Babe Anti Stretch Mark 200 ml Çatlak Kremi hover image 62%

Babe Anti Stretch Mark 200 ml Çatlak Kremi

Babe Anti Stretch Mark 200 ml Çatlak Kremi Babe Anti Stretch Mark 200 ml çatlak kremi, ciltte oluşan çatlakları onarmaya ve yeni çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olan etkili b..

288,00TL 758,85TL
Babe yüzde 10 Urea Repairing Lotion 100 ML hover image 80%

Babe yüzde 10 Urea Repairing Lotion 100 ML

Kuru ve çok kuru ciltler için yoğun nemlendirme sağlar .Ürün Faydaları:Cilde derinlemesine nem verir ve cilde bakım sağlar.Üre ve soya yağının çift etkisi sayesinde cilde yumuşaklı..

180,40TL 897,15TL
La Roche Posay Toleriane Caring Wash 400 ml Hassas Ciltler İçin Temizleyici hover image 85%

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 400 ml Hassas Ciltler İçin Temizleyici

Ciltteki kiri ve makyajı arındırmak Nemlendirici etki Cildi yatıştırmaya çalışmak La Roche Posay Toleriane Caring Wash 400ML Nedir? Hassas ciltler için kir, yağ ve makyajı..

440,57TL 2.949,27TL
La Roche Posay Toleriane Dermallergo Cream 40 ml hover image 87%

La Roche Posay Toleriane Dermallergo Cream 40 ml

La Roche Posay Toleriane Dermallergo Krem 40 ml, cildinize özel bir bakım sunan etkili bir güzellik ürünüdür. Bu krem, hassas ve alerjik ciltler için özel olarak formüle edilmiştir..

522,74TL 3.888,16TL
La Roche Posay Toleriane Dermallergo Fluide 40 ML Nemlendirici Bakım Kremi hover image 87%

La Roche Posay Toleriane Dermallergo Fluide 40 ML Nemlendirici Bakım Kremi

Cildi yatıştırmaya yardımcı olmak Nemlendirici etki Kaşıntı ve yanma hissini azaltmak Yüksek tolerans Yağlı his bırakmayan doku La Roche Posay Toleriane Ultra Fluide Ned..

522,74TL 3.888,16TL
La Roche Posay Toleriane Dermallergo Yeux 20 ML Nemlendirici Göz Bakım Kremi hover image 87%

La Roche Posay Toleriane Dermallergo Yeux 20 ML Nemlendirici Göz Bakım Kremi

Nemlendirici etki Cildi rahatlatmaya destek Koyu halkalar ile mücadele Yağlı olmayan doku Tahrişi önlemeye çalışmak Pürüzsüz ve canlı bir görünüm La Roche Posay Toleria..

460,06TL 3.602,04TL
La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ML Temizleme Sütü hover image 85%

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ML Temizleme Sütü

Su geçirmez makyajı dahi temizlemek Işıltılı ve taze bir cilt görünümü Rahatlatıcı his sunmak La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant Nedir? Aşırı kuru ve hassas cildi na..

366,32TL 2.452,22TL
La Roche Posay Toleriane Jel 150 ml Yüz Temizleme Jeli hover image 85%

La Roche Posay Toleriane Jel 150 ml Yüz Temizleme Jeli

Kir, yağ ve makyajı temizlemek Pürüzsüz bir cilt görünümü Cildi yatıştırır Nemlendirici etki Gözeneklerin azalmasını sağlamak La Roche Posay Toleriane Jel Hassas cilt ti..

397,83TL 2.663,16TL
La Roche Posay Toleriane Sensitive Krem 40 ml Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Krem hover image 81%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Krem 40 ml Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Krem

Yoğun nemlendirici etki Cildi besler ve onarmaya destek olur Kızarıklık ile mücadele etmek La Roche Posay Toleriane Sensitive Krem Nedir? Hassas, kuru, gergin hisseden cil..

