Aptamil 2 Devam Sütü 800 Gr hover image 35%

Aptamil 2 Devam Sütü 800 Gr

Aptamil 2 Devam Sütü 800 Gr  Ürün Açıklaması Kullanım ÖnerileriHer 30 ml su için 1 ölçek Aptamil 2 kullanmalısınız. Sulandırma: 3 ölçek Aptamil 2 (14,6 g toz) + 90 ml su = 10..

545,90TL 843,90TL
Aptamil 3 Devam Sütü  800 Gram hover image 64%

Aptamil 3 Devam Sütü 800 Gram

Aptamil 3 Devam Sütü 800 Gram  Probiyotik Devam Sütü Aptamil 3 Devam Sütü: Bebeğinizin Sağlıklı Gelişimine DestekAptamil 3 Devam Sütü, bebeklerin büyüme ve gelişim dönem..

376,25TL 1.033,72TL
Aptamil 4 800 Gr Devam Sütü hover image 28%

Aptamil 4 800 Gr Devam Sütü

Aptamil 4 800 Gr Devam Sütü Ürün Açıklaması Kullanım ÖnerileriHer 30 ml su için 1 ölçek Aptamil 2 kullanmalısınız. Sulandırma: 3 ölçek Aptamil 2 (14,6 g toz) + 90 ml su = 100 ml i..

632,90TL 876,03TL
Aptamil 4 Çocuk Devam Sütü 800 Gr  350 Gr hover image 66%

Aptamil 4 Çocuk Devam Sütü 800 Gr 350 Gr

Kullanım ÖnerileriHer 30 ml su için 1 ölçek Aptamil Çocuk 4 kullanmalısınız. Sulandırma: 3 ölçeklenebilir Aptamil Çocuk 4 (14,2 g toz) + 90 ml su = 100 ml iç devam devam etmek..

401,00TL 1.187,00TL
Aptamil 5  Devam Sütü 350 Gram hover image 55%

Aptamil 5 Devam Sütü 350 Gram

Aptamil 5 Devam Sütü, bebeğinizin büyüme ve gelişim döneminde ihtiyaç duyduğu besinleri karşılayan bir devam sütüdür. Özellikle 1-3 yaş arası çocuklar için özel olarak formüle edil..

243,00TL 538,00TL
Babe Bebek ve Çocuk İçin 100 ml Nemlendirici Vücut Losyonu hover image 74%

Babe Bebek ve Çocuk İçin 100 ml Nemlendirici Vücut Losyonu

Babe Bebek ve Çocuk İçin 100 ml Nemlendirici Vücut LosyonuBabe Bebek ve Çocuk İçin 100 ml Nemlendirici Vücut Losyonu, hassas bebek ve çocuk cildinin ihtiyaçlarını karşılamak için ö..

105,19TL 405,95TL
Babe Bebek ve Çocuk İçin 100 ml Nemlendirici Vücut Losyonu hover image 70%

Babe Bebek ve Çocuk İçin 100 ml Nemlendirici Vücut Losyonu

Babe Bebek ve Çocuk İçin 100 ml Nemlendirici Vücut LosyonuBabe Bebek ve Çocuk İçin 100 ml Nemlendirici Vücut Losyonu, hassas bebek ve çocuk cildinin ihtiyaçlarını karşılamak için ö..

121,00TL 406,00TL
Babe Pediatric Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 100 ml hover image 62%

Babe Pediatric Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 100 ml

Babe Pediatric Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı  Hassas Ciltlere Özel Bakım Babe Pediatric Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı, hassas ciltleri koruyan ve nemlen..

143,51TL 376,54TL
Babe Pediatrik Su Bazlı 100 ML Pişik Kremi hover image 75%

Babe Pediatrik Su Bazlı 100 ML Pişik Kremi

Babe Nappy Rash Cream 100ml Pediatrik Pişik Kremi Tüm bebek ve çocuklar kullanabilir. Bebek ve çocuk cildi için koruyucu bariyer kremdir.  Emici ve koruyucu bir bariyer oluşturarak..

