteli bir üründür. Bu özel şekillendirici wax, erkeklerin saçlarına şekil vermek ve istedikleri tar..

813,43TL 1.100,00TL
Loreal Magıc Retouch  Tr ro 2 Koyu Kahve hover image 59%

Loreal Magıc Retouch Tr ro 2 Koyu Kahve

Loreal Magıc Retouch  Tr ro 2 Koyu Kahve L'Oreal Magic Retouch TR/RO 2 K.Kahve, saçların anında köklerindeki beyazları kapatmak için özel olarak tasarlanmış bir üründür. ..

185,15TL 448,57TL
Loreal Magıc Retouch AE75  9 3 Beyaz Kapatıcı Sprey Açık Sarı hover image 59%

Loreal Magıc Retouch AE75 9 3 Beyaz Kapatıcı Sprey Açık Sarı

Loreal Magıc Retouch AE75  9 3 Beyaz Kapatıcı Sprey Açık SarıL'oreal Magic Retouch AE75 9.3 Beyaz Kapatıcı Sprey Açık Sarı, saçınızda beyaz veya gri kökleri kapatmak için kull..

185,15TL 448,57TL
Loreal Magıc Retouch Ro 4 Beyaz Saçlar İçin Kapatıcı Sprey Kumral hover image 59%

Loreal Magıc Retouch Ro 4 Beyaz Saçlar İçin Kapatıcı Sprey Kumral

Loreal Magıc Retouch Ro 4 Beyaz Saçlar İçin Kapatıcı Sprey KumralLoreal Magıc Retouch Ro 4 Beyaz Saçlar İçin Kapatıcı Sprey Kumral saçınızda beyaz veya gri kökleri kapatmak için ku..

185,15TL 448,57TL
Loreal Paris Magic Retouch Beyaz Dipleri Kapatıcı Sprey hover image 59%

Loreal Paris Magic Retouch Beyaz Dipleri Kapatıcı Sprey

L'oreal Paris Magic Retouch, beyaz dipleri kapatmak için özel olarak tasarlanmış bir spreydir. Bu ürün, anında sonuç veren ve geçici bir çözüm sağlayan bir saç bakım ürünüdür. &nb..

222,18TL 538,29TL
Marc Anthony Apple Miracle Restoring Conditioner 250 ml Dökülme Karşıtı Saç Kremi hover image 95%

Marc Anthony Apple Miracle Restoring Conditioner 250 ml Dökülme Karşıtı Saç Kremi

Dökülme Karşıtı Saç KremiElma kökü ve üzüm çekirdeği yağı saç dökülmesine karşı bakım sağlar.Biotin ile zenginleştirilmiş etkili içeriği ile saçların daha güçlü ve daha kalın olmas..

61,00TL 1.111,00TL
Marc Anthony Coconut Oil Shea Butter Volume Hair Spray 300 ML Şekillendirici Sprey hover image 95%

Marc Anthony Coconut Oil Shea Butter Volume Hair Spray 300 ML Şekillendirici Sprey

Şekillendirici Saç SpreyiHindistan cevizi yağı,Shea butter ve biotin ile zenginleştirilmiş sprey ekstra tutuculuk ve volümü bir arada sunar.Su bazlı değild..

65,92TL 1.204,05TL
Marc Anthony Dream Big Volume Conditioner 250 ML Dolgunlaştırıcı Saç Kremi hover image 95%

Marc Anthony Dream Big Volume Conditioner 250 ML Dolgunlaştırıcı Saç Kremi

Marc Anthony Dream Big Volume Conditioner 250 ML Hafif mikrofiber ile geliştirilmiş, hacim veren özel formüle sahiptir. Saçları nemlendirici etkisiyle yumuşaklı..

60,83TL 1.111,08TL
Marc Anthony Frizz Keratin Smoothing Blow Dry Cream 140 ML Keratin Saç Bakım Kremi hover image 95%

Marc Anthony Frizz Keratin Smoothing Blow Dry Cream 140 ML Keratin Saç Bakım Kremi

Fön Öncesi Bakım KremiDalgalı ve düz saçlar için uygundurElektriklenen saçlar için düzleştirici etkili fön öncesi bakım kremidir.İçeriğinde bulunan keratin ..