469,80TL 2.452,22TL
La Roche Posay Toleriane Sensitive Riche 40 ml Hassas Ciltler İçin Yatıştırıcı Bakım Kremi hover image 81%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Riche 40 ml Hassas Ciltler İçin Yatıştırıcı Bakım Kremi

48 saate kadar nemlendirme Yatıştırıcı etki Işıltılı cilt görünümü Cilt bariyerlerini korumaya çalışmak La Roche Posay Toleriane Sensitive Riche Nedir? Hassas ve kuru cil..

469,80TL 2.452,22TL
La Roche Posay Toleriane Sensitive Soothing Moisturiser 50 ml Light Renkli Nemlendirici Krem hover image 81%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Soothing Moisturiser 50 ml Light Renkli Nemlendirici Krem

La Roche Posay Toleriane serisi; hassas ciltler için geliştirilmiş ürün serisidir.La Roche Posay Toleriane Sensitive Soothing Moisturiser 50 ML MediumCilt hassasiyetini yatıştıran ..

510,22TL 2.663,17TL
La Roche Posay Toleriane Teint Fluid Corrective Fondoten 30 ML hover image 92%

La Roche Posay Toleriane Teint Fluid Corrective Fondoten 30 ML

Spf 25 güneş koruması İleri düzey kapatıcılık özelliği Cilt tonu eşitsizliğini azaltmaya çalışmak Açık, orta ve koyu olmak üzere 3 renk seçeneği La Roche Posay Toleriane ..

473,76TL 6.292,83TL
La Roche Posay Toleriane Teint Mineral Kompakt 9 5 g Mineral Fondöten hover image 92%

La Roche Posay Toleriane Teint Mineral Kompakt 9 5 g Mineral Fondöten

Hassas ciltler dahil her cilt tipinin kullanımına uygun olan kapatıcı Toleriane Teint serisine ait 2 adet ürün bulunmaktadır.İncelemiş olduğunuz La Roche Posay Toleriane Teint Mine..

472,74TL 6.279,39TL
La Roche Posay Toleriane Volume Maskara 8 ML hover image 93%

La Roche Posay Toleriane Volume Maskara 8 ML

La Roche Posay Respectissime Densifying MascaraYoğun hacim kazandırıcı siyah maskara.Daha yoğun, kıvrık ve birbirinden ayrılmış kirpikler için.Özellikleri:Hassas gözler ve lens kul..

304,23TL 4.489,96TL
Lancome Confort El Kremi 75 ml hover image 61%

Lancome Confort El Kremi 75 ml

Confort yeni bir besleyici kremle geliyor. Kuru ve çok kuru eller için tasarlanan bu krem, Akasya Balı ve Lancôme'un imzası olan gül suyuyla zenginleştirildi. Elleriniz nemlenir, d..

462,00TL 1.170,19TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)

El Ayak Bakımı 


El ayak bakımı günlük olarak önemsenmesi gereken konular arasında bulunur. Kişisel hijyeni sağlamak adına el ve ayak bakımı doğru koşullar ile yapılmalıdır. Günlük yaşamda en çok yıpranan ve dış etkenlere maruz kalan bölgeler arasında eller ve ayaklar yer alır. Dolayısıyla bu uzuvlara bakım yapılması hem hijyen açısından hem de sağlık açısından önem taşımaktadır. Sağlıklı ve estetik görünüme ulaşmak isteyen kişiler el ayak bakımını önemsenmelidir. El ayak bakımı doğru yapıldığı takdirde hem hijyen koşullarına uyulur hem de daha sağlıklı bir cilde sahip olunur.

El ve ayak bakımı doğru yapıldığı takdirde kişiler kendilerini daha sağlıklı hissederler. Bunun yanı sıra tırnak sağlıkları korunur ve genel olarak da daha estetik bir görünüm ile karşılaşılır. Ellerin ve ayakların nemli kalması ve daha yumuşak bir cilde sahip olması önemli konular arasındadır. Cildin tahriş olmasını önlemek adına en doğru ürünlerin tercih edilmesi, el ve ayak bakımını kolaylaştıracaktır. Mondy Shop olarak size her zaman en iyi ürünleri sunuyor ve el ve ayak bakımını önemsiyoruz. 