121,79TL 490,25TL
Beaver The Perfect Oil Romantic 50 ML hover image 11%

Beaver The Perfect Oil Romantic 50 ML

Saç Bakım Yağı Lavanta Yağı Içerir Saçları Besler Ve Anında Parlaklık Sağlar Elastikiyetin Korunmasını Sağlar..

731,77TL 817,97TL
Bebak 6 Adet 70 Gr Yoğun Acı Badem Kremi Organizer Box Set Set 75%

Bebak 6 Adet 70 Gr Yoğun Acı Badem Kremi Organizer Box Set Set

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 set indirimli olarak gönderilir. Spesifikasyonlar : Bebak 70 Gr Yoğun AcıBadem Kremi + Makyaj, Gözlük, Çanta İçi Organizer, Diş fırçalık vb amaçlara uy..

1.128,00TL 4.496,00TL
Bebak 6 Adet 70 Gr Yoğun Acı Badem Kremi Organizer Box Set Set 75%

Bebak 6 Adet 70 Gr Yoğun Acı Badem Kremi Organizer Box Set Set

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 set indirimli olarak gönderilir. Spesifikasyonlar : Bebak 70 Gr Yoğun AcıBadem Kremi + Makyaj, Gözlük, Çanta İçi Organizer, Diş fırçalık vb amaçlara uy..

1.128,40TL 4.496,30TL
Bebe Zartpflege Baby Kids Hassas Bakim Cilt Kremi 150Ml hover image 13%

Bebe Zartpflege Baby Kids Hassas Bakim Cilt Kremi 150Ml

  Bebe Zartpflege Baby Kids Hassas Bakım Cilt Kremi, bebeklerin ve çocukların hassas ciltleri için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bu krem, bebeklerin narin cildini ..

104,39TL 120,00TL
Bebe Zartpflege Baby Kids Hassas Bakim Cilt Kremi 50 ml hover image 66%

Bebe Zartpflege Baby Kids Hassas Bakim Cilt Kremi 50 ml

  Bebe Zartpflege Baby Kids Hassas Bakım Cilt Kremi, bebeklerin ve çocukların hassas ciltleri için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bu krem, bebeklerin narin cildini ..

91,30TL 265,84TL
Bebe Zartpflege Hassas 200 ml Bebek Bakım Şampuanı hover image 3%

Bebe Zartpflege Hassas 200 ml Bebek Bakım Şampuanı

Bebeklerinizin hassas ciltleri için özel olarak formüle edilen Bebe Hassas Ciltler İçin Şampuan, onların nazik saç ve baş derisi ihtiyaçlarına yönelik mükemmel bir çözümdür. Bu ben..

192,41TL 199,38TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 245 (17 Sayfa)

Anne Bebek 

Mondy Shop olarak anne bebek ihtiyaçlarını giderebilmek adına üst düzey çalışmalarınız bulunuyor. Annelerin ve bebeklerin daha sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamak adına ihtiyaçlarını gidermeye odaklanıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz aracılığı ile anne bebek kategorimiz tüm bakım ürünlerine ulaşılmasını sağlıyor. Anne bebek kategorimizde yer alan ürünler arasında birçok seçenek bulunuyor. Ana ürünlerimiz arasında bebek bakımı, emzirme ürünleri, vitamin ve mineral takviyeleri ve bebek bakım ürünleri bulunuyor. 

Annelerin ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına özel çalışmalarımız bulunuyor. Firma olarak “iyi görün güzel hisset” mottosu ile hareket ediyor ve sağlıklı ve kaliteli ürünlere yer veriyoruz. Bebeklerin dünyaya geldikleri andan itibaren birçok ihtiyacı oluyor. En önemli ihtiyaç olan sevgiyi ebeveynler karşılarken bizler de anne ve bebek sağlığının sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz. Sağlıklı gelişime destek olan ürünlerimiz ile bebeklerin büyüme esnasında karşılaşacakları her sorun için özel çözümler ve ürünler sunuyoruz. 


