Babe yüzde 10 Urea Repairing Lotion 100 ML hover image 80%

Babe yüzde 10 Urea Repairing Lotion 100 ML

Kuru ve çok kuru ciltler için yoğun nemlendirme sağlar .Ürün Faydaları:Cilde derinlemesine nem verir ve cilde bakım sağlar.Üre ve soya yağının çift etkisi sayesinde cilde yumuşaklı..

180,40TL 897,15TL
Nivea  Sprey Kadın Dry Fresh 150 ML hover image 66%

Nivea Sprey Kadın Dry Fresh 150 ML

Nivea After Sun Krem Jel 175 MLGüneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi korumak ve rahatlamak için mükemmel bir çözüm arıyorsanız, Nivea Sun Güneş Sonrası Hassas Krem Jel 175 ml ..

125,16TL 368,61TL
Nivea  Sprey Kadın Dry Fresh 150 ML hover image 68%

Nivea Sprey Kadın Dry Fresh 150 ML

Nivea After Sun Krem Jel 175 MLGüneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi korumak ve rahatlamak için mükemmel bir çözüm arıyorsanız, Nivea Sun Güneş Sonrası Hassas Krem Jel 175 ml ..

147,00TL 461,00TL
Nivea Body Naturally Good Vücut Losyonu 350 ml hover image 68%

Nivea Body Naturally Good Vücut Losyonu 350 ml

Nivea Body Naturally Good Vücut Losyonu 350 ml, cildinizi beslemek ve nemlendirmek için en doğal seçenektir. Nivea'nın uzun yıllara dayanan güvenilirliği ve kalitesiyle birleştiğin..

193,57TL 604,02TL
Nivea Body Naturally Good Vücut Losyonu 350 ml hover image 68%

Nivea Body Naturally Good Vücut Losyonu 350 ml

Taşınabilirliği ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan Nivea Body Naturally Good Vücut Losyonu 350 ml, cildinizi derinlemesine nemlendirirken aynı zamanda onarıcı özellikleriyle ..

192,24TL 604,02TL
Nivea Güneş Sonrası Nemlendirici Sprey After Sun Spray 200ml 38%

Nivea Güneş Sonrası Nemlendirici Sprey After Sun Spray 200ml

Sizlere, yazın vazgeçilmez ürünlerinden biri olan Nivea Güneş Sonrası Nemlendirici Sprey After Sun Spray 200ml hakkında bilgi vereceğim. Bu ürün, güneşin zararlı etkilerine karşı c..

288,68TL 466,29TL
Nivea Kavanoz  Intensıve Moisturising  400 ML hover image 81%

Nivea Kavanoz Intensıve Moisturising 400 ML

Nivea Kavanoz  Intensıve Moisturising  400 MLNivea Kavanoz Intensive Moisturising 400 ML, cilt bakımında uzmanlaşmış Nivea tarafından üretilen bir nemlendirici kremdir. B..

77,11TL 409,57TL
Nivea Kavanoz Irresistably Smooth 400 ML hover image 84%

Nivea Kavanoz Irresistably Smooth 400 ML

Nivea Kavanoz Irresistably Smooth, 400 ML'lik etkileyici bir üründür. İçeriğinde bulunan özel formül sayesinde cildinizi pürüzsüzleştirmek ve nemlendirmek için tasarlanmıştır. Bu k..

78,38TL 483,29TL
Nivea Kavanoz Repaır  Crare Bakım Kremi  300 ML hover image 75%

Nivea Kavanoz Repaır Crare Bakım Kremi 300 ML

Nivea Kavanoz Repair&Care Bakım Kremi 300ml Nivea Kavanoz Repair&Care Bakım Kremi, cildinizi derinlemesine nemlendiren ve onaran bir üründür. Bu krem, özellikle kuru ve hasar görm..