El Ayak Bakım Ürünleri


El ve ayak bakımı, ürünleri farklı kategoriler ayrılabilmektedir. Eller için kullanılan bazı bakım ürünlerini ayakları için kullanılması tavsiye edilmemektedir. Dolayısı ile el ve ayak bakımı için üretilen tek ürün olabileceği gibi bir yandan da farklı ürünler ile karşılaşılması son derece mümkündür. El ve ayak bakım ürünleri nemlendirici kremlerden maskelere kadar birbirinden farklı seçeneklerden oluşur. 

El ve ayak bakımı için kullanılan ürünler arasında farklı seçenekler vardır. Örneğin el sabunları, ayak sabunları, tırnak bakım ürünleri maskeler en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Ürün çeşitliliğimiz son derece yüksektir ve size her zaman en iyi koşullarda hizmet veririz. İstediğiniz tüm el ve ayak bakım ürünlerine kolaylıkla ulaşabilir ve böylelikle cildinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.


El Ayak Bakım Markaları 


El ayak bakımı için size her zaman en doğru ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Bunun için güvenilir markalar ile çalışıyor ve size her zaman destek olacak seçenekleri bulunduruyoruz. El ve ayak bakımı için sık tercih edilen birbirinden farklı ürünlere kategorimizden ulaşabilirsiniz. Her bir ürünümüz farklı özelliklere sahiptir ve kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak istedikleri markayı tercih edebilir. Dilerseniz global markaları tercih edebilir. Dilerseniz yerel markaları kullanabilirsiniz. 


Sunduğumuz her bir seçenek size her zaman en iyi sonuç sağlayacaktır. El ve ayak bakımı için hangi markayı arıyorsanız doğrudan kategorimizden ulaşabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz içerisinde her zaman en iyi ürünlere ve markalara yer vermeye devam etmekteyiz. Bu sebeple de el ve ayak bakımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm nemlendirici krem ya da maske gibi seçenekleri birbirinden kaliteli markalar ile ulaşabilirsiniz. La Roche Posay el ayak bakımı için üretilen özel kremlerden Babe markasına kadar birçok seçeneğimiz bulunmaktadır. 


El Ayak Bakımının Önemi 


El ayak bakımı önemli konulardan biridir. Günlük yaşamda en çok kullanılan uzuvlar arasında eller ve ayaklar yer alır. El ve ayaklar gün içerisinde dış etkenlere yüksek oranda maruz kalmaktadır. Bu sebeple de cilt için belirlenen rutinler el ve ayak içinde uygulanması gereken rutinlerdir. 


El ve ayak için özel rutinler belirlenmeli ve düzenli olarak el ve ayak bakımı yapılmalıdır. El ve ayak bakımının önemisadece estetik faktörlerden dolayı öne çıkmaz. Düzenli olarak el ve ayak bakımı yapıldığında hem daha sağlıklı tırnaklara sahip olunur hem de enfeksiyonlardan uzak kalınır. Dolayısıyla el ayak bakımı önemsenmeli ve herkes kendi cildi için belirli periyotlarda bakım yapmalıdır.


El Ayak Bakımının Yapılışı 


El ve ayak bakımı yapılırken kullanılan ürüne göre yapılma yöntemi değişmektedir. Her bir ürünün özellikleri, kullanım yöntemleri ve kullanım sıklığı farklıdır. Dolayısıyla kişiler ne için el ve ayak bakımına ihtiyaç duyuyor ise ona göre ürün tercihi yapmalıdır. Ürün tercihi doğru olduğunda hem daha pratik sonuçlar ile karşılaşılır hem de kullanım esnasında hiçbir zorluk görünmez. 


El ayak bakımının yapılması esnasında mutlaka temizlik unsuruna dikkat etmek gerekir. Hem eller hem de ayaklar temizlenmeli ve ardından peeling uygulamaları yapılmalıdır. Düzenli olarak peeling yaptırmak hem eller hem de ayaklar için sık sık önerilen faktörler arasında yer alır.


