Babe Çocukları İçin Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 200 ml hover image 49%

Babe Çocukları İçin Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 200 ml

BABE Çocukları İçin Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı 200 ml BABE Çocukları İçin Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Duş Yağı, çocukların cildini nemlendirmek ve korumak için ö..

645,80TL 1.263,28TL
Babe Oil Soap 100 ml Duş Yağı hover image 71%

Babe Oil Soap 100 ml Duş Yağı

Cilt ürünleri arasında kullanılan bakım sabunları da cilde doğal bir bakım sunmaktadır. Eşsiz formülü ile beraber babe travelsize oil soap tüm ciltler için uygun şekilde ..

134,00TL 459,39TL
Babe Oil Soap 100 ml Duş Yağı hover image 13%

Babe Oil Soap 100 ml Duş Yağı

Cilt ürünleri arasında kullanılan bakım sabunları da cilde doğal bir bakım sunmaktadır. Eşsiz formülü ile beraber babe travelsize oil soap tüm ciltler için uygun şekilde geliştiril..

399,00TL 459,00TL
Boutique Sg Mistletoe Kisses Duş Jeli 500 Ml hover image 95%

Boutique Sg Mistletoe Kisses Duş Jeli 500 Ml

Boutique SG Mistletoe Kisses Duş Jeli 500 Ml..

31,00TL 606,00TL
Dolce Gabbana Light Blue Male Deodorant Stick 75ml hover image 33%

Dolce Gabbana Light Blue Male Deodorant Stick 75ml

Dolce Gabbana Light Blue Male Deodorant Stick, modern ve şık erkeklere hitap eden bir deodorant seçeneğidir. Dolce & Gabbana markasının özenle tasarlanmış bu ürünü, gün boyu ferah ..

1.102,57TL 1.640,90TL
Eda Taşpınar Amber Body Mıst 200 ml 78%

Eda Taşpınar Amber Body Mıst 200 ml

Eda Taşpınar Amber Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Amber Body Mist, doğal bir kokuya sahip olan ferahlatıcı bir vücut spreyidir. Bu ürün, Eda Taşpınar'ın özel olarak tasarlanmış ve ki..

56,47TL 253,54TL
Eda Taşpınar Aqua Body Mıst 200 ML 78%

Eda Taşpınar Aqua Body Mıst 200 ML

Eda Taşpınar Aqua Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Aqua Body Mist, serinletici ve canlandırıcı bir deneyim sunan bir vücut spreyidir. Bu benzersiz formül, özenle seçilmiş doğal içerikl..

56,47TL 253,54TL
Eda Taşpınar Be My Valentıne Body Mıst 200 ml hover image 78%

Eda Taşpınar Be My Valentıne Body Mıst 200 ml

Eda Taşpınar Be My Valentıne Body Mıst 200 MLGüzel kokan bir parfüm, bir kadının stilini tamamlayabilir ve özgüvenini artırabilir. Eda Taşpınar Be My Valentine Body Mist 200 ML, ro..

52,12TL 234,04TL
Eda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mıst 200 ml hover image 78%

Eda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mıst 200 ml

Eda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mist 200 ML, Eda Taşpınar tarafından tasarlanan ve üretilen bir vücut spreyidir. Bu vücut spreyi, kulla..

60,81TL 273,05TL
Eda Taşpınar Careless Whisper Body Mıst 200 ML 78%

Eda Taşpınar Careless Whisper Body Mıst 200 ML

 Eda Taşpınar Careless Whisper Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Careless Whisper Body Mıst, Eda Taşpınar tarafından tasarlanan ve üretilen bir vücut spreyidir. Bu özel vücut sprey..

56,47TL 253,54TL
Eda Taşpınar Coco Body Mıst 200 ML hover image 78%

Eda Taşpınar Coco Body Mıst 200 ML

Eda Taşpınar Coco Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Coco Body Mist, cilt bakımında kullanılan bir üründür. Bu mist, cildinizi nemlendirirken aynı zamanda hoş bir koku bırakır. Bu ürünü..

52,12TL 234,04TL
Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 90%

Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası

Eda Taşpınar Doğal At Kılı FırçasıDoğal At Kılı Fırça, Kusursuz Bacaklar, Selülitin Fişini Çektik, 5 Haftada %57 Gerileme, İpeksi Cilt, %100 Doğal, Plajda Fitliğiyle Herkesi Büyüle..

114,03TL 1.131,19TL
Eda Taşpınar Face Body Mıst 200 ML hover image 78%

Eda Taşpınar Face Body Mıst 200 ML

 Eda Taşpınar Poker Face Body Mıst 200 ML Eda Taşpınar Poker Face Body Mıst 200 ML, güzellik ve bakım rutininize ferahlık katan bir üründür. Bu vücut spreyi, enerjik ve çekic..

