Vichy Dercos Anti Pel Sec 200 ml Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı 23%

Vichy Dercos Anti Pel Sec 200 ml Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı

Vichy Dercos Anti Pel Sec Kepek sorunu, hem erkeklerin hem de kadınların karşılaştığı yaygın bir saç derisi problemidir. Vichy’nin kepek karşıtı şampuanı Dercos Anti Pel Sec ile ..

498,00TL 646,00TL
Vichy Dercos Anti Pelliculaire Anti Dandruff  390 ML Kepek Şampuanı hover image 39%

Vichy Dercos Anti Pelliculaire Anti Dandruff 390 ML Kepek Şampuanı

Vichy Dercos Anti-Dandruff Şampuan   Saç bakımının en zorlu kısımlarından biri olan kepek problemi, hem estetik açıdan hoş olmayan bir görünüm yaratır, hem de saç derisinin ..

697,82TL 1.140,27TL
Vichy Dercos Densi Solution Saç Kremi 200 ML Dolgunlaştırıcı Saç Kremi hover image 54%

Vichy Dercos Densi Solution Saç Kremi 200 ML Dolgunlaştırıcı Saç Kremi

Vichy Dercos Densi Solution Saç Kremi Saçların zamanla incelmesi ve hacim kaybetmesi, birçok kişinin karşılaştığı bir sorundur. Ancak, doğru bakım ürünleri ile bu durumu düzeltme..

457,42TL 986,50TL
Vichy Dercos Densi Solution Şampuan 400 ML Yoğunlaştırıcı Şampuan hover image 52%

Vichy Dercos Densi Solution Şampuan 400 ML Yoğunlaştırıcı Şampuan

Vichy Dercos Densi Solution Şampuan Saçların zamanla incelmesi ve hacmini kaybetmesi, birçok kişinin yaşadığı ortak bir sorundur. Ancak, etkili bir saç bakım ürünü ile bu durumu ..

597,79TL 1.234,90TL
Vichy Dercos Energisant 400 ml Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan hover image 48%

Vichy Dercos Energisant 400 ml Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan

Vichy Dercos Energisant Şampuan, saç dökülmesi sorunuyla mücadele etmek isteyenler için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bu etkili şampuan, saçlarınızın daha güçlü ve sağlı..

597,79TL 1.140,27TL
Vichy Dercos Energisant Conditioner 200 ML Dökülme Önleyici hover image 71%

Vichy Dercos Energisant Conditioner 200 ML Dökülme Önleyici

  Vichy Dercos Energisant Conditioner 200 ML Vichy'nin özel olarak tasarladığı Dercos Energisant Conditioner, saç dökülmesine karşı etkili bir çözüm sunar. Bu ürün, her türden..

553,46TL 1.930,95TL
Vichy Dercos Energisant Şampuan 200 ML Dökülme Karşıtı Şampuan hover image 67%

Vichy Dercos Energisant Şampuan 200 ML Dökülme Karşıtı Şampuan

Vichy Dercos Energisant Şampuan 200 ML Dökülme Karşıtı ŞampuanVichy Dercos Energisant Şampuan, saç dökülmesi sorunuyla mücadele etmek isteyenler için özel olarak formüle edilmiş bi..

449,27TL 1.376,23TL
Vichy Dercos Neogenic Şampuan 400 ML Hacim Verici Şampuan hover image 55%

Vichy Dercos Neogenic Şampuan 400 ML Hacim Verici Şampuan

Vichy Dercos Neogenic Şampuan 400 ML Hacim Verici ŞampuanVichy Dercos Neogenic Şampuan, ince ve seyrek saçları dolgunlaştırmak ve hacim kazandırmak için özel olarak formüle edilmiş..

513,79TL 1.140,27TL
Vichy Dercos Oil Control Aşırı Yağlanma Karşıtı Bakım Şampuanı 200 ml hover image 43%

Vichy Dercos Oil Control Aşırı Yağlanma Karşıtı Bakım Şampuanı 200 ml

 Vichy Dercos Oil Control Aşırı Yağlanma Karşıtı Bakım Şampuanı 200 ml Yağlı saçlar, birçok insanın karşılaştığı yaygın bir saç tipi sorunudur. Ancak bu sorunu etkili ve hızlı..