130,68TL 518,10TL
Nivea Koruma Bronzluk Sprey SPF 30 200 ML hover image 53%

Nivea Koruma Bronzluk Sprey SPF 30 200 ML

 Nivea Koruma Bronzluk Sprey SPF 30 200 ML Güneş ışığı, insanların enerji almasını sağlarken aynı zamanda cildimize zarar verebilen UVA ve UVB ışınlarını da içerir. Bu nedenl..

346,00TL 729,00TL
Nivea Koruma Bronzluk Sprey SPF 30 200 ML 50%

Nivea Koruma Bronzluk Sprey SPF 30 200 ML

 Nivea Koruma Bronzluk Sprey SPF 30 200 ML Güneş ışığı, insanların enerji almasını sağlarken aynı zamanda cildimize zarar verebilen UVA ve UVB ışınlarını da içerir. Bu nedenl..

294,30TL 582,86TL
Nivea Koruma ve Bronzluk  Sprey  Spf 50 200 ML hover image 46%

Nivea Koruma ve Bronzluk Sprey Spf 50 200 ML

Nivea Koruma ve Bronzluk Sprey SPF 50  Nivea Koruma ve Bronzluk Sprey, güneşe maruz kalan cildi koruyan ve aynı zamanda sağlıklı bir bronzluk sağlayan bir güneş koruyucu ürün..

385,92TL 718,87TL
Nivea Koruma ve Bronzluk Losyon  Spf 30 200 ML hover image 63%

Nivea Koruma ve Bronzluk Losyon Spf 30 200 ML

Nivea Koruma ve Bronzluk Losyonu SPF 30 - Güneşin Keyfini Çıkarırken Cildinizi Koruyun!Güneşte zaman geçirmek keyifli olabilir, ancak cildimizi güneşin zararlı etkilerinden korumak..

269,55TL 718,87TL
Nivea Koruma Ve Ferahlık Sprey Spf 50 200 Ml 61%

Nivea Koruma Ve Ferahlık Sprey Spf 50 200 Ml

Nivea Koruma ve Ferahlık Sprey SPF 50 200 Ml Nivea Koruma ve Ferahlık Sprey, güneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi korurken aynı zamanda ferahlatıcı bir his sağlayan bir güne..

351,73TL 893,73TL
Nivea Koruma ve Nem Sprey Spf 50 200 Ml 41%

Nivea Koruma ve Nem Sprey Spf 50 200 Ml

Nivea Koruma ve Nem Sprey SPF 50 200 Ml Nivea Koruma ve Nem Sprey, güneşin zararlı etkilerine karşı cildi koruyan bir güneş kremidir. Özellikle yaz aylarında güneşe maruz kalan ci..

359,86TL 606,18TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 44 (3 Sayfa)

El ve Ayak Bakımı

El ve ayak bakımı için birbirinden farklı ürünler mevcut derinin korunabilmesine odaklanır. Cildin korunması özellikle daha sağlıklı bir cilde ulaşabilmek adına önemli bir konudur. El ve ayaklar gün içerisinde en fazla dış etkenlere maruz kalan, uzun yıllardır bu sebeple de el ve ayakların bakımı önemsenmelidir. Günümüzde birçok insan el ve ayak bakımını önemsememe ekte ve bu sebeple de bazı cilt problemleri ile karşılaşmaktadır.

Özellikle el ve ayak bakımının sık yapılması enfeksiyon, bakteri ve mantar gibi rahatsızlıklardan korunabilmek için de önemlidir. Ayaklar neredeyse her gün kapalı. Alana mart almak ve hava ulaşmakta zorluk çekmektedir. Bu durum neticesinde ise cilt problemleri ortaya çıkabilir. Eller ise gün içerisinde en çok kullanılan, uzun yıllardır ve dış etkenlere daha çok maruz kalırlar. Dolayısıyla el ve ayak bakımının doğru şekilde ve doğru ürünler ile yapılması son derece önemli bir konudur.

