Avene A Oxitive Day Krem 30 ML Yaşlanma Karşıtı Krem hover image 61%

Avene A Oxitive Day Krem 30 ML Yaşlanma Karşıtı Krem

Avene A-Oxitive Day Krem Cilt bakımı, yaşlanma belirtilerine karşı en etkili silahınızdır. Avene A-Oxitive Day Krem, bu mücadelede cildinizi desteklemek üzere özel olarak formüle..

310,00TL 803,00TL
Avene Cleanance Mat Losyon Matifiante 200 ML Yağlı Ciltler için Bakım Losyonu hover image 27%

Avene Cleanance Mat Losyon Matifiante 200 ML Yağlı Ciltler için Bakım Losyonu

Avene Cleanance serisi, Avene markasının yağlı cilt tipleri için geliştirdiği özel temizleyici ürünlerinden oluşmaktadır. Ürünler bu cilt tiplerinin ihtiyaçları göz önüne alınarak ..

278,00TL 380,00TL
Avene Creme Nutritive Compensatrice 50 ML Nemlendirici Krem hover image 42%

Avene Creme Nutritive Compensatrice 50 ML Nemlendirici Krem

Avene Creme Nutritive Compensatrice 50 ML - Nemlendirici KremGünlük yaşantıda kurumuş ve canlılığını yitirmiş hassas cildinizi besleyici ve nemlendirici etki sağlar.Patentli lipidi..

461,00TL 800,00TL
Avene Demaquillant Yeux İntense 125 ML Makyaj Temizleyicisi hover image 3%

Avene Demaquillant Yeux İntense 125 ML Makyaj Temizleyicisi

Avene Demaquillant Yeux İntense 125 ML -  Çift Fazlı Makyaj TemizleyiciKalıntı bırakmadan, suya dayanıklı makyajı bile nazikçe temizlemeye yardımcı su'dur.Makyaj temizleme: Kirpik ..

398,00TL 410,00TL
Avene Dermabsolu Gece Bakım Balsamı 40 ML hover image 22%

Avene Dermabsolu Gece Bakım Balsamı 40 ML

Avene Dermabsolu Gece Bakım BalsamıCildi yoğun besleyen ve parlaklık sağlayan gece bakım balsamıdır.Ciltte sarkma, yoğunluk kaybı ve rahatsızlık durumlarında önerilen gece bakımıdı..

930,00TL 1.200,00TL
Avene Dermabsolu Göz Bakım Kremi 15 ML hover image 47%

Avene Dermabsolu Göz Bakım Kremi 15 ML

Avene Dermabsolu Göz Bakım Kremi Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş bir göz çevresi bakım kremidir.Nemlendirici etki ile göz çevresininn görünümünü canlandırmak ve ayd..

829,00TL 1.550,00TL
Avene Dermabsolu Gündüz Kremi 40 ML hover image 28%

Avene Dermabsolu Gündüz Kremi 40 ML

Avene Dermabsolu Gündüz KremiCiltte sarkma, yoğunluk kaybı ve rahatsızlık durumlarında önerilen günlük bakım kremidir.Ciltte ultra rahat bir film bırakarak daha parlak bir görünüm ..

869,00TL 1.210,00TL
Avene Dermabsolu Mask 75 ML hover image 34%

Avene Dermabsolu Mask 75 ML

Avene Dermabsolu Mask 75 ML, cilt bakımında uzmanlaşmış bir üründür. Bu maske, yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir şekilde savaşırken aynı zamanda cildinizi yeniler ve besler. ..

930,00TL 1.400,00TL
Avene Dermabsolu Serum 30 ML Bakım Serumu hover image 15%

Avene Dermabsolu Serum 30 ML Bakım Serumu

Avene Dermabsolu SerumCildi sıkılaştırmak, canlandırmak için yapılandırıcı serum.Yaşlanma belirtileriyle gözle görülür şekilde mücadele etmek için benzersiz bir aktif bileşen kombi..