65,15TL 292,55TL
Eda Taşpınar Lust Body Mıst 200 ML 78%

Eda Taşpınar Lust Body Mıst 200 ML

Eda Taşpınar Lust Body Mıst 200 MLEda Taşpınar Lust Body Mıst, cilt bakımında kullanılan bir üründür. Bu vücut spreyi, cildinizi nemlendirir ve ferahlatırken aynı zamanda hoş bir k..

56,47TL 253,54TL
Eda Taşpınar Quenn Of The Sun Body Mist 200 ML hover image 78%

Eda Taşpınar Quenn Of The Sun Body Mist 200 ML

Eda Taşpınar Quenn Of The Sun Body Mist 200 MLBody Mist sizlere çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Hafif dokusu ve değişik kokuları ile ferahlayabilirsiniz. Rahatlatıcı bir etki sa..

52,12TL 234,04TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 66 (5 Sayfa)

Genel Bakım

Genel bakım kategorisinde yer alan her bir ürünümüz en iyi standartlara sahiptir. Genel bakım kategorisi için hazırladığımız bir gün daha sağlıklı olunmasına yardımcı olur. Genel bakım ürünlerinin her biri kişisel bakımın yapılmasını sağlarken, bir yandan da her insanın kendi tarzına ve cilt yapısına uygun ürün seçmesine destek alıyoruz. Tüm ürünlerimiz, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak kapasiteye sahiptir.

Düzenli olarak bakım yapan ve bakım rutini oluşturan kişiler için en uygun ürünlere yer vermeye özen gösteriyoruz. Sadece fiziksel değil, zihinsel sağlığın sağlanabilmesi adına da en güzel ürünleri öneriyoruz.  Cilt bakımından saç bakımına kadar birbirinden farklı alanlarda kullanılabilecek özel hijyen ürünlerine sahibiz kullandığımız ve önerdiğimiz her bir ürün geniş yelpazeye sahip. Birbirinden farklı alanlarda kullanmak üzere en iyi ürünlere yer veriyoruz.

Genel Bakım Önerileri

Genel bakım için birbirinden farklı önerilerimiz bulunuyor. Uzmanlar tarafından tavsiye edilen her ürüne yer veriyor ve her zaman cilt bakım rutininizi uygun seçenekler sunuyoruz. Cilt bakım ürünleri yerine günlük temizlik için de farklı ürünlere ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılarken sağlıklı seçenekleri barındırıyor ve her bir seçeneğin her zaman size uygun olmasını sağlıyoruz. Kendi cilt yapınıza ve sağlık durumunuza uygun olarak seçebileceğiniz önerilerimiz bulunuyor.

Cilt bakımının çok yönlü olmasını nur sürüldü. Bu yüzden de genel bakım kategorisi altında birbirinden farklı kategorilere yer veriyoruz. El ve ayak bakımından duş jeline kadar birbirinden farklı ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri hem günlük rutininizde kullanabileceğiniz ürünler arasındadır hem de dilediğiniz zaman tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Vücut bakım ürünlerinden vücut losyonlarına kadar birçok farklı seçeneğe Mondy Shop güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Genel Bakım Markaları

Günlük bakım rutininizde herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanabileceğiniz ürünlerimiz bulunuyor. Günlük bakım rutininizi desteklemek adına sağladığımız her bir ürün özel markalardan oluşmakta. Belirlediğimiz markalar saç, el, ayak, cilt, vücut ve genel sağlık için önemli içeriklerine sahip. Kişisel bakımınıza önemsiyor ve bunun için güvenilir markaları kullanmaya özen gösteriyorsanız, size özel hazırladığımız ürün yelpazemizi tercih edebilirsiniz. Farklı cilt tipleri için uyumlu olan ürünlerimizin her biri aynı zamanda hassasiyetler için de son derece uygundur.

Genel bakım markaları cilt bakımından saç bakımına kadar birçok farklı noktada kullanılabilen özel seçeneklere yer bulmuştu. Geniş ürün yelpazesiyle çalışmalarımıza devam ederken, her zaman güvenilir markalar ile iş birliği yapmaya özen gösteriyoruz. Organik içeriklere sahip ve doğal bileşenlerden oluşan genel bakım markaları ile çalışıyor ve dünya çapında bilinen markaları tercih ediyoruz. Dolayısıyla genel bakım markalarından herhangi birine ihtiyaç duyduğumuzda güvenilir şekilde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Genel Bakım için Kullanılan Ürünler

Her insanın genel bakım rutini için oluşturduğu düzen ve kullandığı ürünler farklıdır. Genel bakım için kullanılan ürünlerin çok yönlü olmasını sağlıyor ve günlük bakım ürünlerinizin temelini oluştururken size en iyi seçenekleri sunuyoruz. Yaşam tarzınızın vazgeçilmez parçalarından birine dönüşmesini istediğiniz her bir ürün için güvenilir şeklinde sunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz. Cildiniz ve genel sağlığınız için gerekli olan her bir ürüne yer veriyor ve tüm ürünlerin size her zaman en iyi sonucu vermesini sağlıyoruz.