El ve Ayak Bakımının Önemi

El ve ayak bakımının önemli olmasına sebep olan bazı faktörler vardır. El ve ayak bakımı önemsenmesi gereken ve aynı zamanda dikkat edilmesi gereken bir konudur. Cilt sağlığını sürdürülebilir kılmak ve her zaman sağlıklı el ve ayaklara sahip olabilmek adına bakım doğru koşullar ile yapılmalıdır. Sürekli olarak dış etkenlere maruz kalan el ve ayaklar önemli uzuvlardır ve aynı zamanda enfeksiyonlara karşı açıktır.

Dış etkenlere karşı fazla hassas ve açık olduğu için cilt üzerinde soyulma, çatlama ya da yaralar meydana gelebilir. Dolayısıyla el yapısını ve ayak yapısını güçlendirmek gerekir. Bunun için kullanılması gereken bazı ürünler ve oluşturulması gereken rutinler vardır. El ve ayak bakımı önemi bu sebep ile ortaya çıkmaktadır.

El ve Ayak Bakımı Yapmanın Nedenleri

El ve ayak bakımı yapmanın birbirinden farklı nedenleri vardır. Özellikle ihtiyaçlara göre bakım yapıldığı zaman daha iyi etki ve sonuç ile karşılaşılır. El ve ayak bakımı yapmanın nedenleri arasında el ve ayakta uzuvlarının dış etkenlere çok fazla maruz kalması yer alır. Bunun yanı sıra hem estetik görünüm hem de sağlık faktörlerinden dolayı el ve ayak bakımı yapılabilmektedir. Estetik görünümün yanı sıra hijyeni sağlamak ve rahat bir cilde sahip olmak için de el ve ayak bakımı yapılabilir.

El ve Ayak Bakımı ile Enfeksiyon Önleme

El ve ayak bakımı doğru koşullarda yapıldığı zaman enfeksiyon oluşumu önlenebilmektedir. Dış etkenlere maruz kaldığı için el ve ayaklarda enfeksiyon, bakteri ve bunlara benzer bulaşıcı rahatsızlıklar ile karşılaşılabilir. Enfeksiyonlara karşı en savunmasız bölgelerden biri olan el ve ayakların bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Düzenli bakım yapıldığında enfeksiyon, mantar ve bakteri oluşumunun önüne geçilir ve daha sağlıklı bir cilde sahip olunur.

El ve Ayak Bakımı ile Sağlıklı Cilt

El ve ayak bakımı yapıldığında daha sağlıklı bir cilde ulaşılmaktadır. Sağlıklı bir cildin en önemli unsuru vücudun bütün bölgelerini tanımak ve bu sonucuna en iyi ürünleri tercih etmektir. En iyi el ve ayak bakım ürünleri tercih edilirken kişiler kendi ihtiyaçlarına göre hareket etmelidir.

Hem sağlıklı hem de ışıltılı bir cilt elde etmek adına el ve ayak bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. El ve ayak bakımı için kullanılan ürünler besleyici seçeneklere sahiptir. Ölü derinin temizlenmesini sağlayan peeling seçeneklerinden nemlendiricilere kadar birçok farklı ürün bu kategorimizde yer alır.

El ve Ayak Bakım Ürünleri

El ve ayak bakımı ürünleri birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. İçerisinde birçok farklı ürüne yer veren bu kategorimiz, müşterilerimiz için özenle hazırlandı. El ve ayak bakımına özen gösteren herkes kendileri için en uygun ürüne kolaylıkla ulaşabilir. El ve ayak bakım ürünlerimiz arasında nemlendirici kremler yer alır.

Nemlendirici kremler ile hem el ve ayaklarınız için özel formüle edilen ve doğal bileşenlere sahip olan ürünleri kullanabilir hem de cildinizin daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayak banyosu ve peeling ürünlerinden el maskelerine kadar tüm ürünlere ulaşabilmenize odaklanıyoruz.

