Loreal Paris Serie Expert Silver Gri ve Beyaz Saçlar için Renk Dengeleyici Mor Şampuan 500 ml hover image 25%

Loreal Paris Serie Expert Silver Gri ve Beyaz Saçlar için Renk Dengeleyici Mor Şampuan 500 ml

 Renk Dengeleyici Şampuan: Loreal Professionnel Paris Serie Expert Silver Saç renkleri, kişisel tarzımızı ifade etmenin önemli bir yoludur. Farklı saç renklerine sahip olanlar..

353,85TL 469,50TL
Loreal Professionnel Paris Inforcer Kırılmalara Karşı Güçlendirici Maske 500 ml hover image -14%

Loreal Professionnel Paris Inforcer Kırılmalara Karşı Güçlendirici Maske 500 ml

Loreal Professionnel Paris Inforcer Kırılmalara Karşı Güçlendirici Maske, saçlarınızın güçlenmesine ve kırılmaların önlenmesine yardımcı olan etkili bir üründür. Bu maske, Loreal P..

1.368,00TL 1.200,90TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Instant Resurfacing Onarıcı Maske 500 ml hover image 4%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Instant Resurfacing Onarıcı Maske 500 ml

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Instant Resurfacing Onarıcı Maske, saç bakımında uzmanlaşmış olan Loreal tarafından özel olarak formüle edilmiştir. Bu maske,..

949,18TL 986,90TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Molecular Durulanan Serum 250 ml hover image -3%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Molecular Durulanan Serum 250 ml

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Molecular Tüm Yıpranmış Saçlar İçin Durulanan Serum, saç bakımı için etkileyici bir üründür. Bu serum, yıpranmış saçları onar..

872,00TL 849,90TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Resurfacing Golden Onarıcı Maske 500 ml hover image 25%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Resurfacing Golden Onarıcı Maske 500 ml

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Resurfacing Golden Onarıcı Maske 500 mlSaçlarımız, günlük olarak birçok dış etkene maruz kalır ve zamanla yıpranabilir. Fön, ..

622,46TL 825,90TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için 10 Etkili Mucizevi Bakım Yağı 90 ml hover image -21%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için 10 Etkili Mucizevi Bakım Yağı 90 ml

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için 10 Etkili Mucizevi Bakım Yağı, saçlarınızın yıpranmasına karşı savaşan ve onları derinlemesine besleyen..

477,00TL 394,50TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Altın Maske 250 ml hover image 25%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Altın Maske 250 ml

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Altın Maske 250 mlSaçlarımız, günlük yaşantımızda en çok maruz kalan ve yıpranan bölgelerden bi..

357,92TL 474,90TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Maske 250 ml hover image 25%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Maske 250 ml

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Maske, saç bakımında uzmanlaşmış bir marka olan Loreal tarafından özel olarak formüle edilmişti..

357,62TL 474,50TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar Için Onarıcı Şampuan 1500 ml hover image 25%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar Için Onarıcı Şampuan 1500 ml

H1: Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Şampuan 1500 mlSaçlar, güzellik ve özgüven açısından önemli bir role sahiptir. Ancak, sık ş..

711,85TL 944,50TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan 300 ml hover image 25%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan 300 ml

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan 300 mlLoreal Professionnel Paris, saç bakımında dünya çapında tanınan bir markadır. Mar..

240,80TL 319,50TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan 500 ml hover image 25%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan 500 ml

 Yıpranmış Saçlar İçin Kurtarıcı Şampuan: Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Saçlarımız, güzelliğimizin ve özgüvenimizin önemli bir parçasıdır. Ancak, sık ..

353,85TL 469,50TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Set hover image 9%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Set

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Set, yıpranmış saçları onarmak ve yeniden canlandırmak için özel olarak tasarlanmış bir saç bak..

1.711,90TL 1.890,50TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Set hover image 9%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Set

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Set, yıpranmış saçları onarmak ve yeniden canlandırmak için özel olarak tasarlanmış bir saç bak..

1.712,00TL 1.891,00TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Aminexil Advanced Dökülme Karşıtı Güçlendirici Aktivatör Serum 90 ml hover image -14%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Aminexil Advanced Dökülme Karşıtı Güçlendirici Aktivatör Serum 90 ml

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Aminexil Advanced Daha Gür & Daha Güçlü Saçlar için Dökülme Karşıtı Güçlendirici Aktivatör Serum 90 ml, saç dökülmesiyle mücadele etmek ve s..

1.138,00TL 999,50TL
Loreal Professionnel Paris Serie Expert Aminexil Advanced Saç Dökülmesine Karşı Etkili Kür 42X6 ml hover image 6%

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Aminexil Advanced Saç Dökülmesine Karşı Etkili Kür 42X6 ml

Loreal Professionnel Paris Serie Expert Aminexil Advanced Saç Dökülmesine Karşı Etkili Kür, saç dökülmesi sorunuyla mücadele etmek için Loreal tarafından özel olarak formüle edilmi..