930,00TL 1.100,00TL
Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML hover image -28%

Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML

Avene Termal Su 150 ML - Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin Doğrudan kaynağından alınan Avene termal suyu, yatıştırıcı, tahriş giderici özelliklerini koruyarak el değmeden ambalajlan..

513,00TL 400,00TL
Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML hover image 51%

Avene Eau Termal Su Spreyi 150 ML

Avene Termal Su 150 ML - Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin Doğrudan kaynağından alınan Avene termal suyu, yatıştırıcı, tahriş giderici özelliklerini koruyarak el değmeden ambalajlan..

326,00TL 663,00TL
Avene Eau Termal Su Spreyi 50 ML hover image 62%

Avene Eau Termal Su Spreyi 50 ML

Avene Termal Su 50 ML - Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçinDoğrudan kaynağından alınan Avene termal suyu, yatıştırıcı, tahriş giderici özelliklerini koruyarak el değmeden ambalajlanır..

115,00TL 300,00TL
Avene Fluid SPF 50 50 ML Güneş Kremi hover image 39%

Avene Fluid SPF 50 50 ML Güneş Kremi

Avene Fluide karma ve hassas ciltlere uygun güneş kreminin renkli ve renksiz olmak üzere 2 farklı çeşidi bulunmaktadır.İncelemiş olduğunuz ürün renksiz formdaki güneş koruyucudur. ..

306,00TL 500,00TL
Avene Hydrance Aqua Cream Gel 50 ML Nemlendirici Krem hover image 14%

Avene Hydrance Aqua Cream Gel 50 ML Nemlendirici Krem

Avene Hydrance Krem JelJaponya'da formüle edilen, Fransa'da üretilen, Asya bitkilerinden ilham alan hepsi bir arada nemlendirici bakım.Aqua Jel'in hafif dokusu cildini nemlendirirk..

513,00TL 600,00TL
Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML Temizleme Köpüğü hover image 61%

Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML Temizleme Köpüğü

Avene Mousse Nettoyante Cleansing Foam 150 ML - Temizleme KöpüğüCiltteki kiri ve makyajı nazikçe temizler.Glutamic asid ile sebum üretimini dengelemeye yardımcı olur.Hafif köpük fo..

411,00TL 1.063,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 638 (43 Sayfa)

Yüz Kremi

Yüz kremi kullanmak cilt bakımının olmazsa olmaz parçalarından biridir. Yüz kremi kullanarak cildinizin daha nemli ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Cildiniz için en iyi ürünü arıyorsanız tek yapmanız gereken sunduğumuz ürünleri incelemek. Yüzünüzün kırışıklardan arınmasını ve daha genç görünmesini sağlamak için yüz kremini düzenli olarak kullanmanız gerekir. Her yüz kremi farklı etkilere sahiptir ve cildinizin ihtiyacına göre krem tercihi yaptığınızda istediğiniz sonuç ile karşılaşırsınız. 

Mondy Shop olarak her zaman en iyisine odaklanıyor ve sizin için özel kategoriler oluşturuyoruz. İhtiyaçlarınızı giderebilmek adına hazırladığımız yüz kremleri en iyi markalardan oluşur. Her yaşa ve her cilde özel olarak belirlenen kremlerimize kolaylıkla erişebilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Cilt tonunuzu eşitlerken nemlendirebilir; nemlendirirken kırışıklıklardan arındırabilirsiniz. 

Yüz Kremi Kullanımı 

Yüz kremi kullanırken herkes öncelikli olarak kendi cildini önceliklendirme elidir. Kendi cildinize öncelikle indirdiğiniz noktada her zaman en iyi sonuçlar ile karşılaşırsınız. Yüzkremi kullanılırken birbirinden farklı seçenekler vardır. Kremin türünden ne zaman kullanılacağına kadar birçok ibarekremlerin özelliklerine göre belirlenir. Her bir özellik ise kremden daha iyi verim alınmasını sağlar. 