553,46TL 963,42TL
Vichy Dercos Psolution 200 ml Pullanmaya Karşı Soyucu Etki Gösteren Şampuan hover image 62%

Vichy Dercos Psolution 200 ml Pullanmaya Karşı Soyucu Etki Gösteren Şampuan

 Vichy Dercos Psolution Şampuan Saç derisinde pullanma ve kepek sorunu, birçok kişinin karşılaştığı yaygın bir problemdir. Ancak, doğru bakım ürünleri ile bu sorunları hafifle..

553,00TL 1.447,00TL
Vichy Dercos Yağlı Saç Derisine Özel Kepek Karşıtı Şampuan 200 ml hover image 65%

Vichy Dercos Yağlı Saç Derisine Özel Kepek Karşıtı Şampuan 200 ml

Vichy Dercos Anti Pel Gras: Yağlı Saçlar İçin Kepek ŞampuanıVichy Dercos Yağlı Saç Derisine Özel Kepek Karşıtı Şampuan 200 ml Vichy Dercos Anti Pel Gras, yağlı saçlar için özel ol..

506,85TL 1.447,19TL
Vichy Dercos Yağlı Saç Derisine Özel Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml hover image 51%

Vichy Dercos Yağlı Saç Derisine Özel Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml

Vichy Dercos Anti Pel Sec 390 ML Kepek Karşıtı Şampuan Vichy Dercos Anti Pel Sec 390 ML: Kepek Karşıtı Şampuan Mondy Shop'ta Kepek, birçok insanın karşılaştığı rahatsız edici bi..

562,00TL 1.140,27TL
Vichy Dercos Aminexil  Kadınlara Özel Dökülme Önleyici Serum hover image

Vichy Dercos Aminexil Kadınlara Özel Dökülme Önleyici Serum

 Vichy Dercos Aminexil Kadınlara Özel Dökülme Önleyici Serum Saç dökülmesi, hem kadınların hem de erkeklerin yaşadığı yaygın bir sorundur ve genellikle saç derisinin sağlığı..

4.961,47TL
Vichy Dercos Anti Dandruff Kuru Saçlar için Kepek Karşıtı Şampuan 200 ml hover image 6%

Vichy Dercos Anti Dandruff Kuru Saçlar için Kepek Karşıtı Şampuan 200 ml

Vichy Dercos Anti Dandruff Kuru Saçlar için Kepek Karşıtı Şampuan 200 ml, kuru saçlar için özel olarak formüle edilmiş bir kepek karşıtı şampuandır. Bu ürün, Vichy'nin uzmanlık ala..

503,45TL 534,50TL
Vichy Dercos Anti Dandruff Kuru Saçlar için Kepek Karşıtı Şampuan 200 ml hover image 6%

Vichy Dercos Anti Dandruff Kuru Saçlar için Kepek Karşıtı Şampuan 200 ml

Vichy Dercos Anti Dandruff Kuru Saçlar için Kepek Karşıtı Şampuan 200 ml, kuru saçlar için özel olarak formüle edilmiş bir kepek karşıtı şampuandır. Bu ürün, Vichy'nin uzmanlık ala..

503,00TL 535,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)

Vichy Dercos 

Vichy Dercos Fransız estetiğini tüm dünyaya yaymayı amaçlayan ve bunun için başarılı saç bakım ürünleri hazırlayan bir marka. Marka saç telleri ve saç derisi hakkında önemli bilgilere sahiptir. Bu yüzden de alanın da yıllardır üretim yapan uzman bir markaya dönüşmüştür. Yenilikçi marka imajına eşlik eden çözüm odaklı ürünleri ile sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Her, saç tipi ve ihtiyacı için özenle belirlenen saç bakım ürünleri Fransız estetiğine dayanır. Özellikle termal suyun insan saçındaki etkilerini ortaya çıkarması noktasında başarılı çalışmalara imza atar. 

Vichy Dercos saç bakımını önemseyen ve bu sebeple de dünya liderine dönüşen bir markadır. Birçok dermatolog ve uzman tarafından da önerilen Vichy Dercos etki gücü yüksek ürünlere yer verir. Vichy Dercos özel şampuanlar üreterek saç bakımının kaliteli ve profesyonel olmasını sağlar. Şampuan üretimi ile fark yaratan bu marka, ürünlerini özenle hazırlar ve tüketiciler ile buluşturur. Mondy Shop olarak Vichy Dercos şampuanlarına yer veriyor ve sizinle buluşturuyoruz. 