Bebek Bakım Ürünleri 


Bebek bakım ürünleri kategorimiz ile bebeğin hassas cildine uygun olarak hazırlanan ürünlere daha kolay ulaşabilirsiniz. Bebeğin temizliği, neihtiyacı ve cildinin korunması ve bunlara benzer diğer cilt ihtiyaçlarını giderebilmek için zengin bir ürün kategorimiz bulunuyor. Bebeğin cildine özen göstermek ve bir yandan da hassasiyetini göz önünde bulundurarak en uygun seçeneği belirlemek gerek. Bebeğin temizliğini sağlarken mutlaka vücudunun ihtiyaç duyduğu nem oranına dikkat edilmeli ve bebeğin cildinin korunabilmesi için dermatolojik olarak test edilen ürünler kullanılmalı. 

Bebeğin cildini korumak için uygun ürünler tercih edildiğinde bebek daha sağlıklı bir şekilde büyür. Zararlı kimyasallar kullanmayan ve bebeğin cildi için uygun olan ürünler kullanılmalı. Bu ürünler kullanıldığı zaman bebek bakımı daha kolay yapılırken bebek her zaman daha mutlu ve iyi koşullarda büyür. Bebeklerin sağlığını ve konforunu ön planda tutarak onlar için en iyi bebek bakım ürünlerinisunmaya devam ediyoruz. 


Anne Bebek Bakım Setleri Nedir? 


Anne ve bebek bakım setleri özellikle hem hastanede hem de hastaneden ayrıldıktan sonra gereken ürünlere yer verir. Bebek bakım ürünleri seçeneğinde bulunan ve anne bebek bakım setleri pratik çözümler sunan özel ürünlerdir. Annenin ve bebeğin ihtiyaçlarını bir arada gidebilen fonksiyonel ürünler anne bebek bakım seti kategorisinde bulunur. Bebek bakımı ile ilgili gereken ihtiyaçlar karşılanırken, bir yandan da annenin ihtiyaç duyduğu ürünler bulunur. 

Bu şekilde hem bebeğin hem de annenin ihtiyaçları birlikte giderilirken pratik bir çözüm önerisi olarak anne bebek bakım setleri sık sık tercih edilir. Bütün müşterilerimize sunduğumuz anne bebek bakım setleri ile kullanıcılarımız daha konforlu ve daha pratik bakım yapabilir. Anne ve bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanan anne bebek bakım setleri ile anne ve bebeğin her zaman güvende ve sağlıklı olmasını sağlıyoruz. 


Devam Sütü Nasıl Tercih Edilmeli? 


Devam sütleri bebeklerin özellikle ilk 6 ayda sık sık tüketmesi gereken vitamin ve minerallere yer verir. Devam sütleri ile bebeğin sağlığı sürdürülebilir kılınırken ek besinlere geçiş aşamasının da daha doğru yönetilmesine yardımcı olunur. Bebeğin yaşına kilosuna beslenme ihtiyaçlarına ve hassasiyetlerine uygun olarak sunduğumuz devam sütü önerilerimiz ile tüseçeneklere ulaşabilirsiniz. Bebeğiniz için en güzel yöntemleri sunuyor ve bebeğinizin gelişiminin sağlıklı olmasına destek oluyoruz.


Bebek için Biberon ve Emzik Çeşitleri 


Anne bebek sağlığını koruyabilmek adına hazırladığımız bakım ürünlerinin yanı sıra biberon ve emzik çeşitlerimizde bulunuyor. Bebek için biberon ve emzik çeşitleri, bebeğin beslenme ve emme ihtiyaçlarını giderebilmek için özenle hazırlanıyor. Özel tasarıma sahip olan ve bebeğin konforuna odaklanan biberon ve emzik çeşitleri ile daha sağlıklı ve hijyenik ürünlere ulaşabilirsiniz. 

Bebeğin daha rahat bir şekilde emebilmesi ve aynı zamanda diş yapısının güçlendirilmesi için sunduğumuz bu ürünler size en iyi ve ideal seçenekleri beraberinde getirir. Rahat ve güvenli şekilde beslenmesini sağlamak ve bebeğin gelişimini desteklemek adına önerdiğimiz biberon ve emzik çeşitlerini inceleyebilirsiniz.