El ve Ayak Bakımı Yapmanın Yararları

El ve ayak bakımı yapmanın önemli yararları vardır. Cildin sağlığının korunabilmesi adına el ve ayak bakımı önemsenmelidir. El ve ayak bakımı yapmanın faydaları sizin için şu şekilde sıralanabilir:

·        Cilt bakımı yapılarak cilt üzerinde oluşabilecek rahatsızlıklar önlenir.

·        Tırnak bakımı yapılarak enfeksiyon, bakteri ve virüs gibi problemler giderilir.

·        Ayaklarda nasır oluşumunun önüne geçilir.

·        Ellerde çatlama, kuruma ya da soyulma gibi problemler ile karşılaşılmaz

·        Bakımlı el ve ayaklara sahip olmak, kişilerin özgüvenini arttırır.

·        Cilt sağlığı korunur.

·        Cildin nem ihtiyacı karşılanır.

·        Cilt daha nemli ve sağlıklı bir yapıya bürünürken, bir yandan da var olan sorunlar iyileştirir ve kırışıklıklar giderilir.

El ve Ayak Bakım Rutini Oluşturma

El ve ayak bakımı yaparken rutin oluşturmak isteyen kişiler kendi kişisel ihtiyaçlarından yola çıkmalıdır. Günlük bakım yapılabileceği gibi haftalık bakım yapılması da mümkündür. Bazı periyotlarda ise profesyonel bakım desteği alınmalıdır. Sağlıklı ve bakımlı ellere ve ayaklara sahip olmak için kişiler mutlaka bakım rutini oluşturmaya özen göstermelidir. El ve ayakların ihtiyaçları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Örneğin bazı kişilerin ayaklarında nasır oluşumu varken, bazı kişilerin ellerinde çatlaklar meydana gelir. Ancak bazı kişilerde ise herhangi bir sorun bulunmaz. Dolayısıyla oluşturulacak onlar rutin kişinin hassasiyetlerine, ihtiyaçlarına ve zevkine uygun olarak belirlenmelidir. Oluşturacağınız bütün rutinleri destekliyor ve size en iyi ürünleri sunuyoruz.

El ve Ayak için Günlük Bakım

El ve ayakları için günlük bakım önemsenmesi gereken bir konudur. Eller ve ayaklar her gün yıkanmalı ve kurulanmalıdır. Kurulama doğru şekilde yapılmadığı takdirde bakteriye ve enfeksiyon oluşumu görülebilir. Bu sebeple de el ve ayakların günlük bakımı önemsenmelidir.

Günlük olarak yıkamak mümkün olmasa dahi nemlendirici kremler kullanılmalı ve aynı zamanda maskelerden destek alınmalıdır. El ve ayak bakım rutini günlük olduğu takdirde en çok kullanılan ürünler, nemlendirici kremler ve maskelerdir.

El ve Ayak için Haftalık Bakım

El ve ayaklarınız için haftalık bakım rutininiz var ise size en iyi ürünleri sunuyoruz. Haftalık bakımda hem peeling yaparak ölü derilerden arayabilirsiniz hem de ayak banyosu yaparak ayaklarınızın rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Bunun için size en iyi haftalık bakım ürünlerini sunuyoruz. El ve ayak bakımı için haftalık rutin oluşturmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlar ile size sunduğumuz ürünleri tercih edebilir ve haftalık el ve ayak bakımı yapabilirsiniz.

El ve Ayak Bakım Ürünleri Fiyatları

El ve ayak bakımı için birbirinden özel kampanyalar düzenliyor ve size en iyi fiyatları sunuyoruz. Mondy Shop olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi önemsemekteyiz. Bu sebeple de her zaman en iyi seçenekleri sunuyor ve en iyi markalara yer veriyoruz. El ve ayak bakımı ürünleri aracılığı ile hem istediğiniz sonuca ulaşabilir hem de kendinizi şımartabilirsiniz. Uygun fiyatlar, güvenilir alışveriş seçenekleri, güvenli ödeme ile konforlu bir deneyim yaşamanıza odaklanıyoruz.