Bazı kremler geceleri kullanılırken, bazı kremler sadece sabah kullanılmalıdır. Bu sebeple de kremlerine zaman kullanılacağına dikkat etmek gerekir. Kremler doğru zamanda tercih edildiğinde özelliklerinden daha iyi yararlanılması mümkündür. Yüz kremi kullanmak her zaman mümkün olan bir durumdur. Kişisel bakımın önemli konularından biri olan yüz kremi, düzenli yapıldığı zaman daha genç bir görünüm sağlar. 

Yüz Kremi Özellikleri 

Her yüz kremi farklı bileşene sahiptir. Bu bileşenlerin farklı olması ise ürünlerin farklı şekillerde kullanılmasına ve özelliklerinin çok yönlü olmasına yardımcı olur. Yüz kremi kullanan kişiler farklı cilt tiplerine sahip oldukları için kendi cilt tiplerine göre tercih edilebilir. Yüz kremlerinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir: 

• Nemlendirme: Nemlendirme özelliği yüz kremlerinin en temel özelliklerinden biridir. Yüz kremi kullanan kişiler, nem ihtiyacını doğrudan giderme fırsatı bulurlar. 
• Anti – Aging Özellikler: Anti – Aging özelliklere sahip olan yüz kremleri kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. 
• Güneş Işınlarından Koruma: Yüz kremlerinin en önemli özelliklerinden birisi de güneş koruyucu özelliklerinin olmasıdır. 
• Akne Sorunu: Yüz kremleri cilt yüzeyinde yer alan sorunların iyileştirilmesi noktasına önemli sonuçlar elde edilmesini sağlar. 

Yüz Kreminin Önemi

Yüz kremi farklı önemlere sahiptir. Yararları son derece fazla olduğu için yaşa, cinsiyete, ihtiyaçlara, cilt türüne göre tercih yapılması gerekir. Hem günlük cilt ihtiyaçlarının karşılanması hem de cilt dengesinin sağlanabilmesi adına yüz kremi önemlidir. Doğru şekillerde kullanımı yapıldığında hem hava kirliliği ve yaşlanma gibi faktörlerden uzak durulur hem de daha parlak bir cilt elde edilir. 

Dolayısıyla hem zararlı bileşenlerden arınmak hem de dış etkenlerden korunabilmek için yüz kremi önem taşır. Günlük cilt bakımı içerisine yüz kremi dahil edildiğinde kuru cilt sorunu en aza indirilir ve cildin her zaman nemli olması sağlanır. İnsanlar ciltleri için gereken özeni göstermediklerini de ve bakım yapmadıklarımda karşılaştıkları sorunlar zaman içerisinde artan bu durum ciltlerinin olması gereken yaştan daha yaşlı, sarkık ve sağlıksız görünmesine de neden olabilir. Yüz kremleri bu noktada devreye girer ve sağlıklı, genç ve estetik bir görünüm için kullanılır. 

Yüz Kremi Markaları

Mondy Shop olarak en iyi yüz kremleri ile çalışıyoruz. Avene başta olmak üzere belirlediğimiz her ürün size kısa sürede etkisini gösterir. Hem özellikleri ile öne çıkmaları hem de sağlık kontrollerinin tamamlanmış olması sebebi ile her zaman en iyi markalara öncelik veriyoruz. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi giderebilmek adına sunduğumuz hizmetleri çok yönlü tutuyoruz. Yüz kremi ihtiyacınızı gidermek için en iyi markalara en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Kategorimizde yer alan markalar değerli, kaliteli ve son derece profesyoneldir. Bu markaları sizin için şu şekilde sıralayabiliriz: 

• Avene Dermabsolu
• Babe Emolient
• Babe Facial
• Bioderma yüz kremi 
• Clarins
• Darphin Hydraskin Rich
• Dr Murad 
• Elemis Pro Collagen
• Estee Lauder
• Garnier yüz kremi 