Anne için Vitamin ve Mineral Çeşitleri 


Doğum sonrası annenin ihtiyaç duyduğu birçok vitamin ve mineral vardır. Bu vitamin ve mineraller doktor tarafından yönetilmesine ve doktor kontrolü ile düzenlenmesine karşın bazı zamanlarda takviyelere ihtiyaç duyulabilir. Anne için vitamin ve mineral çeşitleri özellikle emzirme döneminde annenin daha sağlıklı olabilmesini sağlar.

Besleyici ögeler ile hazırlanan vitamin ve mineral çeşitleri, yeni doğum yapan ve emzirme döneminde olan kadınlar için en uygun seçeneklere yer verir. Mondy Shop olarak hazırladığımız ve anne için tüm mineral ve vitamin çeşitlerine yer verdiğimiz takviyelerimizin her biri son derece sağlıklıdır. Güvenilir markalara, uygun fiyatlara ve kaliteli ürünlere yer veren bir firma olarak her zaman en iyisini sunuyoruz.


Bebek için Vitamin ve Mineral Çeşitleri 


Doğumun ardından bebeğin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller şekil değiştirmeye başlar. Anne karnında ihtiyaç duyulan vitamin ve minerallerin yanı sıra doğumun hemen ardından ihtiyaç duyulan bileşenler farklı olabilir. Bebeğin daha sağlıklı büyümesi ve gelişimini daha sağlıklı şekilde tamamlayabilmesi adına ek takviyelere ve gıdalara önem vermek gerekir. 

Anne sütünün yanı sıra bir sonraki beslenme evresinde bebeklere takviye verilmesi doktorlar tarafından da önerilir. Bebeklerin sağlıklı büyümesini sağlamak için vücutlarının ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak gerekir. Bebeklerin beslenme alışkanlığını koruyabilmek ve sağlıklı yaşam sürmelerini desteklemek için uygun vitamin ve mineral çeşitlerine yer veriyoruz.


Bebek için Cilt Bakım Markaları 


Bebekler için cilt bakım rutini oluştururken mutlaka bebeğin hassasiyetine uygun hareket edilmelidir. Zararlı kimyasalları içermeyen dermatolojik olarak onaylanmış tüm cilt bakım markaları ile çalışıyor ve bebeklerin her zaman sağlıklı olmasına odaklanıyoruz. Bebeğin hassasiyetlerine uygun olarak hazırlanan birbirinden farklı ürünlerimiz bulunuyor. 

Bütün ürünlerimiz geniş bir yelpaze ile kullanıcılarımıza sunulur ve bebek için gereken tüm bileşenlere yer verilir.Bebeklerin daha sağlıklı ve temiz bir cilde sahip olmasını sağlamanın yanı sıra hassas ciltlerinin korunmasına da öncelik veriyoruz.


Bebekler için Pişik Kremleri 


Bebek pişik kremi ile bebeğin hassas cildi daha kolay korunur. Bebekler için özel olarak üretilen pişik kremleribirçok özelliğe sahip. Bebek için pişik kremi seçilirken mutlaka hassas ciltler için uyumlu olan ürünlere yönelmek gerekir. 

Pişik kremi bebeğin cildini yumuşatırken nem ihtiyacını da giderir. Dolayısıyla hem nemlendirilmesi hem de korunabilmesi adına doğru pişik kremleri tercih edilmelidir. Daha sağlıklı bebekler ve tahriş olmayan ciltler için geniş bir şekilde hazırladığımız ürün yelpazemiz tüm cilt türleri için uygundur.


Bebek Şampuanı Nasıl Seçilir? 


Bebek şampuanı seçerken zararlı maddelere yer vermeyen ürünler kullanılmalı. Listemizde yer alan tüm ürünler bebekler için uygun olup farklı cilt tiplerinden saç yapılarına kadar her biri için çok çeşitlidir. 

Hassas saçlara ve saç derisine sahip olan bebekleri koruyabilmek adına özenle hazırladığımız ve listemizde yer verdiğimiz ürünlerimiz dermatolojik olarak onaylanmıştır.Anne bebek kategorimizin her bir aşaması özenle planlanır ve onların ihtiyacını gidermek için sağlıklı ve kaliteli seçenekler sunarız. Bebeklerin ve annelerin konforunu sağlamak ve daha iyi hijyen koşulları yaratabilmek için en iyi ürünlere yer veriyoruz.