65,92TL 1.204,05TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 141 (10 Sayfa)

Saç Şekillendirici 

Saç şekillendirici ürünlerimiz ile saçlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Kişisel bakım denildiğinde en modern hali saç şekillendirici tercih etmek herhangi bir profesyonel ortama gitmeden ya da hizmet almadan artık kolaylıkla saçlarımıza şekil verebiliyoruz ve bunun için de en güzel ürünleri tercih ediyoruz. Her saç için üretilen birbirinden farklı saç şekillendiriciler var. Saç şekillendiriciler doğru kullanıldığı zaman muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Tarzınızı bir üst seviyeye taşımak ve her zaman kendinizi saçlarınız ile ifade etmek istiyorsanız Mondy Shop olarak sunduğumuz saç şekillendiricileri inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı markalar ile çalışıyor ve müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Müşterilerimiz için en iyi seviyedeki saç şekillendirici ürünlere yer vermekteyiz. Geniş bir kategorimiz bulunuyor ve ürün yelpazemiz ise son derece esnek seçeneklerden oluşuyor.

Saç Şekillendirici Çeşitleri 

Saç şekillendiriciler birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. İçerisinde spreylerden jellere kadar birbirinden farklı ürünler yer alır. Her ürün farklı şekillerde kullanılmaktadır. Kullanıcıların saç tiplerine ve vermek istedikleri şekle göre de ürünün kullanım yöntemi değişebilmektedir. Burada önemli olan unsur amaç için en uygun ürünü almaktır. Saç tipine ya da saçın yapısına göre kullanılacak olan saç şekillendirici değişebilir. 

Bu noktada kullanıcılarımız kendi saç türlerine uygun olarak özellikleri değiştirilmiş olan saç şekillendiriciler kullanabilir.Güçlü tutuş sağlayan saç jölelerinden spreylere kadar birbirinden farklı ürünlerimiz bulunuyor. Her bir ürünümüz özenle hazırlanmakta ve sizlere sunulmakta değerli markalar ile çalışıyor ve saç şekillendirici çeşitliliğimizi son derece geniş bir yelpazeye yayıyoruz.

Saç Şekillendirici Markaları

Saç şekillendirici için tercih ettiğimiz birbirinden farklı markalar mevcut. Her markamız amaca uygun olarak farklı ürünler hazırlayabiliyor. Bu noktada özellikle en iyi markalarıyla çalışıyor ve size güvenilir hizmet veriyoruz. Kategorimizde her zaman etkili markalar bulunmakta. Böylelikle saçlarınızın ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde gidebiliyorsunuz. 

Uzmanlarımız tarafından belirlenen her bir marka ve ürün aracılığı ile özgürce kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Saç şekillendirici kullanmayı önemsiyorsanız ihtiyaçlarınızı gideceğiniz en iyi ürünler artık Mondy Shop'ta. Farklı markalara ulaşabilir ve global markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. Dünya çapında bulunan markalara yer veriyor ve saç şekillendirici ihtiyaçlarınızı en iyi markalar ve ürünler ile gideriyoruz. En iyi saç şekillendirici markaları arasında şunlar yer alıyor: 

• Loreal 
• Marc Anthony 
• Marlies Möller
• Maui  
• Osis
• Selyum

Saç Şekillendirici Kalitesi

Ürün yelpazemizde yer verdiğimiz her bir saç şekillendirici son derece kalitelidir. Kaliteli saç şekillendirici markaları ile çalışıyor ve istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilmenizi önemsiyoruz. Her bir marka tarafından üretilen saç şekillendiricinin türü değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin bazı markalar sadece saç spreyi üretirken bazı markalar tüm saç şekillendirici ürünlere yer veriyor. Bu noktada çeşitliliği önemsiyoruz. Bu yüzden de her bir ürünümüz ve markamız son derece farklı formüllerden oluşuyor. 

Dilediğiniz saç şekillendirici ürünler kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve istediğiniz zaman kolaylıkla satın alabileceğiniz bir mesafede. Saç spreylerinden saç köpüklerine kadar birbirinden özel ürünlerimiz bulunuyor. Mondy Shop olarak müşterilerimize en iyi ürünü sunmayı önemsemekteyiz. Bu sebep ile de her zaman en iyi olana yer veriyor ve ihtiyaçlarınızı gidermeye odaklanıyoruz.

Saç Şekillendirici Yararları

Saç şekillendirici kullanmanın birbirinden farklı yararları vardır. Özellikle istenilen görüntüyü oluşturabilmesi sebebiyle zorlu saçlara sahip olan kişiler saç şekillendirici kullanmayı tercih eder. Daha nemli, daha parlak ve canlı bir görünüm sunması sebebiyle saç şekillendirici kullanmak istenilen sonuca ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Saç şekillendirici kullanıldığında hem saçların bakımı devam ettirilirken hem de istenilen sonuca ulaşılır. Örneğin ısı koruyucular ile saçlar her zaman daha kaliteli bir şekilde şekillendirilmektedir. 