El Ayak Bakımı için İpuçları 


El ve ayak bakımı için özellikle dermatologlar tarafından önerilen bazı ipuçları bulunmaktadır. El ve ayak bakımı yapılacağı zaman uygun ipuçlarına göre hareket etmek gerekebilir. Herkes kendi cilt bakım rutinini kendi cilt özelliklerine göre belirlemelidir. El ayak bakımı için en önemli ipuçlarından birisi düzenli temizlik yapılması gerektiğidir. Ayakların ve ellerin günlük olarak temizlenmesi ve kullanması hijyen için önem taşır. 

El ayak bakımı için gereken tüm ürünlere ulaşabilmenizi sağlıyor ve ihtiyaçlarınızı gidermeye odaklanıyoruz. Kaliteli çalışmalarımız aracılığı ile en iyi el ve ayak bakımı ürünlerikısa sürede adresinize ulaştırmaktayız. El ve ayak bakımı için ipuçları sizin için şu şekilde sıralanabilir

• El ve ayaklar düzenli olarak nemlendirilmelidir.
• El ve ayaklar düzenli olarak nemlendirilmelidir.
• Ayaklar için her zaman doğru ayakkabı seçimi yapılmalıdır ve ayakların ayakkabı içerisinde hava alması önemsenmelidir.
• Tırnak bakımı önemsenmelidir. Kestik ya da batık tırnaklar için mutlaka tedavi olunmalıdır. 


El Ayak Bakımı Çeşitleri 


El ve ayak bakımı için oluşturulan rutinler herkese göre farklı olabilir. Bunun yanı sıra ürün çeşitliliği de son derece fazladır. El ayak bakımı için genellikle kullanılan ürünler arasında nemlendirici kremler, maskeler, peelingler yer alır. Bütün bu faktörleri farklı periyotlarda kullanarak daha iyi sonuç alınması mümkündür. El ayak bakımı çeşitleri ürün çeşitliliğine bağlı olarak değişmektedir.


El Ayak Bakımı Ürün Özellikleri 


El ve ayak bakım ürünlerinin özellikleri bileşenlere göre farklı olabilir. Dolayısıyla el için kullanılan bakım ürünlerinin özellikleri farklı iken ayak bakımı için de farklı fonksiyonlar ile karşılaşılabilir. El ve ayak bakımında kullanılan her bir ürünün kalitesinden markasına kadar değişiklik göstermesi son derece normaldir. Mondy Shop olarak size geniş bir yelpaze sunuyor ve ürün çeşitliliğimizi yüksek bir seviyede tutuyoruz. 

Böylelikle cildinize zarar vermeden el ve ayak bakımını yapabilmenizi sağlıyoruz. El ve ayak bakımı ürünlerinin özelliklerini sizin için şu şekilde sıralayabiliriz:

• El bakımı için kullanılan ürünler yoğun nemlendirici özelliğe sahiptir.
• El maskeleri çoğunlukla elin derinlemesine temizlenmesini sağlarken, bir yandan da nem ihtiyacının giderilmesine yardımcı olur.
• Tırnak bakımının düzenli yapılabilmesi adına tırnak eti yağı ya da tırnak yağı gibi ürünler kullanılmalıdır. 


El Ayak Bakımı Ürün Fiyatları 


El ve ayak bakım fiyatları ürünün kalitesine, markasına ve diğer unsurlara göre farklılık gösterir. Mondy Shop olarak sunduğumuz her ürünün her zaman en iyisi olmasını önemsiyoruz. Bu yüzden de tüm cilt tiplerine uygun olarak belirlenen özel markalardan çeşitli ürünlere kadar geniş bir yelpaze sunuyoruz. El ayak bakımı denildiği zaman tüm ürünleri bütçenizi aşmadan alabilir ve zaman kaybı yaşamadan ürünlerinize ulaşabilirsiniz.