Vichy Dercos Ürünleri 

Vichy Dercos tarafından sunulan her bir ürün son derece profesyoneldir. Ev ortamında dahi saç bakımının profesyonel koşullar altında gerçekleşmesini sağlayan formülleri bulunur. Saç derisi sağlığını sürdürülebilir kılarak saç derisinin beslenmesine destek olur. Böylelikle saç derisinde hastalıkların, kırılmaların ve hassasiyetin oluşmasını önler.Ürünleri arasında kepek karşıtı şampuanlardan dökülme karşıtı şampuanlara kadar birçok seçenek sunulur. 

Geniş bir ürün yelpazesi olan Vichy Dercos, kadınlar için özel formül edilmiş ürünlere sahiptir. Örneğin Aminexil dökülme önleyici serum ile saç dökülmesi probleminin önüne geçmeyi hedefler. Özel fiyatlar ile satışa sunduğumuz Vichy Dercos ürünleri ile saçlarınızın dökülmesini önleyebilir ve daha sağlıklı saç tellerine sahip olabilirsiniz. Tüm müşterilerimiz için özenle sunduğumuz her bir ürün birbirinden değerli sonuçlar yaratır. 

Vichy Dercos Kullanımı 

Etkili ve kolay saç bakımı denildiği zaman akla ilk gelen markalardan biri olan Vichy Dercos, günümüzün en profesyonel saç bakım ürünlerini üreten markalardan biridir. Saçım daha güçlü olmasını sağlarken, kırılmaların ve dökülmelerinin de önüne geçer. Saç derisi sağlığını iyileştirir ve sadece iyileştirmekle kalmayıp. Aynı zamanda saç derisinin beslenmesine de odaklanır. 

Vichy Dercos anti dandruff şampuan seçeneği ile başlayarak kaliteli ürünler üretmeye devam etmiştir. Kuru saçlar için kepek karşıtı şampuan seçenekleri gelişen ve kepek ile mücadelede en iyi sonucu veren ürünlerden biridir. Anti dandruff başta olmak üzere birçok farklı ürüne ev sahipliği yapan bu marka, sorunların kaynağına inerek saç derisinin iyileşmesini sağlar. 

Vichy Dercos Çeşitleri 

Vichy Dercos çeşitli ürünlere yer veren global bir markadır. Her saç tipi için uygun ürünler bulunan bu marka yelpazesini geniş tutmaktadır. Mondy Shop olarak kuru saçlardan yağlı saçlara kadar birçok farklı saç tipi için özel üretim yapan bu markaya yer veriyoruz. Global ölçekte üretim yapan markanın ürünlerine ulaşmak isteyen tüm müşterilerimize en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Vichy Dercos ürünleri çeşitli seçeneklerden oluşur ve her zaman en iyisine odaklanır. Saç sorunlarına yönelik hazırlanan özel şampuanlar ile saçların iyileşmesini sağlar. Bu marka değerli şampuan seçenekleri üretmekte ve her kullanıcının sorununu çözmeye odaklanmaktadır. Mondy Shop olarak özel formüllerle tasarlanan ve etkili sonuçlar veren bu şampuanlaraulaşmanızı sağlıyoruz. 

Vichy Dercos Markası 

Dünya devine dönüşen bu marka yenilikçi ürünleri ile dikkat çeken bir markadır. Saç sorunlarına yönelik özel çözümler geliştiren ve bu çözümlerin sürdürülebilir olmasını sağlayan yegane markalar arasında bulunur. Saç ve saç derisini önemsemesi sebebi ile her zaman daha sağlıklı ürünlere yönelen ve bileşenlerini doğal tutan markalardan biridir. Günlük saç bakımı ürünlerinden aylık bakımlara kadar birbirinden farklı ürünleri bulunur. 

Her bir ürünü saçların daha sağlıklı, parlak ve hacimli görünmesini sağlar. Marka 1931 yılından beri farklı saç bakım ürünleri üretmeyi başarmış ve sektöre adını altın harflerle yazdırmış bir markadır. Bu yüzden de marka tarafından üretilen tüm saç bakım ürünleri yüksek kaliteden oluşur. Özel formüller ile desteklediği şampuanlarını en iyi çözümler ile birleştiren Vichy Dercos, Mondy Shop güvencesi ile satın alınabilir. 