2.819,18TL 2.999,90TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 40 (3 Sayfa)

Loreal Serie Expert 


Loreal Serie Expert, içerisinde önemli bileşenlere ve ürünlere yer veren çok özel bir kategori. Saç bakımında uzmanlaşan en önemli markalar arasında Loreal yer alıyor.Saçın ihtiyaçlarını gidermek üzere hazırladığı özel ürünlerini özel setlere dönüştüren marka artık kategorilerimiz arasında. Saçın tüm ihtiyaçlarını gidermek ile kalmayan, beslenmesini ve nemlenmesini ve aynı zamanda korunmasını sağlayan önemli ürünlere sahip.

Çeşitli ürünler ile kendisini doyuran bu marka, günümüzün önemli seçenekleri arasında yer almakta. Markanın her bir ürünü saçların her zaman sağlıklı olmasını sağlarken daha estetik görünmesine de yardımcı oluyor. Profesyonel sonuçlar doğuran ve evde saç bakımının daha iyi şartlarda gerçekleşmesini sağlayan ürünleri ile ön plana çıkıyor. 


Loreal Serie Expert Nedir? 


Uzun yıllardır kişisel bakım denildiği zaman evde bakım ürünleri ile dikkat çeken bu marka yaratıcı sonuçlara yer veriyor. Günümüzün en önemli formüllerine sahip olan ve saç bakımı denildiğinde öncü markalardan birine dönüşen Loreal saçların beslenmesini önemsiyor. Yüksek kaliteli formüller ile hazırladığı ürünlerinin her zaman çok yönlü olmasına odaklanan markanın her bir ürünü son derece değerli. 

Saç bakımı konusundaki bütün uzmanlığını en iyi ürünleri hazırlamak için kullanan Loreal saçın ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyor. Loreal Serie Expert şampuan seçeneklerinden saç maskesine kadar en iyi seçeneklere sahip. Uzmanlar tarafından geliştirilen ve yenilikçi çözümlere odaklanan bu özel seri, saçların her zaman daha parlak görünmesine de yardımcı oluyor. Güvenilir sonuçlar vaat etmesi sebebi ile herkes tarafından tercih edilen ve güvenle satın alınan markalar arasında.


Loreal Serie Expert Saç Bakım Ürünleri 

Marka tarafından oluşturulan bu alt serinin içerisinde farklı ürünler mevcut. Geniş bir yelpaze hazırlayan ve çeşitli saç bakım ürünlerine yer veren Loreal, günümüzün en iyi markalarından biri. Loreal Serie Expert içerisinde yer alan özel saç bakım ürünlerinden bazıları şunlar: 


• Loreal Serie Expert saç maskesi 
• Saç serumu 
• Renk koruyucu özel ürünler 
• Saç spreyleri
• Saç losyonları 
• Loreal Serie Expert saç bakım kremi
• Şampuanlar 

Renkli saçlar için hazırlanan ve koruyucu etkisi yüksek seçeneklerden saçların uzunluğuna göre bakım sağlayan kremlere kadar çok farklı ürünler bulunuyor. Her bir müşterimiz için özenle seçtiğimiz ve kategorimizde yer verdiğimiz saç bakım ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel formüllere sahip şampuan ve diğer saç bakım ürünleri ileihtiyaçlarınızı gidererek saçlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. 


Loreal Serie Expert Kullanımı 


Her bir ürünün kullanım yöntemi farklıdır. Örneğin saç maskesi genellikle banyo yapmadan önce bir kullanılır ve ardından saçların durulanması gerekir. Bazı ürünler duştan önce bazı ürünler duştan sonra tercih edilir. Duş anında kullanılan bakım kremleri ve şampuanlar da vardır. Örneğin Loreal saç serumu kullanmak isteyen kişiler serumun özelliklerine bağlı olarak kullanım durumunu değiştirebilirler. 

Günlük bakım için kullanılan saç bakım ürünlerinin yanı sıra özel günlerde ve belirli aralıklarıyla kullanılabilecek özel bakım ürünleri de vardır. Marka tarafından hazırlanan her ürün farklı şekillerde kullanılır. Loreal Serie Expert absolut repair serum gibi ürünlerin kullanım sıklığı ile şampuan ve bakım kremlerinin kullanım sıklığı farklı olabilmektedir. Kişiler kendi rutinlerine göre özel olarak kullanım sıklığı belirlemelidir. 