Yüz Kremi Çeşitleri

Yüz kremi çeşitleri birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Her yüz kremi farklı bileşenlere sahiptir. Bu sebeple de kullanılması gereken zamandan nasıl kullanılması gerektiğine kadar birçok farklı özellik değişiklik gösterir. Yüz kremi kullanan kişiler farklı formülasyonlar ile hazırlanan ve kullanım amaçları farklılaşan ürünleri kolaylıkla tercih edebilir. Yüz kremi çeşitlerini sizin için şu şekilde sıralayabiliriz: 

• Gece Kremleri: Gece kremleri cildin gece boyu yenilenmesini sağlayan özelliklere sahiptir. Onarım yapılması açısından geceleri krem kullanılması uzmanlar tarafından da tavsiye edilir. Gece boyu kullanılan kremlerin bileşenleri farklıdır.
• Gündüz Kremleri: Gündüz kremleri sabah saatlerinde kullanılması gereken kremler erdir. Özellikle sabah uyandıktan sonra yüksek temizliği yapılmalı ve ardından gündüz kremi tercih edilmeli. Bu ürünler hem gün boyu nem ihtiyacını giderirken hem de kırışıklıkların azalmasını sağlar.
• BB Kremler: Bu kremler ise cilt tonunun eşitlenmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Özellikle kapatıcı özelliklerinin olması sebebiyle günlük makyaj yaparken beni çok tercih edilen ürünlerden biridir. Profesyonel kullanım amacı için tercih edilebileceği gibi günlük makyaj için de BB ve CC kremler kullanılabilir. 
• Nemlendirici Kremler: Yüz kremleri arasında bulunan bir diğer ürün çeşitliliği ise nemlendirici kremlerden oluşuyor. Kategori içerisinde yer alan bu kremler cildin nem ihtiyacını gidermeye odaklanır.

Yüz Kremi Seçimi 

Yüz kremi seçerken dikkat edilmesi gereken faktörler vardır. Krem almak isteyen ancak hangi faktörlere dikkat ederek krem alması gerektiğine karar veremeyen kişiler için birbirinden farklı önerilerimiz mevcut. İstediğiniz bütün ürünlere kolaylıkla ulaşabilir ve doğru kriterleri belirlerseniz en iyi sonuç ile karşılaşabilirsiniz. Yüz kremi seçmek için dikkat edilebilecek faktörler şunlardır: 

• Cilt Türü: Cildin özelliklerine göre ürün tercihi yapılmalıdır. Ciltler özelliklerine göre farklı kategorilere ayrılır. Bu kategorilere (kuru, yağlı, hassas, aşırı kuru, karma vb.) dikkat ederek krem tercihi yapılması önemlidir. 
• Yaş: Krem tercih yaparken mutlaka yaşa göre hareket edilmelidir. Bazı kremler için belirlenen yaş kriterlerine uyum sağlanmalıdır. Örneğin genç yaştaki kişiler 45 yaş ve üzeri için üretilen ürünleri tercih etmemelidir. Burada hem bileşenler farklıdır hem de yaş üzerinden planlama yapılarak ürün hazırlanmıştır. Çoğu yüz kremi için yaş kısıtlaması bulunur ve buna dikkat ederek seçim yapılabilir.
• Kullanım Zamanı: Kremler, gündüz ve gece kremi olmak üzere farklı kategorilere ayrılabilir. Bu noktada herkes kendisi için belirledikleri. Kullanım rutinine bağlı olarak krem tercihi yapabilir. Örneğin gece kremine ihtiyaç duyulmaz iken gündüz kremi alınması gerekebilir ya da tam tersi bir durum ile karşılaşılması da son derece normaldir.

Yüz Kremi Fiyatları 

Yüz kreminin fiyatı değişiklik gösterir. Her krem ve her ürün için farklı fiyatlar söz konusudur. Dolayısıyla kişiler kendi istedikleri krem için farklı fiyatlar ile karşılaşabilirler. Mondy Shop olarak her zaman ışıltılı bir cilde kavuşabilmek sizi önemsiyor ve bunun için size en iyi seçenekleri sunuyoruz.Yüz kremi fiyatlarımız son derece uygundur ve esnek ödeme imkanlarından yararlanılarak z kremi satın alınabilir.