Vichy Dercos Özellikleri 

Farklı saç sorunlarının çözümüne yönelik oluşturulan her bir ürünün birçok özelliği vardır. Klinik çalışmaları onaylanan ve dermatolojik olarak onaylanmış Vichy Dercos özel şampuanlar sunar. Vichy Dercos anti – pel şampuanların özellikleri ile anti dandruff özellikleri farklıdır. Özel şampuan setleri oluşturan ve bileşenlerine göre sınıflandıran marka, her seti ile özel seçenekler sunmaya odaklanır. 

Dermatologlar tarafından geliştirilen özel formüller eşliğinde en iyi şampuanı hazırlamaya odaklanan marka, kendine özgü içeriklere sahiptir. Fransa’nın termal sularından destek alarak doğal bileşenler ile hazırladığı şampuan türlerine özel formüller eşlik eder. Özellikle mineral açısından zengin olan şampuanları, kullanıcıların cildine de iyi gelmektedir. Saç derisinin ihtiyaç duyduğu mineral ve bileşenler karşılanırken bir yandan da saç derisinin ve saç tellerinin beslenmesi sağlanır. 

Vichy Dercos Yararları 

Saçların güçlenmesini ve parlaklığının artmasını sağlayan Vichy Dercos şampuanları son derece etkilidir. Ürünlerin etki gücü yüksek olduğu için her zaman daha parlak ve sağlıklı bir görünüm elde edilir. Bu yüzden de birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ürünler arasında bulunur. Popüler bir marka olması ve aynı zamanda global özelliklere sahip olmasıürünün işlevselliğini yükseltir. 

Saç derisinin rahatlamasına ve daha iyi koşullar altında temizlenmesine yardımcı olan bu şampuanlar son derece etkilidir. Saçlarının yıpranmasını, kepeklenmesini ve dökülmesini istemeyen ve saç tellerini koruma altına almayı hedefleyen kişiler için ilk önerimiz Vichy Dercos. Mondy Shop olarak sunduğumuz tüm ürünler özenle belirlenir ve müşterilere sunulur. 

Vichy Dercos Etkisi 

Vichy Dercos etkisi, tercih edilen şampuana göre değişiklik gösterir. Örneğin Vichy Dercos yağlı saça özel şampuan türü tercih edildiğinde saçların zamanla daha sağlıklı olduğu görülecektir. Yağlanma oranı azalırken, saç derisi doğru bileşenler ile beslenmeye başlar. 

Bu sebep ile de düzenli kullanım ve bakım yapıldığında Vichy Dercos ile yağlanma sorununun önüne geçilir. Kepek karşıtı şampuanları kepek oluşumunu tamamen geçirirken, kuru saçların da nemlenmesine yardımcı olur. Her saç tipi için özel olarak belirlenen bileşenler ile etkisini gösteren marka, başarılı ürünlere sahiptir. 

Vichy Dercos Fiyatları

Vichy Dercos şampuan fiyat seçenekleri çok yönlüdür. Her şampuan için farklı fiyatlar belirleyen marka bütçe dostu seçeneklere de sahiptir. Şampuan fiyatları incelendiğinde, ürün çeşitliliği kadar çeşitli fiyatlar ile karşılaşılır. Kullanıcılar kendi bütçelerine göre uygun fiyatlar eşliğinde tercih edebilecekleri bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilir. Mondy Shop olarak müşterilerimize her zaman adil fiyatlandırma seçenekleri sunuyor ve esnek ödeme imkanı tanıyoruz. 

Böylelikle istenilen ürün daha kolay ve daha bütçe dostu seçenekler ile alınabiliyor. Şampuanın içeriğinden etki gücüne kadar birbirinden farklı faktörler fiyatı üzerinde etki göstermekte, birçok farklı kriter göz önünde bulundurularak hazırlanan ürünler ve bu ürünlerin fiyatlarının değişiklik göstermesi ise son derece normal. Her kullanıcı için farklı alternatifler sunan Vichy Dercos ürünleri ekonomik fiyatlara sahip.