Bakım yağlarının yanı sıra anti-aging ürünler ile de rutininizin güvenilir olmasına destek oluyoruz. Saç bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz özel duş jeli ve şampuan seçeneklerinden saç maskelerine kadar birçok farklı seçeneğimiz bulunuyor. Her bir seçeneğin bizden özenle yararlanırken, genel bakım için en iyi rutin oluşturmanızı sağlıyoruz. Vücut losyonlarınızı dilerseniz kendi hassasiyetlerine göre tercih edebilir. Dilerseniz içeriklerini inceledikten sonra satın alabilirsiniz.

Genel Bakım Çeşitleri

Cilt ve genel sağlığı için bakım yapmak isteyen kişilere en iyi yöntemleri sunmaktayız. Cilt bakımı ve saç bakımı gibi birbirinden farklı yöntemler ve alanlar içinin ürünler kullanabilirsiniz. Farklı çeşitlere yer verdiğimiz kategorilerimiz çok farklı ürünlere ev sahipliği yapar. Genel bakım çeşitleri denildiği zaman akla gelen birçok kişisel bakım alanı vardır. Genel bakım içerisinde vücudun birçok noktasına yer veren geniş bir konudur.

Genel bakımın içerisinde cilt bakımı, cilt temizleyicileri, bakım yağları, duş jelleri ve duş kremleri gibi birçok seçenek yer alır. Saçınızdan ayak sağlığınıza kadar birçok konunun yer aldığı bu kategorimiz içerisinde kapsamlı ürünler yer alır. Bütüncül sağlığınızı düşünerek hareket ediyor ve en iyi ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Genel bakım için tercih ettiğiniz ya da arayıp bulamadığınız her bir ürüne Mondy Shop güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

Bakım Yağları Çeşitleri

Cilt bakımı denildiği zaman altına ilk gelen ürünlerden birisi bakım yağlardır. Bakım yağları doğru şekilde kullanıldığında cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. Bakım yağları sadece cilt için değil aynı zamanda saç için de tercih edilebilir. Cildin nemlenmesini sağlamasının yanı sıra cildin daha parlak görünmesine yardımcı olur. Dolayısıyla birbirinden farklı yararları vardır.

Cildinin daha parlak görünmesini isteyen kişiler için özenle hazırladığımız bakım yağlarını farklı seçeneklerden oluşur argan yağı, jojoba yağı ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Doğal bileşenlere sahip yağların yanı sıra cilt tipine uygun olarak belirlenen özel kremler de vardır. Örneğin çok kuru ciltler için krem ve yağ seçeneklerimiz de bulunur. Her cildin ihtiyacı farklıdır ve bu sebep ile de her zaman en iyisini sunmaya özen gösteririz.

Genel Bakım için Duş Jeli ve Kremleri

Genel bakım tavsiyeleri arasında her zaman saç faktörü de yer alır. Saçların daha sağlıklı olması ve parlak görünmesi adına kullanılan ürünlere dikkat edilmelidir. Hacim kaybına uğramamak ve saçların daha canlı görünmesini sağlamak için birçok farklı ürüne yer veriyoruz. Her bir ürünümüz birbirinden farklı içeriklere sahip bu içeriklerden yararlanırken bir yandan da saç kırılması, saç dökülmesi ve kepek gibi sorunların önlenmesine destek olmaktayız.

El ve Ayak Bakımı Ürünleri

Zaman içerisinde el ve ayaklarda farklı problemler meydana gelebilir. Vücudun belki de en çok kullanılan yerleri arasında el ve ayaklar vardır. Ayaklar gün boyu strese maruz kalır ve bu yüzden stresten arındırılması gerekir. Eller ise vücudun en çok kullanılan bölgelerinden biridir. Dolayısı ile ellerin ve ayakların bakımı önemsenmeli ve cildin nem dengesinin korunması sağlanmalıdır. El ve ayak bakımı kategorimizde tüm sorunlara ve cilt tiplerine uygun ürünler yer alıyor. El ve ayak bakımı için gereken losyonlar, nemlendiriciler ve daha fazlasına uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Hijyenik Ped Markaları

Kadınlar için son derece önemli olan hijyenik ped her zaman en iyi bileşenlere sahip olmalıdır. Koku yapmayan kaşıntıya sebep olmayan ve kolay kullanılabilen hijyenik ped seçeneklerimiz bulunuyor. Her bir markaya yer veriyor ve güvenilir seçenekleri sizlere sunuyoruz. Her kadının ihtiyacını anlıyor ve hassasiyetlere uygun olarak üretilen her bir hijyenik ped markasına yer veriyoruz.

Genel bakımın önemli bileşenlerinden biri olan hijyenik ped, son derece kaliteli olmak zorunda. Hastalıklara ve enfeksiyon oluşumuna karşı kadınları korumalı ve vajinal yapının genel hassasiyetini bozmamalıdır. Bu sebep ile dünya markaları ile çalışarak genel bakım rutinlerinin daha iyi olmasına odaklanıyoruz.