Saç kremleri ile saçların güçlü olması sağlanırken, saç kökleriyle saçın belirginleşmesi sağlanabilir. Dolayısı ile firma olarak size sunduğumuz ürünlerin hem çeşitli olmasına hem de yararlı olmasına odaklanıyoruz. Farklı ürünlere kolayca ulaşabilmeniz için altyapımızı güçlendirdik. Pratik bir şekilde istediğiniz ürüne ulaşabilir ve haftanın her günü alışveriş yapabilirsiniz. Saç şekillendiricinin yararlarıarasındaki en önemli faktör özgürce stilinizi yaratabilmenizdir.

Saç Şekilleri Kullanımı 

Saç şekillendirmek için tercih edilen ürüne bağlı olarak ürünlerin kullanımı değişiklik göstermektedir. Eğer saç köpüğü kullanıyorsanız kullanacağınız yöntem çok daha farklı olacaktır. Ancak saç bakım kremi tercih ediyorsanız o halde saçınızı şekillendirirken bakım kremini daha farklı kullanmanız gerekebilir. Dolayısıyla yöntemler her zaman değişmektedir. Her bir ürünümüz sadece bilgilendirmek ve en iyi şekli vermekle kalmaz aynı zamanda nasıl kullanılacakları hakkında da ipuçları verir.

Saç şekillendirici kullanımının nasıl olduğunu merak eden kişiler saçlarını nasıl şekillendirmek istiyorlar ise öncelikle bunu belirlemelidir. Saçın özelliklerinden saçın durumuna kadar birbirinden farklı faktörler göz önünde bulundurularak saç şekillendirici kullanımı yapılmalıdır. Bu unsurlar göz önünde bulundurularak istenilen şekilde ürün kullanılabilir ve istenilen şekil verilebilir.

Saç Şekillendirici Yağlar 

Saç şekillendirici yağlar özellikle daha nemli ve parlak bir görünüm oluşmasını sağlar. Saçlar için birbirinden farklı ürünler hazırlanır. Bu ürünler arasında özellikle yağlar saçları beslediği için en sık tercih edilen seçeneklerden birkaçıdır. Saç şekillendirmek için kullanılan yağlar birbirinden özel formüllere sahiptir. Hem içerisinde doğal bileşenlerin yer alması hem de vitamin ve mineral ihtiyacını gidermesi sebebiyle yağlar herkes tarafından tercih edilir.

Saç şekillendirmek için yağ kullanımı aynı zamanda saçın daha sağlıklı görünmesine de zemin hazırlamaktadır. Doğru miktarda kullanılan şekillendirici yağlar ile saç her zaman daha iyi ve parlak bir görünüm kazanacaktır. Saç şekillendirici yağ tercihi yaparken özellikle saçın neye ihtiyacı olduğu bilinerek hareket edilmelidir. Örneğin içerisinde keratin yer alan saç şekillendirici yağ ile hem saçlar beslenir hem de şekil verilir. 

Saç Şekillendirici Wax

Özellikle zorlu saçlar ile karşılaşıldığını, en çok kullanılan ürün wax çeşitleridir. Kadınlardan çok erkekler tarafından sık tercih edilen saç şekillendirici wax ürünleri, güçlü bir yapıya sahiptir. Kısa saça sahip olan kişiler için vazgeçilmez şekillendiriciler arasında bulunan vaks ürünleri saçınızın korunmasını sağlar. Daha korunmalı ve daha güçlü bir görünüm elde etmek istiyorsanız o halde kullanmanız gereken ürünü saç şekillendirici vaks ürünleridir.

Wax kullanarak saçınıza daha sert, güçlü ve hacimli bir görüntü verebilirsiniz. Saçın iyi ve canlı görünmesini sağladığı için sık tercih edilen tüm wax’lar firmamızda bulunuyor. Mondy Shop olarak en iyi wax markalarına yer veriyor ve istenilen sonuca hemen ulaşılmasını sağlıyoruz. İstediğiniz görüntüyü yakalamak için evinizde profesyonel bir alan yaratabilir ve wax ile saçınıza şekil verebilirsiniz. 

Saç Şekillendirici Fiyatları

Saç şekillendiriciler in her biri farklı fiyatlara sahiptirÜrünlerin markaları, kaliteleri, formülleri ve kullanım yerleri değişiklik gösterebilmektedir. Saç türlerine ve saç tiplerine göre özel olarak formüle edilen farklı saç şekillendirici seçenekleri vardır. Dolayısıyla her biri için tek bir fiyattan bahsetmek doğru olmayacaktır. 

Bizler firma olarak elde ettiğimiz tüm deneyim ile her zaman en iyi ve şeffaf hizmeti vermeye odaklanıyoruz. Bu sebeple de bütün müşterilerimize her zaman uygun ve indirimli fiyatlar ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Saç şekillendiricialmak istediğiniz zaman tüm markalara en iyi fiyatlar ileulaşmanızı sağlamaktayız.