Loreal Serie Expert ile Saç Onarımı 


Loreal Serie Expert mor şampuan ile dikkat çekmektedir. Marka tarafından hazırlanan her bir ürün son derece yararlıdır. Saçların onarılması için özel olarak hazırladığı mor, şampuan gibi seçenekleri ile ön planda yer alır. Özellikle hasar gören saçların iyileşebilmesi ve onarılabilmesi adına en iyi formüller ile ürünlerini hazırlamaya devam etmektedir. Hasar onarımına odaklanan ve besleyici formülleri ile saçların korunmasını sağlayan bir markadır. 

Saçlar için koruma ve bakım aşamalarının her birine önemseyen bu marka, en iyi ürünleri hazırlar. Saçları dış etkenlerden korurken saç tellerinin daha güçlü olmasınayardımcı olmaktadır. Ilk kullanımda dahi farkına hissettiren Loreal Serie Expert saç onarımı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir. Saçtaki kırıkları onarmakla kalmayıp besleyen ve dökülmelerin önüne geçen bu özel seri en iyi ürünleri sunar. 


Loreal Serie Expert ile Saç Bakımı 


Loreal Serie Expert saç bakım ürünleri sunan özel bir markadır. Saç bakımını yaparken çok yönlü düşürülmesine yardımcı olur. Saç bakım ürünleri tüm saç tipleri için uygun seçeneklere sahiptir. Özel formüller ile tasarlanan ve hazırlanan saç bakım ürünleri, saçı temizler ve nemlendirir. Saçın her zaman temiz ve sağlıklı olmasını önemsediği için hijyene odaklanan ürünleri ile dikkat çeken bir markadır. 

Saç bakımı için bu marka tercih edildiğinde özellikle saçların dış etkenlerden arındırılması ve temizlenmesi noktasında en iyi sonuca ulaşılır. Saçlarda biriken yağ ve kir gibi faktörlerden saçın tamamen arınmasına odaklanılırken saç derisinin de nefes alması sağlanır. Loreal Serie Expert saç temizliğini önemseyen ve saçın daha iyi olması için önce en iyi koşullarda temizlenebilmesini sağlayan ürünlere sahiptir. 


Loreal Serie Expert Faydaları 


Bu marka tercih edilirken, çoğunlukla faydalarından dolayı tercih edilir. Markanın en önemli özellikleri saçların nemlenmesini sağlamasıdır. Nem ihtiyacını giderirken saç derisini besler ve saç tellerinin daha güçlü olmasına yardımcı olur. Ürünlerin sağladığı bu faydalara ulaşabilmek adına ürünleri düzenli olarak kullanmak gerekir. Bazı ürünler tek kullanımda fark yaratırken, bazı ürünler ise sürdürülebilirlik adına düzenli şekilde kullanılmalıdır.

Loreal Serie Expert ürünlerinin farklı faydaları vardır. Örneğin Loreal Serie Expert pro keratin refill ile saçların keratin ile onarılması sağlanır. İçerisinde farklı vitamin ve minerallere yer verdiği özel ürünleriyle saçların her zaman daha canlı ve sağlıklı olmasına destek olur. Bu seride yer alan ürünlerin faydaları şu şekilde açıklanabilir:


• Saç Onarımı: Loreal Serie Expert ürünleri saçın onarılmasını sağlar. Hasar gören yerleri iyileştirir ve saçın daha iyi görünmesine neden olur. 

• Doğal İçerik: Özel formüllere sahip olması ile dikkat çeken marka doğal bileşenlere yer verir. Doğal içeriklere sahip şampuanlarının içerisinde zengin bileşen çeşitliliği bulunur. Saç tipine, saçın ihtiyaçlarına ve beklentilere uygun sonuçlar alınmasını sağlar. 

• Besleme: Sadece saç tellerini değil saç derisini de besleyen özellikleri bulunur. Zengin formülleri ile saçın daha derin ve kapsamlı şekilde beslenmesini sağlar. Böylelikle saç en iyi formuna ulaşırken saç derisi daha güçlü olur. 

• Koruma: Loreal Serie Expert’in en önemli özeliklerinden birisi de korumadır. Saç tellerini korumanın yanı sıra saçın rengini de korur. Boyalı saçlar için Loreal en iyi ürünleri hazırlar. 


Loreal Serie Expert Kullananlar 


Loreal Serie Expert kullanıcıları ürünler ile saçlarının daha canlı göründüğünü belirtmektedir. Klinik olarak onaylanan ve kullanıcılara sunulan Loreal ürünleri ile saçlar gözle görülür bir fark yaratır. Saçlarda belirgin ve takip edilebilir bir iyileşme süreci yaşanırken bir yandan da problemler azalmaya başlar. 

Doğru aşamalar ile kullanıldığında en iyi sonuca ulaştıran Loreal ürünleri, saç bakımını derinlemesine ele almaktadır. Saçları güçlendiren, besleyen ve onaran Loreal Serie Expert ürünlerinin her birine uygun fiyatlar ile Mondy Shop olarak ulaşmanızı sağlıyoruz.